- 224 тис. км
- Київ
- Газ, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Продам автомобіль, замінені тисячею кс назад комплект ГРМ з усіма комплектуючими, масла фільтра,новий акумулятор, 2 комплекта нових коліс, переобрання ходова ,замінені нові тормозі диски з колодками.
Продам автомобіль, замінені тисячею кс назад комплект ГРМ з усіма комплектуючими, масла фільтра,новий акумулятор, 2 комплекта нових коліс, переобрання ходова ,замінені нові тормозі диски з колодками.
Вашій увазі у продажу Renault Logan 2012 року, з дизельним двигуном 1.5 DCI К9К та механічною КПП. Надійний та економний автомобіль у хорошому технічному стані. Оснащений перевіреним дизельним двигуном 1.5 DCI К9К, який відзначається низькою витратою пального та великим ресурсом. Механічна коробка передач працює чітко, без сторонніх шумів та зауважень. Автомобіль повністю на ходу, вкладень не потребує. Двигун працює рівно, не димить, масло не бере. Ходова частина без сторонніх стуків. Салон охайний та доглянутий, не прокурений. Кузов у хорошому стані, без зауважень. • Надійний дизельний двигун 1.5 DCI K9K • Дуже економна витрата пального • Простий та недорогий в обслуговуванні • Великий багажник • Кондиціонер • Комфортний та практичний сімейний автомобіль • Хороший технічний стан Автомобіль використовувався бережно, своєчасно проходив технічне обслуговування. Готовий до будь-яких перевірок на СТО. Телефонуйте, пишіть, відповім на всі запитання. Реальному покупцю – аргументований торг біля автомобіля. Перегляд авто м. Київ лівий берег, біля ЖК Комфорт Таун .
Автомобіль в чудовому стані!!! На капоті поліз лак на задній правій арці притертість. Працює як на газу так і на бензині чудово. Автомобіль перебуває на обліку на юридичній особі тому тільки переоформлення!!
Автомобіль в гарному стані. Всі деталі по телефону.
Продам офіційний Рено Логан в комплектації AMBIENT. У відмінному стані. Повністю обслужений згідно регламенту. Вкладень не потребує. Пробіг 120,000 рідний по склу все 12 рік, включаючи і лобове. Збірка Франція. Масла і фільтри поміняні на 120,000. Наступна заміна на 130,000. ГРМ на 140,000. Кондиціонер робочий. Все по машині випрано. По ходовій тихо і м'яко. По салону стан нового авто. Запаска НУЛЬ. Двигун 1,4 75 л.с. можна під газ. 2 комплекти ключів. По машині все ОК. Новий акумулятор 60А ЗАПРАВЛЯЙ І В ПУТЬ, Надійний і перевірений часом авто з дуже великим і зручним багажником. ТОРГ БІЛЯ АВТО,
авто в доброму стані.всі питання по телефону **********
Продаю авто в доброму стані, другий власник.Авто обслуговане масла фільтра замінено.Кондеціонер ,гідропідсилювач,задні парктроніки ,нова гума.
Авто придбане в авосалоні 2017року. Один власник, один водій, ТО проводилось вчасно, заправлялось якісним пальним відомих АЗС. Не бита, не фарбована. Можливий торг в розмних межах. Як бонус 4 колеса з новою резиною.
Автомобіль в нормальному робочому стані, щоденне використання, встановлене ГБО 4- го покоління.
рено логан повна комплектація, 4 склопідйомника, протіво туманки, титанові диски,два комплекта резини зима/літо, мультируль.
Перший власник, поміняний диск щеплення, фільтри, ТО газ травень, ТО ходовой, заміна клапанів, поршнів, проточування блоку в моторі. Високий кліренс, кондиціонер, подушка безпеки, офіційний газ/бензин. Технічний стан: сів та поїхав. Реальному покупцю можливий торг. Є невелика вм'ятина задніх правих дверей і сліди експлуатації авто (подряпини, сколи). Дзвонити суворо з 9.00 до 18.00.
Авто в гарному стані. Власник один.Масло в моторі змінено, нові шини.
Продаю свою машину, один хазяїн. Купував в автосалоні Не бита, не фарбована. Гаражне зберігання. Використовував дбайливо, вантажі не возилися Обслуговування – регулярне, стан нового. Кондиціонер працює відмінно Поміняв фільтр, олії АКБ - новий, нова гума, Машина - сів та поїхав Три роки простояла у гаражі Перекупи, посередники, не турбувати!
Автомобіль обслужений, в хорошому збереженому стані. Є сервісна книжка, два ключі. Сів і поїхав.
Renault Logan 1.6 бензин. Авто на ходу, технічно справне. По кузову є невеликі нюанси (подряпини та дрібні сліди експлуатації) — детальніше видно на фото, але краще дивитися вживу. Був удар у задню частину ще від минулого власника, все відновлено, потрібно лише поставити задній бампер на місце. Автомобіль можна оглянути в місті Рівне. Готовий до перевірки на будь-якому СТО. На огляд можна під’їхати в будь-який день тижня.
Продаю своє авто, новий акумулятор, новий ремінь грм, авто економічне та надійне,пробіг оригінальний, перевірка на будь якому сто, більш детальніше відповім по телефону, телефонувати після 10.00
Авто в гарному стані , можливо торг. Другий власник, є контакт попереднього власника
