- 187 тис. км
- Хмельницький
- Дизель, 1.7 л.
- Автомат
Авто свіжопригнане з Бельгії. Чистий 2019 р. Оригінальний пробіг. 2 косметичні підкраси до 180 мікрон. Технічно без проблем. Шикарна комплектація BOSE. Сертифікат зороблений. Дзвоніть.
Авто в гарному стані Моторчик працює гарно По коробці і ходовій все впорядку По салоні гарна Панорама працює Кондиціонер працює Резина гарна З документами порядок Переоформлення можливе Деталі по телефону
Торг на переоформлення.
Продаю свій доглянутий симемісний мінівен,авто в одних руках. По їзді і комфорту супер приносить тільки насолоду.Новий акамулятор.Масло і фільтра мінялися частіше чим 10 тисяч авто обслужене, не фарбоване оригінальний пробіг, на Україні три роки власник один, брав з пробігом 214777 тепер 235370, авто вихідного дня.Дуже комфортне та технологічне сучасне авто.Стоять легкосплавні топові диски 20 радіусу.Шестиступенева коробка. Руль та салон охайні не затерті. Асистенти: при повороті руля адаптивно включаються противотуманки, контроль за смугою, сліпі зони, читає знаки, датчики шин. Комфорт: другий і третій ряд сидінь складається від кнопки це топчик, парктроники в круг 360 і камера заднього огляду, тоноване заводське скло + сонцезахисні шторки, мультикермо, великий екран, режими руху, автопарковка, масаж сидіння водія. Стоїть топова оптика Renault.Запасне колесо повнорозмірне є . Два ключа багата комплектація, нічого не стукає. резина бралась нова, преміальна акустика Bose є саббуфер. Екомомна розхід палива 5.3 середній.В живу машина виглядає ще краще.Зберігається в гаражі.Свіженька страховка.Відео ще є якщо буде потрібно скину.
Продам Renault Grand Scenic 7 місць, 2008 року. Авто в гарному стані.Мотор не димить масла не бере ні грама. Кузов оцинкований рівнесенький. Ходова вся перебрана нічого не стукає. Дуже зручний в керуванні. Салон як новий. Можливий торг!
Продам Рено сценік на впевненому ходу, у доглянутому стані та з пробігом 168 тис. рідного пробігу. Кузов у рідній фарбі без підкрасів та іржі зі слідами користування. По ходовій без зауважень, мотор та коробка так само добре. Є комплект зимової гуми на дисках. Можливий торг Житомир
авто пригнане п'ять роки тому,в одних руках.Вчасно обслуговую та бережно експлоатую.2.0л.газ завод.Хороше сімейне авто.2 тис.км тому,було замінене зчеплення,новий АКБ.Телефонуйте на ВАЙБЕР. торг
Чудове сімейне вмістке авто. Двигун, ходова, все відмінно, кузов лужоний, дно машини все в ідеалі, з нюансів права задня арка трішки вмятина, а так все добре ні разу не підводила, всі питання по телефону
Продам авто, без пробігу по Україні, нещодавно привезено з Нідерландів. Двигун не димить, працює рівно, масла не бере, без нарікань. Коробка, счеплення, підвіска - все в нормальному стані. По кузову без нарікань, рижиків та ржавчини жодного по авто, кузов оцинкований. Всі кнопки та функції працюють, все скло рідне, крім лобового. Мною замінено ремінь ГРМ разом з помпою, ремінь генератора, шкіф, поміняно масло разом з антифризом. По ходовій замінив 2 опори амортизаторів, правий стабілізатор поперечної стійкості, пильник відбійника переднього амортизатора с Кенго, обидві рульові тяги, пильніки правого та лівого шрусів, комплект шарових, підвісний підшипник правої напіввісі, нові гальмівні передні та задні колодки, замінено ремкомплекти гальмівних циліндрів задніх обох коліс, нова втулка рульовой рейки, новий акумулятор 23 року з документами, зроблено розвал-сходження. Встановлений новий комплект свічок, прочищена дросельна заслонка, замінено масло в двигуні, масло в коробці, фільтри салону, повітряний, масляний, паливний. Замінено резистор (блок управління) пічки разом з фішкою до нього. Каталізатор на місці. Встановлена нова установка на ГБО 4 покоління на гарантії в 3 роки, балон на 50 літрів. 4 покришки зимової гуми з невеликим пробігом, протектор 8 мм., літні покришки на сезон. Нова страховка до 5 червня 2024 року. Перевірка на любому СТО з Вашим експертом.
Продам рено гранд сценік 2004р привезена з німеччини деталі за телефоном!
