- 91 тис. км
- Харків
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.15 л.
- Ручна / Механіка
1 власник. Газ вписаний, але не встановлений. Стан відмінний.
1 власник. Газ вписаний, але не встановлений. Стан відмінний.
другий власник, газ/бенз вписаний, рідний пробіг, економічна. питання по телефону.
Автомобіль в гарному стані,все працює. Є Газ 4 покоління вписаний в техпаспорт.Вся інформація по телефону. Без торгу !
Продаю свій доглянутий Renault Logan II . Автомобіль у відмінному технічному стані, вкладень не потребує. Ходова частина повністю обслужена. Двигун та коробка працюють ідеально, без стуків та зайвих шумів. Свіже ТО: Щойно замінено моторне мастило та всі фільтри — авто повністю готове до експлуатації, вкладень прямо зараз не потребує. Газова система: Обслужена, нещодавно було проведено діагностику та замінено датчик тиску (MAP-сенсор) на новий. Працює чітко як на бензині, так і на газу. Ходова частина перебиралася вчасно, їде збито, нічого не гримить і не стукає. Салон охайний, не затертий, в машині не курили.
Renault Logan 2011 1.4 (самий простий та безпролемний) Автомобіль дуже економічний як по запчастинам так і по витраті палива. Кондиціонер працює , передні склопідйомники , гур , бортовий пк , кузов не гнилий. Відрегульовано клапана та замінено фільтр салону Встановлено газ 4-го покоління. Сервісна книжка та 2 ключі. Є підкраси та коцки , на лобовому є тріщина. Обмін 3500$+ Astra G або Мото 600сс з документами.
Кондиціонер, передні скло підйомники, гідропідсилювач керма, газобалонне обладнання.
Продам машину в гарному стані, мотор масло не бере, ходова перебрана. Нюанси по кузову, все на фото. Документи в порядку. Торг біля капота. Всі питання по тіліфону.
Охайне авто з рідним пробігом,без торгу,переоформлення. Якщо немає зв'язку пишіть або телефонуйте на : вайбер,телеграм,ватсап.
Авто в хорошому тех.стані!Встановлено ГБО!Економний і недорогий в обслуговуванні автомобіль!Пробіг 250000...Віддам комплект зимової резини! 23.04.2026р проведедені такі роботи: -Замінено комплект щеплення Рено(оригінал)! -Диски гальмівні(2 шт) -Колодки
Продам своє авто. Комплектація з гідропідсилювачем, кондиціонером та електросклопідіймачем. Чесний рідний пробіг, кузов оцинкований, днище промовілене. Багато чого зроблено (фото є) +встановлена сітка для захисту радіатора (з заводу небуло) , шкіряна оплітка на кермі, модельні чохли дорогі. Нещодавно була заміна ременя грм з помпой. Газ вписаний. Ніяких вкладень не потребує. Є невеликий нюанс ро бамперу-фото додаю теж. Торг невеликий аргументований реальному покупцю. Можливий обмін Ціну знизили, бо уїджаємо закордон
