- 996 тис. км
- Київ
- Дизель, 12.78 л.
- Автомат
тягач RENAULT MAGNUM 480 2011 року, в гарному технічному стані, все працююче.
тягач RENAULT MAGNUM 480 2011 року, в гарному технічному стані, все працююче.
RENO MAGNUM 520 лс . Евро 5. Кпп автомат з ретардою . Тільки пригнаний та розмитнений , сертифікат для мрео в наявності . Салон трансформер . Ретарда працює. Кондиціонер працює, адблю працює , холодильник працює , лобове скло має тріщину . Форма оплати готівка
Продам Renault Magnum 480 DXI Автомат Холодильник, рація, і тд. Блю програмно вимкнено Гума передня - нова 99%, задня - 30% Колодки, диск норм. Цена тягача наличка уже без налога, налог ваш Їздив сам без водія. Можу розповісти все, що цікавить. Можливо з комплектом штора Fruehauf 2009 Вічні підлоги, вічна рама, оцинкована. Їде як струна. Гума на причепі 1-100%, 2- під заміну, 3-90% Ціна після податків 16к$ приїхали і забрали.
Продам сцепку прицеп шміц на саф осях
Комплект: Magnum 520, 2011 року, пробіг 1000100 км, салон трансформер, все в гарному стані, 6 алюдисків. Напівпричіп Wielton NS3K, 2011 року, штора, висота 2.75, підйомний дах, зсувний дах, вага 6600кг., вісі SAF, підйомна вісь . Все працює, у доброму стані. Вартість комплекту 25000.
Використовується у міжнародних перевезеннях Україна-ЄС, добрий стан, своєчасне та якісне обслуговування. 100% рідний пробіг, перший та єдиний власник в Україні. Сідло регулюється, можливо налаштувати під будь який напівпричіп.
Гарний технічий стан
Авто в гарному рейсовому стані, авто і причіп на гарному залишку резини , руль новий. Причіп Schmitz SKO 24 , 2013 рік , Установка TermoKing SLXe 300 , пройдено ТО в установці , замінене масло і всі фільтра. В найближчий час ні авто ні причіп вкладень не потребує.
Продам хазяйського магнумця, абсолютно живий і доглянутий, мотор, коробка без зауважень, все що має працювати-працює. На новій резині, АКБ бош 225ки. Перегрузів не тягав. Продаж без гідравліки. Можливий обмін на позашляховик не старіше 2012 року. На обмін ціна 15000. Торгу немає. Огляд за домовленістю бо служу. Будь які перевірки вітаються.
продаж комплектом, самоскид, авто в хорошому стані
Машина в гарному стані, Ціна з напіврричепом. Автомобіль який непотребуе вкладень. Сів і поїхав працювати, працюе в міжнародному русі.Екологія, Кондиціонер, Рація, Холодильник ,все працюе. Зроблено повне ТО автомобіля і напівпричіпа нові тормозні діски і нові колодки. Заміна масла 6 тис. Реальному покупцю можливий торг. дзвоніть пишіть на WhatsApp Viber більш детально за авто розкажу по телефону.
Рік випуску: 2011 ?? Двигун: потужний та економний ?? Стан: доглянутий, готовий до рейсів Вчасне обслуговування, вкладень не потребує ? Ідеально підходить для міжнародних перевезень
Продам комплект.Можливо окремо.Magnum dxi 480eev автомат,ретардер.Нові Акб.+Kogel 2007 saf Intrax.Гарний рейсовий стан.Мега 100куб.
