- 392 тис. км
- Київ
- Бензин, 1.4 л.
- Ручна / Механіка
чудовий та доглянутий автомобіль, багато чого була зроблено та замінено, деталі по телефону.
Автомобіль в дуже гарному стані, повністю зроблена нова ходова, замінені всі масла фільтри і рідини, замінений фріон в кондиціонері, два комплекти резини (зимова нова), хазяйське авто завжди вчасно і якісно обслуговувалось
Автомобіль у чудовому технічному стані. Зроблене для себе. Перший власник в Україні. Пробіг по Україні близко 50 000. Наявний металевий захист двигуна та коробки, шини нові 2024 р. Зроблена передня ходова: шарові, салінблоки наконєчніки, стабілізатори, замінена права подушка стійки, поміняні тормозні колодки. Масло та фільтра замінені. Замінений шлейф руля. Деталі за номером.
Продам власний автомобіль. Технічно в гарному стані. Є моменти по кузову. Екологія вся на місці. Обслуговувася добре та вчасно. Всі питання за телефоном
Авто сімейне охайне дуже економне,траса 4 літри на 100,по місту 6,по запитанням пишіть,всім гарних покупок.
Продається Рено Ґранд Сценік 2. Авто 2004 р. 1.9 дсі мотор є 96квт. Авто є 7-ми місний. Ціна Договірна
Продам Рено Трафік,оригінальний пасажир,9місць.Пригнаний з Бельгії,в Україні 3 роки,не перевозив вантажі використовувався в сімейних цілях.Оригінальний пробіг,де не де є сколи,не битий не фарбований.Машина у хорошомустані,обслуговується на офіційному СТО.
Всі питання по тел
Гарне авто. Стоять нові амортизатори та нові колодки все в оригіналі. Замінено всю ходову, за деталями телефонуйте. Оригінальний пробіг. Є декілька вмятин по корпусу некритичні майже невидимі.
Меган 2010р., купував з пробігом 135тис (може кручений, може ні я хз) у Вінниці 5 років тому, пригнаний зі Швейцарії, я наїздив близько 80к, 2 роки тому поставив газ. Поміняні всі стійки та пружини приблизно 1к тому. По кузову є дрібні дефекти на фото видно. Машину експлуатував дбайливо, змінювалися витратні матеріали по дрібницях. Нічого не фарбував, не полірував, машину не готував, подивитися можна в Агрономічному, після 18:00. Авто потрібно обслужити — поміняти масло/заправити кондиціонер, фільтри, колодки поки що наче норм. Гума всесезонна на тис 20 думаю ще вистачить. У послугах майданчиків не потребую.
Комплект резины