В наявності Renault Grand Scenic 2017 рік 1.5 дизель (к9к) Механіка 202 тис. рідного пробігу Комплектація: LED оптика Шкіряне мультикермо Сенсорна мультимедія Навігація Клімат контроль Круїз контроль Парктроніки 360 Безключовий доступ Шторки 4 електро підйомники Електро привід дзеркал Авто перевірене та готове до експлуатації Деталі за номером
Комплектація авто з GPS, так як система застаріла, вийшло переробити все, поставили нову магнітолу, мультируль прауює повноцінно, кран з мапою відображає час та температуру все як по заводу. 2 роки тому на парковці в іншому місці в праций бік в'їхав інший автомобіль і зник з місця пригоди, витягнули трішки, поставили новий ліхтар і так і їздимо, робимо знижку в 500 дол. Авто приїхало з німеччини 6 років тому, я перший власник в Україні. газ ставив сам, газ вписаний. розхід по трасі 9 л газу. карти замінені на шкіру. є нюанси в салоні, все ж таки автомобілю майже 20 років. в багажнику в підлозі 2 крісла, 7 чоловік поміщається. Стосовно комфоту на задніх сидіннях, моя особиста думка сценік це найкращий автомобіль для подорожей, кожне крісло регулюється коремо і легко виймається повністю з салона. Якщо телефон не відповідає, я скоріш за усе на бойових. Пишіть у вотсап
Продаю з виїздом.Авто робив для себе.
Шустре, об'ємне сімейне авто. в технічному стані все супер, жодних вкладень не потребує. За деталями телефонуйте
Авто у хорошому стані зчеплення, коробка працюють чітко. Замінені розхідники по ходовій. ТО робилось кожні 7 000 км. Є комплект зимової і літньої гуми на дисках. Два ключі. Повний електропакет. Невідмотаний пробіг.
До вашої уваги автомобіль з Бельгії в 2018 році. Також до авто додається зимова резина на стальних дисках! стан нового, пробіг підтверджений офіційним сервісом, двигун та коробка працюють ідеально, кузов авто в рідній фарбі, усі вікна заводські включно з лобовим, комплектація Bose, безключовий доступ, камера заднього виду, навігація Tom Tom парктроніки.
Renault Grand Scenic 7 місць 1,6 dci. АКПП 2017 рік. Пробіг 154 тис.Гарна комплектація. Диски R20. Два ключі. Діодні передні фари з автоматичним коректором, автоматичне перемикання дальній-ближній. Датчик дощу та світла. Аудіосистема BOSE 9-колонок + сабуфер. Головний пристрій з великим дисплеєм та підтримкою андройд авто. Шкіряний салон. Система ABC, ESP та автоматичне екстрене гальмування. Система стеження за смугою, стеження за втомою водія. Парктроніки. Ящик рукавички з охолодженням. Клімат-контроль двозонний.Фаркоп, водійське крісло з масажером.Торг при огляді.
Доброго дня , продаю своє авто Reno Grand Scenic II до рестайлінгова версія 2-го покоління, 2005 р. ( 05.12.2005 р. майже 2006 р. ) виробництва, двигун об?ємом 1.6 16V (K4M) Пробіг - 314 тис. км. , тип кузова 5-двірний мінівен в 7-містному виконанні, відрізняючись від звичайного Scenic подовженим заднім звисом (+23 см) Коробка передач - МКПП 5-ступенева. Авто рухається виключно на А-95 бензині ( газу ніколи не було ) Потужність - 112-113 к.с. Об?єм 1598 куб. см. Витрата пального 7.5л.-8.5л. /100 км. в залежності від формату їзди. Технічний стан автомобіля - добрий , на автівці їздила родина , тому всі обслуговування робили як для себе . Сів та поїхав , авто кожного дня на ходу , двигун , коробка , ходова все працює без нарікань , нічого робити не треба . В моторі та КПП мастило замінювалось вчасно та виключно тільки на сервісі XADO. По ходовій за останні 4 тис. пробігу було; заміна обох передніх амортизаторів та стійок стабілізаторів , заміна обох передніх маточиних підшипників. На пробігу 312 тис. км. була виконана робота по заміні приводного ременю та ременю ГРМ ( поміняні обвідні та натяжні ролики) Комплектація; ABS , 4 склопідіймача , електро підсилювач керма , круїз-контроль , обмежувач швидкості , датчики дощу та світла , мульти кермо , клімат контроль , є радіо ,блютуз (модулятор) , кнопка старт стоп , салон м?який комфортний (трансформер), складні дзеркала , 2 ключи , дотяжки вікон , багато ніш для зберігання речей , регулювання керма у 2 площинах . По ЛКП є невеликі сколи та подряпини , на передньому бампері видно як трішки поліз лак . Авто на червоних номерах , володію з жовтня 2023 р. купляли щойно пригнане з Нідерландів , без пробігу по Україні . Всі документи в нормі , продаж від власника , прохання перекупів не турбувати! Торг тількі біля авто!
