- 320 тис. км
- Одеса
- Дизель, 1.46 л.
- Ручна / Механіка
Авто в гарному стані,повністю обслуговувана, вкладень не потребує, резина літня та зимова в дуже гарному стані. Дзвоніть.
Авто в гарному стані,повністю обслуговувана, вкладень не потребує, резина літня та зимова в дуже гарному стані. Дзвоніть.
Продам Рено Лагуну 3 2,0 dci В хорошому стані Незначні нюанси по кузову Можливий торг біля капоту
не бита все як на фото
Продам Megan 2 Всі деталі за телефоном
Продам власне авто в гарному стані. Комплектація Bose. Перший власник в Україні. На 240т замінено щеплення, на 230т грм ролик і помпа, 250т ходова.
Механічна коробка передач на 6 ст.Не битий взагалі , люба перевірка . сервісна історія вся , пригнав особисто.Камера заднього виду ,carplei навігація ,два комплекти колес, дізель к9к без adblu, 81 кіловат 110 сил. замінені всі масла , ходова частина без нарікань ,лед світло , круїз. Звертайтесь . Торг .Два комплекти коліс. зима нова , і літо на алюмінієвих дисках , з датчиками тиску.
Продаю власний автомобіль Не гнилі порогі, дно Є дрібні сліди експлуатакії Двох зоний клімат Датчикі дощу, світла Парк троніки перед зад працюють всі Складання дзеркал Круїз контроль Кондиціонер заправлений
Розмитнений. Весь комплект документів для реєстрації надаю. Класний збережений стан! Два фарбовані елементи,задня права дверка без шпаклівки,і задня права арка теж. Технічно без проблем. Можлива перевірка на любому сервісі,офіційний включно. 10-го лютого обслужив на офіційному сервісі Рено,масло,всі фільтра,акт виконаних робіт маю.
Продається рено меган, стан нового автомобіля (без битостей та підкрасів),без негативной кармы битого автомобиля. Машина тільки-но приїхала, повністю обслужена. Олія ,ремінь грм ,помпа ,антифриз-поміняні.Додатково комплект гуми на звичайних дисках.Теплая ,резвая экономная машинка с хорошим светом. Машина не використовується, чекає на свого господаря. 6000 грн в месяц за рассрочку- совсем небольшие гроши. Розгляну обмін на цегляний гараж или дачу в Черкасах.Ватсапп или вайбер якщо не в мережі.
Хороший стан, кузов без корозiй, хороша гума. Всi питання по телефону.
Свіжо пригнаний 100% розмитнений Чистий 2017рік 1.5dci (k9k) 66кВт 187тис.км Рідного та підтверженого пробігу(будь які перевірки вітаюця. Весь в рідній фарбі Технічно все супер Клімат холодить Дійсно хороший варіант Всі деталі по телефону
Продамо наше сімейне авто) Машинка повністю нас влаштовувала ,змінюємо по причині, потрібне трішки більше авто на нашу сім'ю. всі питання по ********** При потребі фото надам більше)))) Всі перевірки можливі) Все надамо) Не ПЕРЕКУПИ Машинка їде на УРА Ви залишитеся задоволеними Все вчасно замінювалося) Їздили не курящі)))) Доглянуте, чисте) Перегляд потрібно замовляти заздалегідь))) Бо не на місці)
Продаю власний автомобіль Renault Megane IV 2017 року, в топовій комплектації GT-Line BOSE. Авто у гарному стані, максимальна комплектація, має дуже гарний колір (мокрий асфальт), капіталовкладень не потребує. Обслуговувалося вчасно. Ходова зроблена. Двигун коробка все працює без нарікань. Авто має 2 зонний клімат контроль, АДАПТИВНИЙ круїз контроль (дуже вражаюча функція), в авто встановлена різнокольорова підсвітка салону, яка вбудована в авто і яку за бажанням можна змінювати. Датчик світла, датчик дощу, Великий екран мультимедіа з LCD екраном, голосове керування, сенсорний екран, GPS навігатор, під рульове керування мультимедіа, аудіо система BOSE із вмонтованим штатним сабвуфером. Також машина оснащена Webasto (Вебасто), її можна дистанційно прогрівати. Авто виглядає сучасно, дуже зручний в управлінні. Телефонуйте, дам відповідь на усі ваші запитання.
Авто у відмінному стані. Щойно замінено ремінь ГРМ, роліки, фазорегулятор, свічки, обслужена ходова, замінено масло, нові чехли та поліки, свіжа страховка, нові опорні підшипники і т.д. Пригнана пів року назад, я власник, сім місць.Нова резина. Кузов також у відмінному стані, є два підкраси.
продам рено меган, авто находу, но димить потрібно дивитись до турбіни ,тріснуте лобове скло, і зробити порядок у салоні,авто на укр регістрації з такими пропозиціями як за 2600 там по мотору у тех ,п , стоїть 1,5 а на машині 1,9 читайте уважно заберу за 2600 нерозглядається взагалі торг 100і все
Авто в гарному технічному стані. Обслуговувалося вчасно. Коштів не жалкував. Додатково відповім на питання по телефону.
