- 250 тис. км
- Вінниця
- Дизель, 2 л.
- Ручна / Механіка
Renault Laguna III GT 2.0 dCi 178к.с(найпотужніший серед 2.0dci) 4control акустика BASE Передмаксимальна комплектація. Продам власний автомобіль. 2011 рік, перший власник. Надійний та економний 2.0 дизельний двигун міліонник, працює ідеально. Авто в ДУЖЕ хорошому стані, повністю справне, обслуговувалось вчасно. Салон збережений, алькантара-шкіра,чистий, не затертий. Машина комфортна, з 4контрол дуже круто керується. Додаткових вкладень не потребує. Додатково комплект гуми на титанах. Авто ДУЖЕ мало проїхало по Україні після пригону(наявне ще одне авто).
Авто в хорошому стані, один власник 5 років. Двигун чудовий, кондиціонер працює, салончик доглянутий. За машинкою дуже добре доглядали. Продаж з переоформленням
Авто в гарному стані, торг біля капоту
Авто технично ісправне. Є нюанси по косметиці, на це буде торг. Ходова зроблена , масло, та фільтра міняні, при покупці перевиряв по карвертікал, є звіт. Продаю, бо для дружини за велика. Дзвонить все розповім
Авто у хорошому стані. Нова зимова резина hankook, є ще літня (на 1 сезон ще вистачить) Новий акамулятор (2 роки гарантії) Дзвоніть пишіть все детально розкажу. До 23:00 сміло можете набирати
Пригнав автомобіль в 2018 році, і є єдиним власником автомобіля в Україні, продаю відриваючи від серця. Двигун - надійний та економічний, 1, 5. Працює без нарікань, проблем по ходовій немає, дуже комфортне авто, з яким і в місті комфортно і на далекі дистанції, багато місця в салоні, одна з найкомфортніших машин, навіть порівнюючи з авто вищих класів. багата комплектація: -клімат контроль -круїз контроль -безключовий доступ - задні парктронники - легкосплавні диски - комбінована шкіра -мультисистема навігація (по всій Европі)
Автомобіль у гарному стані, кожен день на ходу, має багату комплектацію-клімат контроль,без ключового доступу, датчик дощу, датчик світла, блютуз, гучний зв'язок тощо.лобове скло рідне-має тріщину. на 294 тис. була заміна ременя, ролика та помпи, 10 тисяч тому була заміна всіх форсунок на нові. МОЖЛИВИЙ ОБМІН НА МІКРОАВТОБУС ПАСАЖИР ВІД 2005р.
акустика BOSSE
Надійна і комфортна машина за свої гроші!!! Стан машини 8/10 решта все по телефон
Авто в дуже гарному стані, технічно все ідеально. на багатій комплектації датчик дождя, світла, клімат контроль,круїз контроль, повний електро пакет без ключовий доступ, старт стоп, розетка 220, магнітофона з carpley, android avto, та камерою заднього виду авто повністю обслужене вкладень не потребує дуже економне
Машина в гарному стані, доглянута, використовувалася бережно, салон не затертий, максимальна комплектація, технічний стан машини - відмінний, обслуговувалась на сервісі. Не бита і не фарбована. Надійний мотор і коробка передач. Детальнішу інформацію надам по телефону.
Авто в гарному стані, технічно без зауважень, гарна гума, гарна акустика, 2 ключа, 2 власники у авто, доглянутий салон на свій вік, не фарбоване авто, то було зроблено 1000км тому, заміна масла фільтра, кондиціонер заправлений працює добре, підігрів сидінь, круїз контроль, шторки задні бічні, датчик світала, датчик дощю, запуск кнопкою, страховка,вся історію обслуговування в авто присутня, торг біля авто .
Економічна автівка не разу не підводила. Два комплекти резини на окремих дисках та килимків. Обслуговувалась на офіційному СТО. Замінені ремені, задні диски, мастило в коробці. Новий акумулятор. Резина літо нова резина. Зима другий сезон відкатала. Дзвоніть, дивіться. Торг біля авто.
Гарний та охайний автомобіль. наявна вся історія обслуговування.
Продам машину терміново, за дуже гарною ціною (набагато нижче за ринок) не бита і не фарбована (крім переднього бампера), без підводного каміння! Прошу писати (viber, telegram, whatsapp), на дзвінки не відповідаю. Від власника. Машина повністю обслужена, на розхідники гроші не шкодували, кожні 8 тисяч заміна олії, фільтра (повітряний, масляний), кожну другу заміну паливний, фарбований лише передній бампер (збили собаку та були коцьки від бордюру). Усі кузовні деталі рідні та не фарбовані, впевнений на 100%! Вирізали каталізатор 3 тис кілометрів тому і поставили прошивку євро 2, олія двигун не жере, помилок немає. По двигуну питань немає, компресія рівна, турбіна олія не кидає. Є рідні титани із шинами. Зараз на 18 титанах (купували 2 місяці тому новими і на літній гумі, якщо з ними +500 USD) стоїть принципове від колишнього власника, самі не разу користувалися. Машина реально варта і не тягне гроші з кишені. При її купівлі думали про вред октавії, але коли посиділи в ній, зрозуміли, що їй поряд з нею і на одному гектарі не стояти, м'які матеріали, круїз, еластичність, електро ручник, дзеркала, розмір та повна комплектація (багато перераховувати) нас підкорили., обов'язково порівняйте ці автомобілі, якщо у Вас стоїть вибір, повірте мені, ви будете вражені. З того що зробили нещодавно: нові колодки навколо, нові задні гальмівні диски, передні пружини, нові амортизатори навколо, вирізали каталізатор, скасовували програмно егр та інша прошивка. Потрібно замінити подушку двигуна (при чіпанні трохи вібрує) та навісне кріплення глушника. Прошу писати (viber, telegram, whatsapp), на дзвінки не відповідаю.
