- 173 тис. км
- Вінниця
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.39 л.
- Ручна / Механіка
Продам автомобіль. Повністю в робочому стані. Ходова повністю перебрана, 400км назад. Повна інформація за телефоном
Продам автомобіль. Повністю в робочому стані. Ходова повністю перебрана, 400км назад. Повна інформація за телефоном
Renault Logan 2017 • 1.5 dCi • офіційний автомобіль. Продам надійний і дуже економний автомобіль. Простий і витривалий дизель 1.5 (90 к.с.), механічна коробка. 5ст. Машина в хорошому стані, доглянута, їздить щодня без проблем. Двигун працює прекрасно, коробка без зауважень. По ходовій нічого не стукає. ? Рівне ? Дзвоніть — відповім на всі питання ??Перекупам і “за 5 заберу” — не турбувати, торг мінімальний біля автомобіля.
Автомобіль у відмінному стані, вся історія обслуговування тільки у офіційного дилера на що є підтверджуючі документи.
На 195550 була заміна ремня ГРМ,,помпи и ролика, токож замінено мастило , ремінь привода.У вересні встановлений новый фильтр газа , редуктор газа і блок керування ГБО4 покоління .В листопаді новий аккумулятор на гарантії ,страховка є.
авто в гарному стані
авто в робочому стані, купувалося новим.
RENALUT модель Logan Life+ ГБО марки BRC Gas Eguipment встановлено RENAULT Автосигналізація CONVOY MP-180D CAN Ready Власник — один, водій один. Додаткове обладнання від RENAULT: передні протитуманні фари; задній парктронік; підігрів дзеркала; автосигналізація; тоновані задні двері та багажник. Стан 9/10. Усе ТО автомобіля та ГБО пройдені згідно з регламентом у офіційного дилера RENAULT Останнє ТО пройдено 23.03.2026 на 66500 км. Зауважень та рекомендацій до ремонту немає.
АВТОБІЗНЕСМЕНИ / ПЕРЕКУПИ /МАЙДАНЧИКИ та ДОПОМОГУ В ПРОДАЖІ НЕ ПОТРЕБУЮ! ТОРГ АДЕКВАТНИЙ БІЛЯ АВТО ОБМІН НА ДИЗЕЛЬНИЙ МІНІВЕН/МІКРОАВТОБУС РЕНО/НІСАН! Авто на новій зимовій гумі 2025 року, легкосплавні диски (титани). Renault Logan з легендарним найнадійнішим, найпотужнішим та дуже економним мотором 1.5 турбодизель (витрата палива в місті 4-5!!! літрів, траса 3-4!!!) в кузові седан саме для Вас. Переваг безліч: - надійна (жодного разу не підвела), - ззовні - невеличка, всередині - дуже простора як для свого класу, - велике багажне відділення, - технічно повністю справна (обслужена до дрібниць, сідай і їдь), - високий кліренс, - комфортна (на відміну від першого покоління). ЗАТОНОВАНА без лобового! Передачі перемикає плавно, набирає достатньо швидко, нічого не гремить, не стучить. Це рестайлінг, 2017 р.в (модельний ряд 2018 року, перша реєстрація теж). Надійне, комфортне, містке та економічне авто чекає саме на тебе. Аргументований символічний торг можливий виключно БІЛЯ авто.
Авто в доброму стані, сів та поїхав. Надійний двигун 1,4 з можливістю встановлення ГБО. Нова літня гума. Всі інші питання по телефону.
