- 420 тис. км
- Ужгород
- Бензин, 1.4 л.
- Ручна / Механіка
ГБО в техпаспорті, інвестицій не потребує, без підводних каменів, пробіг 129тис. 2 комплекти гуми на дисках, причіпне. Без кондиціонера та ГУР. Просте та надійне авто знаходиться в Словаччині з виїздом та переоформленням. Продаж у зв'язку з небажанням змінювати українські номери на європейські. Вайбер, телеграм.
можливий обмін на Ланос в гарному стані
Продам власний автомобіль Renault Logan 2011 року випуску. Двигун: 1.6 бензин+ газ Кондиціонер заправлений Стан: доглянутий, є невеличкі нюанси по задньому бампері За деталями за номером телефону!
Продам логан 2011 рік . Двигун працює рівно,масла не бере.Ходовка зроблена. Нова літня резина.Тонована дорогою плівкою.Високий кліренс.
Продаю своє авто, новий акумулятор, новий ремінь грм, авто економічне та надійне,пробіг оригінальний, перевірка на будь якому сто, більш детальніше відповім по телефону, телефонувати після 10.00
Продається власний автомобіль в гарному стані!Чистий 2011 р.100%оригінальний пробіг,100%рідна фарба та всі вікна,дороге тонування та музика,практично нові зимові колеса та диски на секретках,є страхівка та хороша сигналізація(два брелка),вчасне обслуговування(недавня заміна масла,комплекту гальмівних колодок та дисків,заміна комплекту підшипника колеса,ходова частина без зауважень. Авто варте уваги! Реальному покупцю можливий адекватний торг!
Продам дуже надійне, економне(встановлене ГБО) та обслужене авто.Офіційна, дата першої реєстрації 2013. На гарній комплектації: кондиціонер, гідропідсилювач, передні електросклопідіймачі, нова магнітола та 4 динаміка. Вкладень непотребує.Присутній торг
Продам власне доглянуте авто в хорошому стані. Вкладень не потребує. Чистий охайний салон. LED фари LED туманки Акустика Sony + Hertz кожна лампочка, кнопочка працює.
Докладніше про авто телефонуйте розповім все що Вас цікавить!!!
Авто в доброму стані ходова зроблена щеплення замінено комплект зимовой резини два ключі .свіжа страховка один власник
Автомобіль в гарному стані,все працює. Є Газ 4 покоління вписаний в техпаспорт.Вся інформація по телефону. Без торгу !
Renault Logan 2011 1.4 (самий простий та безпролемний) Автомобіль дуже економічний як по запчастинам так і по витраті палива. Кондиціонер працює , передні склопідйомники , гур , бортовий пк , кузов не гнилий. Відрегульовано клапана та замінено фільтр салону Встановлено газ 4-го покоління. Сервісна книжка та 2 ключі. Є підкраси та коцки , на лобовому є тріщина. Обмін 3500$+ Astra G або Мото 600сс з документами.
Кондиціонер, передні скло підйомники, гідропідсилювач керма, газобалонне обладнання.
Продам своє авто. Комплектація з гідропідсилювачем, кондиціонером та електросклопідіймачем. Чесний рідний пробіг, кузов оцинкований, днище промовілене. Багато чого зроблено (фото є) +встановлена сітка для захисту радіатора (з заводу небуло) , шкіряна оплітка на кермі, модельні чохли дорогі. Нещодавно була заміна ременя грм з помпой. Газ вписаний. Ніяких вкладень не потребує. Є невеликий нюанс ро бамперу-фото додаю теж. Торг невеликий аргументований реальному покупцю. Можливий обмін Ціну знизили, бо уїджаємо закордон
авто в гарному стані замінено щеплення ГРМ помпа антифриз заправлений кондиціонер
Гарний авто в експлуатації з 2012 року регістрації на ТОВ ціна може бути з пдв . Зроблено повне то у квітні 2026 року авто коштує своїх грошей
Продам рено логан 2011 року, з гідропідсилювачем, електросклопідйомниками. Замінено ремінь ГРМ, помпа. Замінені салейнтблоки ричагів, шарові опори, пружини, опорні підшипники. Нова гума. Охайний, збережений салон. Встановлена двохстороння сигналізація та ГБО 4 покоління. Витрата газу по місту 7 літрів.
