- 269 тис. км
- Тернопіль
- Дизель, 1.5 л.
- Ручна / Механіка
Авто у хорошому стані. Нова зимова резина hankook, є ще літня (на 1 сезон ще вистачить) Новий акамулятор (2 роки гарантії) Дзвоніть пишіть все детально розкажу. До 23:00 сміло можете набирати
Авто у хорошому стані. Нова зимова резина hankook, є ще літня (на 1 сезон ще вистачить) Новий акамулятор (2 роки гарантії) Дзвоніть пишіть все детально розкажу. До 23:00 сміло можете набирати
авто в ідеальному технічному стані поміняно грм ремінь, помпа, роліки , передні стойки нові , то пройдено 2тис тому замінено масла фільтра. все працює , кожна кнопочка в машині .
Володію машиною з 2020р, була пригнана з Франції в 2019, 266 тис рідного пробігу (чесний, перевірений). Машина в ідеальному стані, як візуально так і технічно, все мінялось вчасно і якісними запчастинами. До продажу не готовилась, все робилось для себе. Гарна комплектація, безключовий доступ, клімат, підігрів всіх сидінь, тюнінгова оптика з денними ходовими вогнями і багато іншого. Авто повністю зашумлене дорогими матеріалами, чудова автоакустика. Технічно без нюансів, ходова зроблена, двигун працює чудово, форсунки перевірені, екологія на місці, нічого не вирізалось і не прошивалось. В дтп не була, кузов в рідній фарбі, корозії немає. Віддам з нею ще комплект зимової резини. Авто справді дуже збережене, новий власник буде задоволений на 100%! Тільки переоформлення. Торг присутній біля капота. Дзвоніть все розкажу.
Продам свій автомобіль з надійним двигуном M9R 2.0 dci в парі з 6 ст акпп aisin (гідро трансформатор) Я другий власник,в користуванні 4 роки,автомобіль улюблений і грошей на обслуговування не шкодував! Зроблено 12000 км тому велике ТО,а саме: -заміна вкладишів -масло насос з ланцюгом -ланцюг грм -верхні опорні підшипники -сайлентблоки у важилях -масло в акпп -масло в гідро підсилювачі -передні пружини -передні ступичні підшипники -налаштування та калібровка форсунок Також встановленні пердні бі лед лінзи,замість штатних ксенонових Фари в броне плівці Повна шумо-вібро ізоляція Тонована по колу,преміум плівкою Кузов без підкрасів! Ще багато чого зроблено по авто ,всі питання по телефону! Готовий до перевірок на будь-якому СТО!
Продаю своє авто. Придбав в 2016 році при пробігу 147 000 км. Всі сервісні роботи проводились вчасно. Стан авто близький до ідеального. Авто випущено в 10 місяць 2012 року. Двигун K9K дизель,потужний та економічний. Кліматавтомат двузонний. 2 ключ,/карти Сервісні документи закордонні і українські. Гаражне зберігання. Нова резина R17
Авто і ідеальному стані. Машина в моєму володінні 2 роки. Кузов без жодного підкрасу, рижики відсутні. Скло все рідне. Двигун, КПП, електрика в ідеальному стані, жодних помилок. Пробіг рідний, не скручений, перевірявся електриками при покупці. 500 км тому повністю замінено комплект ГРМ, помпа, ролик. Заміною масло в КПП та антифриз. Екологія на місці. Будь яка перевірка авто на Вашому СТО. Причина продажу потрібне авто меншого розміру, авто дійсне Вашої уваги.
Renault Laguna 3 Авто в гарній комплектації, комфортне та економне. Клімат-контроль, круїз-контроль, датчики світла та дощу, мультируль, безключовий доступ, електросклопідйомники, парктроніки. Двигун і коробка працюють добре, авто доглянуте та готове до їзди.
Продам надійне сімейне авто, економне, витрата палива 7 л на 100 км в місті. Все працює скло підйомники, клімат, кондиціонер, мультируль, круїз, гарна музика. Не потребує вкладень двигун на 💯 відсотків, турбіна працює без нарікань. Хто придбає буде задоволений. Можливий торг, переоформлення. Прошу перекупів не турбувати. Всім гарних покупів.
Продаю свій автомобіль, без підфарбування, в оригінальній фарбі. Максимальна комплектація BOSE, крім панорами. Пригнаний з Нідерландів у 2018 році. Авто у відмінному стані, економічне, не потребує вкладень. Один власник (по документах 2 власника, бо пригон та перша реєстрація була на іншу особу). Авто доглянуте, гаражне зберігання, сів та поїхав!
Авто в гарному стані, двигун працює рівно,кузов без зауважень,оцинкований.Всі розхідники мінялися вчасно.Для деталей та огляду телефонуйте.Масло та фільтри нещодавно замінені .Автоцивілка - дійсна ще 11 місяців.
Продам Авто в гарному стані • Вкладень не потребує • Масла/фільтра замінені на 247000 • Ремінь ГРМ/Помпи замінені на 223000 • Візуальних дефектів по кузову немає • Салон в хорошому стані • Авто від власника, можливий невеликий Торг біля капоту • Плюсом на даному авто встановлений та підключений Фаркоп • За інформацією звертайтесь за номером телефону + **********
Пригнав автомобіль в 2018 році, і є єдиним власником автомобіля в Україні, продаю відриваючи від серця. Двигун - надійний та економічний, 1, 5. Працює без нарікань, проблем по ходовій немає, дуже комфортне авто, з яким і в місті комфортно і на далекі дистанції, багато місця в салоні, одна з найкомфортніших машин, навіть порівнюючи з авто вищих класів. багата комплектація: -клімат контроль -круїз контроль -безключовий доступ - задні парктронники - легкосплавні диски - комбінована шкіра -мультисистема навігація (по всій Европі)
авто повністю обслуговуване. коробка автомат не пишеться та їде плавно. замінене щеплення на нове. тормозні диски, колодки, супроти замінені. вся олива замінена перед новим роком. також новий ремінь грм. встановлений захист двигуна. незначні лакофарбових покриття переднього бампера (пластик) заводське тонування авто готова відповісти на всі питання по телефону.
Автомобіль у гарному стані, кожен день на ходу, має багату комплектацію-клімат контроль,без ключового доступу, датчик дощу, датчик світла, блютуз, гучний зв'язок тощо.лобове скло рідне-має тріщину. на 294 тис. була заміна ременя, ролика та помпи, 10 тисяч тому була заміна всіх форсунок на нові. МОЖЛИВИЙ ОБМІН НА МІКРОАВТОБУС ПАСАЖИР ВІД 2005р.
Продаю авто 2007 (2008), я перший власник на Україні, купував для себе у 2019 році приганяли з Франції. Авто в хорошому стані, не бите не крашене, мотор масла не бере, працює як часи.не димить, все супер, всі стікла рідні, економне, зручне, є все що потрібно для комфортної їзди: круіз, датчики дощу, світла, 2х зонний клімат дує супер, блютуз, 6- ті ступка, всі кнопочки працюють, автомобілем будете дуже задоволені не пошкодуєте, робити нічого не потрібно сів і поїхав, на 160 тис, заміна грм та роліки, на 180 тис було замінено мастило, фільтр масляний та фільтр паливний, Пробіг не скручувався їздив мало.Продажа у звязку з сімейними обставинами, з переоформленням. У подарунок резина. Вся інформація за телефоном, можливий торг.Перекупам і т.д. не турбувати.
Продам своє авто, все працює, для своїх років , в ідеальному стані
