- 561 тис. км
- Богуслав
- Дизель, 10.84 л.
- Автомат
Авто в рейсовому стані, сів та поїхав
Авто в рейсовому стані, сів та поїхав
Хороший технічний стан. Рейсовий стан. Продаж у зв?язку з відсутністю водія. Надійний двигун Вольво 440. Рік тому робилось КПП. Замінено щеплення. Вебаста, холодильник все працює.
Автомобіль свіжопригнаний з Європи, в гарному технічному стані, комплектація BOSE, колеса 17- радіуса. Розмитнений, є сертифікат відповідності. Надійний мотор К9К, коробка працює без нарікань. Обмін не цікавить, деталі по телефону.
Можливо на виплату, В ідеальному стані. Гума повністю вся нова. Бріджістоун. Нагнана нещодавно. Технічно та візуально на жорстку 5. Надам допомогу в реєстрації на будь-який регіон. Дивіться всі оголошення продавця. На обмін цінник 35000тис.
Відмінний технічний та візуальний стан. Вкладень не потребує. Можливий обмін на будь-яке авто (Trade-in), питання з обміну виключно за телефоном. Автосалон "АвтоПлаза" гарантує професійний супровід угоди та її безпеку. Надаємо кредит та лізинг на вигідних умовах, можливо розрахунок за крипто валюту. Надаємо послугу доставки авто вам під дім з повним пакетом документів для оформлення. Повну інформацію дивіться у нас в телеграм каналі,надішліть смс в телеграм або телефонуйте. Запрошуємо пройти тест-драйв даного авто, а також перевірити на будь-якому вашому сто.
Автомобіль в гарному стані. Замінені масло в двигуні та в АКПП. Стан авто повністю відповідає пробігу. Ходова в ідеальному стані. Коробка працює бездоганно. Два комплекти гуми.
Свіжопригнана КАПСУЛА ЧАСУ з Німеччини. 118 тис км оригінального і підтверженого пробігу (повний пакет документів, всі чеки, квитанції, Tuv, сервісна книжка і т.д.) НЕ ФАРБОВАНА!!! БЕЗ ПІДКРАСІВ!!! Перший облік в Німеччини 2005 р, на облік стане 2004 р. Класний колір! Двигун працює як годинник. Коробка переключає чітко, без ривків, без пинків. По ходовій повний порядок. Дуже класна комплектація: - 2.0 мрі бензин - автомат (простий гідротрансформатор) - комбінована шкіра - безключевий доступ - клімат контроль - круіз контроль - підігріви сидінь та дзеркал - датчики дощу - датчики світла - парктроніки - шкіряне кермо - бортовий комп'ютер - електроручник - електро складання дзеркал - оригінальні тітани r16 на новій гумі - магнітола на флешці - протівотуманки Все працює як треба! Салончик в ідеальному стані. Кузов без дефектів! Всі вікна рідні, включаючи лобове скло. Без іржі. Ексклюзивний стан!!! Для тих хто шукає надійне та просте авто з малим пробігом на автоматі! Торг тільки біля машини!
Продам сімейний автомобіль. Авто не потребує ні яких вкладень, все що потрібно було замінено нещодавно. Два комплекти гуми. Все справне все працює.В рідній фарбі.Вартий уваги.Вся детальніша інформація по телефону
Авто в чудовому технічному стані, чесний пробіг, збережений стан. В наявності комплект шин та багажник на дах авто(автобокс) Реальному покупцю торг гарантований та усі деталі по телефону. Viber Telegram WhatsApp
Пропоную до уваги своє авто, сів та поїхав, технічно все ок, замінені розхідники, передні торм. дски нові, колодки перед зад нові, економна, коробка працює без нарікань, пишіть, дзвоніть. На авто їздить дружина. Переоформлення будь-яке.
Продам RENAULT MAGNUM 480 EEV 2012р перша реєстрація 2013рік. Авто в гпрному технічному стані. Всі питання по тел. Перший власник в Україні. Авто пригоняли для власних потреб.
Продається Рено магнум 480 евро 5 .2012р випуску. Авто справно та готове до експлуатації. Є 2 баки. Салон трансформер . Є холодильники. Рація. Кондиціонер. Гцма 315/70. Гарний залишок.Всі сертифікати . Можливий продаж з причепом шторою Траілор. 2013р. Висота всередині 2.95. Гума 385/55/22.5. Осі саф супорта координатами.
