- 250 тис. км
- Харків
- Дизель, 1.5 л.
- Ручна / Механіка
Авто в гарному стані, повністю справне, ремонт ходової, заміна зчеплення, компресора кондиціонера, вкладень не потребує зовсім.
Авто в гарному стані, повністю справне, ремонт ходової, заміна зчеплення, компресора кондиціонера, вкладень не потребує зовсім.
Авто в гарному стані повністю обслуговане, два ключі. Продається, тому що придбали інше авто.
Сів поїхав економне надійне велике авто!!!
Продам власне авто. Дуже комфортний автомобіль, багато корисних опцій. По мотору немає, по кузову є сліди використання. Дзвонити бажано на месенджер, так як знаходжуся на службі. Відповім по можливості на всі питання.
Надійне та економічне авто
Нормальне звичайне авто. На зимовій гумі, не перевзувався, так як не їздив майже два місяці, зимова гума погана. З авто віддам літню нову r16 гуму, ще ні разу не використану, в авто встановлена магнітола alpine 200, звучання відчутно краще ніж у оригінальної, минулого року обслуговувались форсунки. Якщо будуть питання, то дзвоніть чи пишіть, все розкажу і покажу.
Автомобіль в одних руках майже 5 років. пригнаний був в 2018 році з пробігом 190т на 188 є запись в сервісній(Франції) тому думаю пробіг правдивий. Все обслуговувалось вчасно, робилось як для себе. продаж не спішний. продаю тому, що хочу новіше авто, перевага акпп. По автомобілю було зроблено: на 295т. поміняно комплект щеплення, масло в трансмісії. на 305т. змінено грм, ремінь генератора, роліки, масло фільтра/антифриз. минулого року помінянна обгонна муфта генератора, тормозні диски/колодки. передні ричаги в зборі, та сайленблоки задньої балки. фари обтягнуті плівкою, встановлені лед лампи. кондиціонер, клімат працює, парктроніки, електроручнік автоматичний.(ніразу зимою з ним не було проблем за час користування) підігрів, сидінь,зеркал,заднього скла, датчик дощу, датчик світла, автозатемнення зеркала заднього виду. все справне до кожної кнопочки. екологія на місці, нічого не вирізалося. Грубо кажучи! Авто купив, сів, і катаєшся. ціна відповідна технічному стану, і прослужить довго новому власнику. Ціна найнижча за рестайлову в універсалі. тому торгу не буде. Я думаю всі знають скільки коштують запчастини, і ціни на ремонт думаю озвучувати не треба, хочете дишевше авто тоді шукайте не обслужене. Всім вдалих покупок, та продажів! хороший торг біля авто.
Продаю власний автомобіль. Готовий до перегляду у місті Ічня, а також в інших містах Чернігівської області. Літня та зимова гума. Зі всіх питань звертатись за телефоном:
Авто свіжоімпортоване з Швейцарії. Усе авто в оригінальній фарбі без ДТП жоден елемент не фарбований. Присутня сервісна історія. Авто в збереженому стані.Уся екологія на місці нічого не вирізалося.Запрошую до огляду. Можлива доставка.
Авто в доглянутому стані повністю обслужане .вкладень непотребує сів і поїхав два комплекта коліс зима літо.
З 2018 року авто обслуговується на Рено Центрі. Усі великі ТО виконані.
Продам Рено Лагуна в ідеальному стані.Обєям двигуна 1461 дизель.Розхід пального 5 літрів на 100 км.Вінкод в особисті надішлю якщо потрібно.Пригнана з Франції в Україні була декілька років з 2022 була в Німеччині.Пробіг рідний Корозії немає взагалі.Крувз контроль бортовий комп'ютер, ппрктпоніки по периметру, клімат контроль і куча всяких приколів якими навіть не користувалася можливо про якісь навіть не знаю)).Автомобіль купувався у Франції потім був рік в Україні потім іздив по Німеччині пару раз на тиждень на короткі дистанції.Я Третій власник.
Продам хороше, збережене авто!!! Салон у чудовому стані, по кузову нічого не фарбувалося. В Україні один власник. Бережна експлуатація. Вчасне, дбале обслуговування: заправлений кондиціонер, замінено комплект ГРМ, новий компресор кондиціонера, обслужена гальмівна система. Авто має надійний економний двигун об'ємом 1,5 л., невеликий пробіг. Запрошую зацікавлених до огляду! Обмін тільки на вантажний бус.
Звоните по номеру отвечу на все вопросы! Автомобиль в нормальном состоянии, мотор не дымит не компит! Хорошая комплектация!
Продам Renault Laguna 3, 2007 рік, 2.0 дизель M9R. Надійний, економний та комфортний автомобіль на кожен день. Повністю на ходу, доглянутий, обслуговувався вчасно. Сів і поїхав. Дуже гарна шумоізоляція, встановлено гарне BiLed світло. Комплект зимньої гуми. Якщо зацікавила дзвоніть, відповім на всі ваші запитання.
Авто в гарному стані не битий і не фарбований всі питання за телефоном. Обмін з моєю доплатою.
Обслуговувалась на СТО ТОВ"Соллі плюс Кременчук". Замінені на нові всі комплектуючі передньої підвіски(стійки, важелі підвіски, рульові наконечники, і т.д.), тормозні диски, колодки, масло і т.д.(всі акти виконаних робіт прикладаються.) Екологія на місці. зараз авто на літній гумі, додається комплект зимової гуми.
Автомобіль стан нового . не перекуп, куплявся для себе. берегли, обслуговували вчасно . по мотору, кузову, коробці - все дуже добре. при перевірці на товщинометр - битого та пофарбованого не виявлено. мотор не димить, масла не бере. заміна масла, кожних 7 тисяч. замінене в коробці масло, працює без нарікань. резина зимова нова. замінені колодки . новий акумулятор . автомобіль використовувався тільки по вихідних, тому що є ще бус . продаж у зв'язку з тим, що не потребуємо дві машини. Справжніх власників 2, просто переоформляли на жінку та маму, у звʼязку з мобілізацією .
Доброго дня, продаю свій власний автомобіль, був пригнаний мною у 2016 році, тобто у використанні мною вже 8 років. На даний момент жодних вкладень не потребує. Мотор працює без жодних зауважень, коробка щеплення в нормі, по ходовій жодного зайвого стуку. Хороша зимова резина, по кузові було 3 косметичні підкраси, все інше, рідна фарба. Салон після хімчистки. Реальному покупцю хороший торг.
Продаємо власне авто. На максимальній комплектації. Панорама, люк, сабвуфер, парктроніки по колу, навігація, безключовий доступ, електродзеркала, повний електропакет, працює кожна кнопочка Обслуговувалось вчасно. Недавно поміняні всі фільтра і масла. Також новий комплект ГРМ. Продаємо у зв'язку з потребою в більшому авто. Можливий обмін. Два комплекти коліс з дисками. Реальному покупцю торг. Більше інформації по телефону. Мирного неба
