- 250 тис. км
- Вінниця
- Дизель, 2 л.
- Ручна / Механіка
Продам власне авто. Є невеликі дефекти на задніх крилах. Всі питання по телефону.
Авто в дуже гарному стані. По двигуну та коробці без нарікань. По електриці все працює. Автомобіль в рідній фарбі. Нові тормозні колодки(перед, зад). Зроблений та заправлений кондиціонер, замінені сайлентбоки задньої балки, та повністю зроблена передня підвіска Ремінь ГРМ, ролики, помпа замінені 15 тис назад. Комбінований салон(шкіра-велюр), електро складання дзеркал, 2х зонний клімат, гбо 4 покоління(вписаний в ТП), в лінзах ксенон. Просторий, вмісткий автомобіль.
Renault Laguna III GT 2.0 dCi 178к.с(найпотужніший серед 2.0dci) 4control акустика BASE Передмаксимальна комплектація. Продам власний автомобіль. 2011 рік, перший власник. Надійний та економний 2.0 дизельний двигун міліонник, працює ідеально. Авто в ДУЖЕ хорошому стані, повністю справне, обслуговувалось вчасно. Салон збережений, алькантара-шкіра,чистий, не затертий. Машина комфортна, з 4контрол дуже круто керується. Додаткових вкладень не потребує. Додатково комплект гуми на титанах. Авто ДУЖЕ мало проїхало по Україні після пригону(наявне ще одне авто).
В авто зроблене ТО.Нова літня резина є невеликі недоліки по кузову.Кондиціонер працює гарно,через тисяч 10-15 треба замінити тормозні диски.Ходова тримає.Можливий торг у капота. Коробка і двигун робить без нарікань,Турбіна дує файно. Володію авто 3 роки. Не дорога в обслуговуванні,міцна по ходовій.
Комфортний, просторий сімейний автомобіль. Авто економне в експлуатації завдяки встановленому ГБО. Великий і місткий багажник. Салон просторий та комфортний для водія і пасажирів. Автомобілем користувалася дбайливо, їздила обережно, вчасно проводилося необхідне обслуговування. Машина на ходу, сів і поїхав. Є незначні косметичні нюанси та подряпини на капоті, тому торг біля автомобіля вітається. Продаю, бо хочу вище авто, яке підійде більше для наших поганих доріг.
**З автомайданчиками не співпрацюю*** Страховий поліс з 11.04.26 з додатковим покриттям Авто в гарному, дуже збереженому стані, не бита, не фарбована. Максимальна комплектація: - Підрулювання задніх коліс - Салон алькантара - Електричні стоянкові гальма - Електропривід та підігрів сидінь - Поворотний біксенон - Безключовий доступ - Надійна коробка Jatco гідротрансформатор - автономна піч eberspacher з пультовим керуванням - Двигун 2.0 173 л.с. За час експлуатації (30к, 2 роки) зробив наступне: - ТО (лютий 2026) - новий акумулятор (лютий 2026) - Два рази замінив масло в коробці - Оновив паливну систему (заміна ремкомплекта форсунок та тнвд, новий паливний насос, промивка паливної системи, прочистка сажового фільтра). Планова комп?ютерна диагностика форсунок зимою 2026 - в межах допуску - Замінив важелі підвіски передні - Замінив подушку двигуна - Відполірував фари та лобове скло - Замінив радіатор, прибрав протікання фреону - Купив нову всесезонку hankook kinergy (осінь 2025) - Замінив колодки 10к тому - Зробив реставрацію генератора, замінив розхідники доп. обладнання (ремінь, шків і т.д.)
Авто технично ісправне. Є нюанси по косметиці, на це буде торг. Ходова зроблена , масло, та фільтра міняні, при покупці перевиряв по карвертікал, є звіт. Продаю, бо для дружини за велика. Дзвонить все розповім
Продам власний автомобіль у кузові універсал. Надійне, комфортне та дуже містке авто, яке чудово підходить як для міста, так і для далеких поїздок. Машина в хорошому стані, є природні сліди використання, присутні сколи та подряпини, які неминуче з'являються з роками. Автомобіль на повному впевненому ходу. Найнадійніший у лінійці 2.0-літровий бензиновий атмосферний двигун (140 к.с.) працює рівно та чітко. Коробка — 6-ступінчаста механіка, дуже економна на трасі. Салон комбінований. З документами повний порядок, продаж із переоформленням. Реальному покупцю — розумний торг біля капота!
Двигун працює ідеально. Двухлітровий двигун, самий потужний двигун в Renault. Була заміна вкладишей і проведе діагностика. Все працює ідеально. Нове щеплення, новий демфер, новий вижимний. Частично зроблена ходова. Ходова теж в ідеальному стані. Коробка МЕХАНІКА.
