- 249 тис. км
- Краматорськ
- Дизель, 1.5 л.
- Ручна / Механіка
Машина в гарному стані,сів та поїхав.Двигун робе добре,не димить масло не бере.Ходова не стучить.Всё в робочому стані.Дєталі по телефону.
Машина в гарному стані,сів та поїхав.Двигун робе добре,не димить масло не бере.Ходова не стучить.Всё в робочому стані.Дєталі по телефону.
Я другий власник. Обслуговано від А до Я. Заміна грм, ходової, мастила, фільтра. Екологія мозги не робить, обслужено. Доглянутий салон без дефектів. Світло не штатне, покращене. Тонування дороге, американське. Музика не штатне, JBL stage 3 (в коло) сабвуфер прихованого типу в запасці (не на місце, а разом із запасним колесом). Комплект літо/зима. По кузову питань немає. Торг доречний в межах розумного біля авто. Документи в порядку, страховка є, переоформлення без проблем.
Продам Renault III. Купляли в автосалоні. Пробіг рідний. ТО зроблено на Рено центрі. В рідній фарбі. Нова зимова гума Michelin. Вкладень не потребує. Сів-поїхав. Всі питання по телефону.
Renault megan 3. Автомобиль полностью в родном окрасе - без ДТП, приезжайте, проверяйте специальным прибором. Все стёкла родные - кроме лобового (попал камешек, была замена). Машина 2009г. Пробег родной 214.000 - не отмотан. ТО было 2.000 назад, только сделали Задние тормозные диски + колодки Сайлентблоки передних рычагов Стойки стабилизатора Развал схождение. Ржавчины по кузову нет!!! Поедем на любое СТО. Продажа срочная - в связи с выездом.
Авто в гарному стані!Нічого робити не потрібно,змінено щеплення обійшлася в 2000євро,зроблена турбіна ,машинка 🔥
Reno Megan 2007року, 1.5 tdi. В хорошому стані, пробіг 270000км. Ціна 5300
МАШИНА В БЕРЛІНІ Писати Viber WhatsApp Telegram Обслуговування у офіційного дилера, заміна ременя ГРМ, передніх стійок, задніх дисків, олія КПП -175500, підшипники ступиць, підвісний, свічки розжарювання, олія ДВС, фільтра 189500, нова.комплектація.
Продаю власне авто Renault Megane III. Доглянуте, технічно справне авто. Додаткових вкладень не потребує. В машині замінено масла та фільтра. Машина не бита, в рідній фарбі. Економна витрата пального: траса 4,1, місто 6. Зараз машина на чудовій зимовій гумі Hankook + комплект нової літньої гуми. В салоні не палили. Є нюанси по кузову. Детальна інформація за телефоном. Переоформлення. Готовий до перевірки на будь-якому СТО. Торг біля авто.
Авто в гарному стані все працює, сидіня та салон чисті, всі кнопки та функції працюють,дзвоніть домовимось, торг.
Авто в хорошому стані, салон чистий і охайний, було замінено ремінь ГРМ, помпа, свічки накалу, масла, фільтра, амортизатори та сайленблокі, поставлені якісні запчастини. Коробка працює відмінно без жодних нюансів. По автомобілю немає жодних помилок будь-яка перевірка на СТО. Авто варте уваги не потребує жодних капіталовкладень. Деталі за телефоном
Рідкісна комплектація: вбудована навігація, панель приладів Higth Quality (дуже практична і рідкісна), панорамний дах, 4 склопідйомники, 8 подушок безпеки, підігрів дзеркал, круїз- i кліматконтроль, гучний зв'язок, кондиціонер, датчик світла, датчик дощу, бортовий комп'ютер, мультируль. Всі стекла крім лобового рідні. На лобовому є тріщинка, не критична. Нові фари і лед оптіка. Оцинкований кузов, іржі немає. Присутні дрібні сколи та подряпинки. На 263 000 км поміняли всі ролики та ремені. Олію не їсть, ніде не тече, не димить. Турбіна дує гарно! За ходовою нічого робити не потрібно. По колу нові гальмівні диски, нові механізми гальм, все повністю замінено. Я перший власник в Україні. Авто закордоном , якщо є можливість пригнати самим - домовисось по ціні. Або прижену сам. Продаж з переоформленням
Продам офіційно куплений в Україні автомобіль з прозорою сервісною історією. Сервісна книга, з відмітками, обслуговується в АвтоГруп Одеса.Багато додатків у вигляді двох комплектів дисків з гумою зима/літо, килими зима/літо, передня і задня камери, андроїд магнітола з DSP процесором сабвуфером і підсилювачем, по-колу американська плівка, лобове атермальне плівка Ultra Vision.
Авто у гарному стані, всі розхідники замінено, масла, фільтра - замінено, ходова зроблена, новий акум., комп.діагностика зроблена - помилок "0", вся електроніка працює. Авто варте уваги! Було не велике ДТП в передній бампер, збоку. Бампер стоїть на місці, є не значні пошкодження Обмін не цікавить.
Власний автомобіль. Фільтри, мастила замінені . Кондиціонер не заправляв. Шини зимові.чохли на сидінні .
Авто пригнано із Франції в 2023 році. Обслуговувалося все згідно графіка. Всі ТО тільки оригінальні запчастині і розходніки. ТО робилося кожні 8 тис. дуже м'яка ходова, ямок не відчуває навіть. Салентблоки і подушки двигуна, коробки замінені на нові. Коробка 6 ти ступнчаста, щеплення нове оригінал. Є комплект нової зимової гуми. Ходова в ідеальному стані. Не бита. Машина доглянута, ніяких тварин чи вантажі не неревозили, салон не прокурений, крісла накриті чохлами для збереження, оригінальна обшивка в ідеальному стані. Магнітола замінена на мультимедія (див фото).
пропоную до продажу власне авто, користуюся більше 5 років, комфортний і экономний автомобіль, в комлекті нова літня резина goodyear+комплект зимової резини (не нова), обслуговувалась вчасно, коробка робот edc працюе без нарікань, готовий до перевірок на сто, авто підфарбовувалось, е невеликі дефекти лкп, стан салону без нарікань, оббивка салону комбінована, накидки на крісла залишаються, килмки eva car, автомобіль частково шумоізольований попереднім власником, в салоні нічого не стукае не скрипить
Автомобіль вартий вашої уваги! Надійний,економний варіант . Дзвонити на лайф
Меганчик в відмінному стані,весь в рідній фарбі! к9к 110 кс кпп6 Технічно без зауважень, кондиціонер працює відмінно! Готовий до будь яких перевірок!!!
