- 115 тис. км
- Верховина
- Бензин, 1.4 л.
- Не вказано
якщо щось цікавить дзвоніть
якщо щось цікавить дзвоніть
Автомобиль пригнан с Нидерландов. 2010 год, пробег 261тыс На 240тыс была поменяна цепь, вкладыши, клапана, свечи фазовращатели, диск сцепления и многое другое. ТО было пройдено на 250тыс. По ходовой заменены косточки, опоры, отбойники, сделаны стойки, поменяны передние колодки. Почти максимальная комплектация. На 260тыс поменяны свечи на платиновые, компрессия во всех цилиндрах 15 На 270тыс был заменён маховик, комплект сцепления, выжимной, 4 передних сайлентблока на рычагах, втулки стабилизатора, подшипник правой полуоси, сальник левой полуоси, масло в коробке Установлено ГБО 4 поколения, в тех паспорт не вписан Установлены Led лампы ближнего, дальнего света, противотуманки, задний ход, дневные ходовые огни
Авто супер в доброму стані двигун працює гарно коробка супер ходова гарна
авто без помилок, повністю готове для щоденних поїздок. середній розхід 7.5 л бензину. практично стоїть вдома без використання (третє авто в сім'ї). на хорошій зимовій резині, є літня в середньому стані. з недоліків - на бампері в одному місці облущення фарби, тріщинка на правому стопі, на даху біля ляди невелика вмятина.
Продам власний автомобіль, в одних руках п'ять років, поїздки лише сімейні та робота дім. Вид палива газ/ бензин. Є невеликі сколи, в дтп в моїх руках не була, дефекти ще від попереднього власника при ввезенні в Україну. Скол на вітровому склі приліт камінчика. Будь який вид переоформлення, діючий страховий поліс на рік.Робити поки що нічого не потрібно, в втім це завжди на розсуд нового власника можна просто брати і їздити. Кондиціонер не заправлений є залишок фріона але тиску не достатньо, ним не користуюсь. Причина продажу - хочу спробувати Меган 3.
Авто в хорошому технічному стані. За більш детальною інформацією звертайтесь за номером телефону
🔥🔥🔥 5.700 🔥🔥🔥 Авто на даний час в Європі !!! По ній все що знаю розповім по телефону, або смс. Чому пробіг великий ? - бо не скручений, як зазвичай це роблять. Перший власник в Україні цього авто їздив по трасам, магістралях. У нашій власності за 2 роки вона проїхала 4-5 тис.
Продам автомобіль в доброму стані всі питання по телефону.
Продам Власнє Авто в гарному стані Всі питання по телмен с моей доплатой
Всі питання по автомобілю за номером +**********
Продається меган,пригнаний з Європи. Ходова поміняна пів року назад в круг. Мотор працює добре,турбіна суха. Зроблено якісне світло фар. По салону чиста та приємна. Кондиціонер,круїз,датчик дощу та світла. Торг присутній.
Ціна 6100. Продам власний доглянутий автомобіль. За автомобілем слідкував, обслуговування вчасне. ТО пройдено 2000 км. тому. Є два комплекти гуми на дисках (зимова на заводських). Віддам разом з машиною.По машині ніяких проблем немає, ходова та двигун (турбіна) обслужені. Пробіг реальний-285000 тис. км. Автомобіль на ходу кожен день, жодного разу не підвів. З опцій - безключовий доступ, запуск двигуна кнопкою, двозонний клімат, круїз - контроль з обмежувачем швидкості, ABS, ESP, Bluetooth, дотяжка вікон, датчики дощу та світла. В авто гарне світло, встановлені нові туманки. Є зовсім незначні нюанси по ЛФП у зв'язку із віком автомобіля. Авто не фарбоване. Телефонуйте, все розповім. Дзвінки від перекупів з торгом в Тисячах-не цікавлять. Авто не позбуваюсь. Продаж в зв'язку з придбанням іншого авто. РЕАЛЬНОМУ ПОКУПЦЮ - торг біля капоту, домовимось. ********** (Цей номер завжди відповість) Роман
Продам своє авто. Володію ним 5 років, приганяв з Німеччини. 1 власник в Україні. Авто повністю в рідній фарбі, пробіг оригінальний. На повному ходу, мотор працює чітко, не димить, не сапунить, обслуговувався вчасно. Салон в гарному стані, не прокурений, сідушки цілі, не подерті. По ходовій нічого не стукає, КПП 5 ступка справна. Присутні незначні сліди експлуатаці. Є передні та задні склопідйомники, датчик світла, електрорегулювання дзеркал. Запуск з кнопки. Авто газу ніколи не бачило. Присутній невеликий торг. За детальною інформацією звертайтесь в особисті повідомлення або по телефону.
Їздила жінка, в основному у межах міста. Обслуговувався вчасно: заміна масла, всіх фільтрів, ременю ГРМ, колодок, свічок) на капоті видні сліди пошкодження (відійшла фарба, капот цілий), всі деталі за телефоном + комплект зимової гуми в подарунок
Машина в хорошому стані один власник Можливий торг на місті
Продам авто в доброму стані з малим пробігом , обслужена.кого цікавить дзвоніть. **********
Продам авто у гарному стані. Машина обслуговується регулярно, все працює добре. Користуюся нею більше 5 років, авто з Європи, я - перший власник в Україні. Резина в гарному стані, як нова, на литих дисках. Ходова вся нова, гальмівні диски та колодки нові, підшипники ступиць нові, зцеплення нове. По електриці без зауважень. Кондиционер в робочому стані. Ксенон ближнього світла. Сіли та поїхали.