Можливий продаж комплектом!!!!! Можливий обмін на позашляховик з Вашою доплатою!! DXI 480. Тягач купувався в Нідерландах, причіп на лізинговій площадкі від заводу Кроне в Німеччині, купувався на компанію, є фото з Європи, один власник з моменту завозу в Україну. Технічно гарний комплект, коштів ніколи не шкодували, солярка тільки ОККО і АМІК, працював один водій, возили виключно свої вантажі, добрива в бегах (до 22,8 тон) і кока-колу в Болгарію, Резина по колу 80-90%, акб Бош 225ки, ТО зроблене 3000 км тому, ходова вся обслужена, до двигуна і коробки взагалі ніяких питань, регулювання клапанів кожні 60 тис (через ТО). Масла/фільтра тільки якісні, антифриз G12. Нові фари+нове лобове скло (був незначний скол,але ж штрафи в європі великі)) ) Рама не ржава. Було замінено комплект зчеплення (диск+ВИЖИМНИЙ+підшипник маховика+ремкомлект актуатора) Є історія обслуговування. Є всі сертифікати. Машина виїзжала через шлях. Можливий обмін на позашляховик. Продаж можливий комплектом (кроне 2012 року в прекрасному стані, не ржавий не кручений+нова криша, на резині, нові колодки) Якщо є питання, телефонуйте, тут всього не розпишеш. Якщо треба авто без сюрпризів і для роботи, а не видрочене і змотане відро з мальованими губами, в яке ви всунете ще половину вартості авто, звертайтесь)
Продам хазяйського магнумця, абсолютно живий і доглянутий, мотор, коробка без зауважень, все що має працювати-працює. На новій резині, АКБ бош 225ки. Перегрузів не тягав. Продаж без гідравліки. Можливий обмін на позашляховик не старіше 2012 року. На обмін ціна 15000. Торгу немає. Огляд за домовленістю бо служу. Будь які перевірки вітаються.
Офіційне українське авто. рідні вікна включно з лобовим. один незначний підкрас. Газ вписаний. Заміна розхідників і акамулятора була на 219 тис км. нещодавно замінені передні стойки, термостати, свічки, та обслужили ГБО. Стоїть хороша зимова резина . По електриці жодних помилок усе працює . Слава Україні . можу бути поза зоною пишіть.
Продаю власне авто, в дуже гарному технічному так і візуальному стані, газ ніколи не стояв , тиждень тому замінено масло в двигуні з усіма фільтрами і свічками , авто обслужене, ходова частина в повному порядку дивились на ямі спеціалісти, коробка автомат (гідротрансформатор) працює дуже добре плавно переключає, двигун в повному порядку працює як треба!салон в збереженому стані комбінована шкіра , встановлений екран видно на фото, підключає блютуз для музики, для наступного власника по бажанню замінити актуатор пічки, при зажиганні пятисекундний звук тріскоту але ні на що не впливає абсолютно, пічка гріє клімат працює ! безключовий доступ для зручності , зимова гума в подарунок, будь яке переоформлення на нового власника, торг біля авто за домовленістю
Перший власник в Україні,комплектація Base,пробіг оригінальний, з правого боку знизу є косметичні подряпини(не полірував).Нова зимова гума . Друге авто.Наступне ТО через 5000 км, в подарунок страховка до 11.2026.
Продаю власний тягач Renault Premium 460 dxi + напівпричіп Wielton. Був виготовлений 13.12.2013 року (один з останніх преміумів) для польскої транспортної компанії. В кінці 2019 року пригнаний в Україну мною з пробігом +- 700 тис. 829 тис пробігу в причепі була замінена вся резина (залишок десь 50%) 835 тис пробігу в причепі був замінений модулятор абс/ебс 870 тис пробігу було повністью зроблені тормоза та підвіска (тягач + причіп) 895 тис пробігу була замінена передня резіна (тобто вона наїздила 10 тис км). Також на цьому пробігу була виконане ТО: заміна мастил/фільтрів в двигуні та мості, заміна комплекта роліків/ремнів, 902 тис пробігу було замінено ведучу резину. Авто доглянуте, повністью в рейсовому стані так як завжди робилось для себе. Їздили Україна - Польща, тому пробіг дуже малий. Витрата палива 29-31. Причіп на осях saf intrax (одні з кращих підвісок для причепа), має мульду та підйомну вісь. Тягач та напівпричіп 13 800 $, 8 200 $ Комплект 20 800 $ Можливо дешевше тільки при заміні резини на старішу.
