- 215 тис. км
- Київ
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1 л.
- Ручна / Механіка
Авто було на повному ходу, заглохнув на світлофорі,на СТО сказали лопнув ремень грм.
Авто було на повному ходу, заглохнув на світлофорі,на СТО сказали лопнув ремень грм.
Продам надійний та економічний Renault Logan 2011 року. Двигун 1.4 бензин, встановлений та вписаний ГБО, що робить експлуатацію максимально вигідною. Автомобіль щодня на ходу двигун працює рівно як на бензині, так і на газу. ✅ Рік випуску: 2011 ✅ Двигун: 1.4 бензин/газ ✅ КПП: механіка ✅ Пробіг: 245 тис. км ✅ Економічна витрата палива ✅ Проста та недорога в обслуговуванні ✅ Місткий салон та великий багажник ✅ Гарна зимова гума ✅ Нова АКБ Технічною частиною автомобіль обслуговується вчасно, заводиться в будь-яку погоду, їде впевнено. Підвіска м'яка та комфортна, відмінно підходить як для міста, так і для далеких поїздок. За кузовом є сліди експлуатації, що відповідають віку автомобіля, без критичних недоліків.
Авто в чудовому стані, вкладень не потребує. Обслужене повністю, масла, фільтри, ремені, все замінено. Нові стійки, нові опори. Гума хороша, аккум. хороший. Робити нічого не потрібно. З документами порядок.
Продам рено логан 2011 року, з гідропідсилювачем, електросклопідйомниками. Замінено ремінь ГРМ, помпа. Замінені салейнтблоки ричагів, шарові опори, пружини, опорні підшипники. Нова гума. Охайний, збережений салон. Встановлена двохстороння сигналізація та ГБО 4 покоління. Витрата газу по місту 7 літрів.
+зимова гума.
Автомобіль не битий, не фарбований, тільки після повного Т.О. Є сервісна книга з відмітками про проходження Т.О, також є всі чеки та квитанції з Рено сервіс. Стан нового авто, додаткові питання по телефону.
Авто куплено в салоні в 2013 році. Придбано для сім'ї. Економічна, надійна машина, яка не використовувалася в комерції. Машина не перевантажувалась (максимум - двоє дорослих та двоє дітей). В дорозі не втомлює незалежно від часу за кермом. Прекрасно тримає і трасу і грунтовку. Прекрасна динаміка не дивлячись на маленький двигун. Високий для даного класу кліренс, захист піддону, надійні ходова та двигун - гарантія того, що на СТО заїзд тільки по регламенту. Обслуговування своєчасне (мастило - синтетика, всі фільтри - кожні 15 тис., ГРМ - кожні 60 тис.з роликами). АЗС - тільки "пульс" всю дорогу. Каталізатор на місці. Не проблемний. Ходова - оригінал (рідше - якісний аналог). В гарному стані. Постійно моніториться. В ДТП автомобіль не був. Не фарбувався. Додаткових витрат після придбання не потребує. Наступне ТО - через 15 тис.
Перший власник. У ДТП не була. Технічне обслуговування проводилось на автосервісі. Ближнє світло - світлодіодне. Без фарбувань. У подарунок зимова гума.
Любой вид переоформления.Машина в максимальной комплектации куплена была у официального дилера, делать ничего не надо. Бампера не снималась ни разу, крашен без шпаклевки один элемент, а именно передние крыло, остальное все в родной краске. Есть сервисная книжка. В комплектации: Турбо таймер, парктроники, климат, 4 авто стекла, тонировка, два ключа, центральный замок, круиз контроль, ABS, антикор . Расход 5-6 на 100 Звоните, пишите всем удачных покупок.
Автомобіль в хорошому стані Другий власник
Один хозяин авто в идеальном состоянии расход 5 литров на 100. Дополнительный фильтр инфа по телефону
Автомобіль в гарному стані є маленькі нюанси Мотор хороший масла не бере Сів і поїхав технічно все справне Для подробиців телефонуйте
Не фарбована, не бита, другий власник, резина практично нова.
Продам автомобиль 2015 года выпуска, один хазаин. С газовым оборудованием 4 поколения. Все техосмотры проводились на специализированных СТО. Не бит не крашен. Использовался исключительно в чехлах на сиденьях. Есть участки потертости на руле, все фото реальны без дополнительной подготовки. На бампере есть места царапин краски, которые почти не заметны на фото. Возможен разумный торг.
Офіційний автомобіль придбаний з салону. Ідеальний стан. Салон в ідеальному стані. Максимальна комплектація. задні парктроники, камера заднього виду, мультимедійна система. Всі ключи та сервісна книжка в 5аявності.
Автомобіль від власника. В хорошому стані, не потребує капіталовкладень. Бережна експлуатація , все мінялось вчасно, реальний пробіг.Два ключа.Торг біля авто.
Авто в доброму стані, сів та поїхав. Надійний двигун 1,4 з можливістю встановлення ГБО. Нова літня гума. Всі інші питання по телефону.