Терміново: Машина з Голандії, від купив у брата в Києві, багато чого поміняв запчастин, по ходовій робили довго тому що чекали на оригінал,брат вчився їздити. кузов салон в ідеальному стані надзвичайно комфортні сидіння Є двозонний клімат-контроль Повний електропакет. Навігація і багато іншого. Плюси даного автомобіля: 1-Надійний довговічний мотор 2.0 16кл! З автоматичною коробкою передач. 2- бензин плюс газ, після 140 переходить на бензин автоматично для збереження мотора. 3- коробка АКПП працює ідеально! все обслужено, фільтра, масло, прокладки оригінал, чекав два місяці з Франції. 4- газова апаратура 5 покоління. 5- Є круїз контроль, датчик дощу, датчик світла, доводчик стікла водія, нові колеса, нові диски, рідне нове запасне колесо. 6- Новий акамулятор. Газовий балон новий на 50л. 7- Американською плівкою затонована по колу за ціною 150 $. Розхід 10.4 газу на 100 км по трасі, бензину 8.1-8.6, скорість 90-100км/год. 8- Нові амортизатори 4шт газомасляні сакс німецькі. 9- Нова подушка АКПП + фільтра і масло. 10-нові колодки гальмівні та бліли зад і перед комплект текстар німецькі. 11-два комплекта японська резина також нова літня японська. 12- Вітровики лагуна нові, коврики резинові в салоні в багажнику з надписом лагуна нові, всі лампочки замінені на ледовскі дуже яскраві. Робити нічого не потрібно сів і поїхав. Була крашена права сторона але все рідне, нічого не мінялось, царапина була на дверях і загнуте дзеркало, брат небагато процарапав стоячу машину. Ідеальний стан 100% хороший комфорт і дуже м'яка по любій дорозі. Сів поїхав якщо бережно не вбивати на п'ять років забудете дорогу на сто... В ній все нове! А головне оригінальне renault зі Франції чекали по два місяці резинки фільтра прокладки і ТД. Машина робилась для себе щоб їздити дуже довго але сталася війна... Якщо вас зацікавила машина пишіть будь ласка на любий messenger, telegram, viber, WhatsApp на номер який закінчується на 701-64-20 life
Продам Авто під відновленя треба зібрати Голову всі інші питаня по телефону дзвонить домовимось!
Продам свій автомобіль з надійним двигуном M9R 2.0 dci в парі з 6 ст акпп aisin (гідро трансформатор) Я другий власник,в користуванні 4 роки,автомобіль улюблений і грошей на обслуговування не шкодував! Зроблено 12000 км тому велике ТО,а саме: -заміна вкладишів -масло насос з ланцюгом -ланцюг грм -верхні опорні підшипники -сайлентблоки у важилях -масло в акпп -масло в гідро підсилювачі -передні пружини -передні ступичні підшипники -налаштування та калібровка форсунок Також встановленні пердні бі лед лінзи,замість штатних ксенонових Фари в броне плівці Повна шумо-вібро ізоляція Тонована по колу,преміум плівкою Кузов без підкрасів! Ще багато чого зроблено по авто ,всі питання по телефону! Готовий до перевірок на будь-якому СТО!
Кому цікаво звоніть розповім.
Продам авто в дуже гарному стані для свого віку. Нове зчеплення, масло в двигуні та коробці поміняні.мотор 2.0, газ/бензин все робить, газ вписаний, передні склопідіймачі, гур, коробка 5 ступенчата, охайний салон. Мотор не димить, робе рівно, робився три роки тому. Є моменти по кузову не критичні, не гнила, на підйомнику підіймається, для своїх років дуже гарне авто. Реальному покупцю гарний торг! Переоформлення, можливо через дію.
Пригнана в 2023 році. Я єдиний власник в Україні. Замінено счеплення + маховік. Ходова повністью обслужена. Треба займатися салоном, обвисла стеля на фото видно. Питання по телефону (viber) Торг
Авто в гарному стані, двигун працює рівно,кузов без зауважень,оцинкований.Всі розхідники мінялися вчасно.Для деталей та огляду телефонуйте.Масло та фільтри нещодавно замінені .Автоцивілка - дійсна ще 11 місяців.
Продаю своє авто. Один власник в Україні. В користуванні у мене вже 3,5 роки. Загалом машина в хорошому стані, за цей час особливих проблем не було . До двигуна ніхто не ліз, мотор надійний, безпроблемний, масла не бере. Коробка шестиступка. По кузову: іржі та «рижиків» немає, кузов оцинкований, є лише незначні подряпини. Салон у хорошому стані, охайний. Авто щодня на ходу, жодного разу не підводило. Можливий торг . Телефонуйте або пишіть — відповім на всі запитання