Автомобіль у хорошому технічному стані. Максимальна комплектація BlackLine. Автомобіль економічний, доглянутий, обслуговування здійснювалося за регламентом. На сидіннях з першого дня після автосалону – захисні чохли (чохли вже бажано замінити). Від заміни до заміни олія не бере. Встановив стабілізатор поперечної стійкості. Управляється дуже добре. Встановлено новий основний радіатор та захисні сітки на основний радіатор та на радіатор кондиціонера, але він відсутній. Встановлено новий акумулятор. У задніх дверях встановлені додаткові динаміки, віддаю магнітолу не штатна. Ходова нова, в ідеальному стані. Водяний насос Bosch – новий, ремінь грм – новий, термостат – новий, датчик температури – новий. Взимку грубка гріє дуже добре. Цієї зими було встановлено новий акумулятор. Нещодавно була заміна зщеплення - на 205 тисячах. Замінив в генераторі ротора, гальмівної рідини, чистка дроселя. По кузову є царапини. На лобовому склі є тріщина. За автомобілем стежив, дбайливо ставився. За час експлуатації, лише двічі, розганяв на максимальну швидкість, в основному їзда була 2500 тисяч за тахометром трасою. Новий господар буде задоволений. Комплект зимової шини Fulda у хорошому стані віддам у подарунок.
Авто повністю на ходу. З документами все впорадку. Торг біля авто. Всім вдалих покупок і продаж.
Машина офіційна, куплена в Україні у салоні. Має дуже збережений стан, як по кузову, так і в середині. Надійний та економний мотор 1,5 дизеля. Обслуговувався на офіційному сервісі.
Продаю свою машину В одній сім’ї, було переоформлено з дідуся. Купляли з салону У такому хорошому стані цього року ти точно не знайдете. Машина купувалась та постійно обслуговувалась в офіційного дилера в Івано-Франківську. При першому заїзді було не вірно вказано пробіг на офіційному сервісі. Можу надати оригінали актів виконаних робіт та офіційний документ від дилера про похибку у невірно вказаному пробігу. Надійна, не потребує вкладень. Телефонуйте за номером
Продам Логан від єдиного власника з оригінальним підтвердженим пробігом. Автомобіль технічно у хорошому стані, обслуговувався на сервісі, є акти виконаних робіт за всі роки. В 2026 році на 215 тис.пробігу обслужена ходова частина - зроблена заміна важелів у зборі. КПП без нарікань, замінено зчеплення та масло. Двигун без нарікань, замінено масло, фільтри та свічки. В 2025 році зроблена чистка дроселя та заміна клапана холостого хода, замінено акумулятор, котушку запалювання, дроти. Є два комплекти гуми в гарному стані, кожен прослужить ще по три сезони. Зимова гума на металевих дисках. Днище автомобіля в ідеальному стані. По кузову є недоліки, але не критичні для експлуатації автомобіля. В 2022 році було ДТП (замінено ліве переднє крило, капот, лобове скло, ліва фара та бампер), технічна частина в ДТП не постраждала. Газове обладнання обслуговувалося вчасно. Автомобіль працює ідеально як на бензині, так і на газу. В 2023 році на пробігу 189 тис.км замінено ремені ГРМ та генератора, помпу, антифриз та гальмівна рідина. В 2024 році на пробігу 203 тис.км зроблено регулювання клапанів, заміна паливного насоса в зборі. Реальному покупцю - гарний торг.
Дуже економічний автомобіль Фірмове газове обладнання встановлено на заводі Рено Авто в гарному стані Все працює - сів та поїхав Купуйте та отримуйте задоволення від поїздок
Перший власник, поміняний диск щеплення, фільтри, ТО газ травень, ТО ходовой, заміна клапанів, поршнів, проточування блоку в моторі. Високий кліренс, кондиціонер, подушка безпеки, офіційний газ/бензин. Технічний стан: сів та поїхав. Реальному покупцю можливий торг. Є невелика вм'ятина задніх правих дверей і сліди експлуатації авто (подряпини, сколи). Дзвонити суворо з 9.00 до 18.00.
Машина в чудовому технічному стані. Мотор працює ідеально, під капотом все як нове, коробка, ходова, все працює як нове. Під час руху нічого не скрипить і не стукає. Поставив газ 4 покоління італійського виробника. Переключається на газ автоматично, на газу розхід приблизно 8 л. Є комплект зимової резини на дисках. Машина зручна і комфортна. Сів і поїхав. Перекупам не дзвонити, віддам реальному покупцеві тільки з повним переоформленням. Якщо цікаво дзвоніть, все розкажу детальніше.
