- 294 тис. км
- Луцьк
- Газ пропан-бутан / Бензин, 2 л.
- Автомат
Продаж авто в хорошому стані, я власник. Можливий обмін на позашляховик з моєю доплатою.
Великие авто, практичне
Автомобіль пригнаний 2 роки тому зі Швейцарії з пробігом 212 000 км. Двигун і коробка працює супер. Скло все рідне. Легкосплавні диски ,як нові Сім місць . Телефонуйте все розповім.
Продам свіжопригнане авто з Німеччини.Зроблено ремонт ходової,замінений ланцюг і зірочка масляного насоса поміняний ГРМ,реставрована турбіна,замінені задні гальмівні диски,замінені гальмівні колодки передні і задні.Ніколи не була в ДТП,це можна перевірити на Carvertical.
Продам авто 2010 р. з Франції.Один власник. Зареєстроване в Україні 11.03.21 р. в гарному стані, авто на ходу, не пошкоджене .
Авто на ходу кожен день. В цілому все добре, автомат працює відмінно мотор також добрий. Є нюанси по салону.
Довга база (Grand). Стан відмінний, пробіг 1000% рідний, не змотаний. Двигун працює відмінно. В ДТП не був. Нові всі 4 форсунки оригінальні , Нове зчеплення. Новий маховик, Нова рульова рейка не реставрована.Нова турбіна GARRET, не реставрована, а нова з водяним охолодженням. Нові амортизатори по кругу. нові задні пружини.Замінений ланцюг ГРМ. Масло мінялось кожні 8-10 тис.км. масла не бере, і не димить. Новий АКБ. три комплекти ковриків в салон. Замінено гальмівну рідину, масто ГУР та масло в КПП. Нові всі гальмівні диски та колодки. Замінені сайлендблоки, шарові опори наконечник рульових тяг, втулки та стійки стабілізатора. Всі сім сидушок в наявності. Авто у відмінному стані. Авто варте уваги. Сів, завів і поїхав. В такому стані ви авто не знайдете. Продаю, так як за станом здоров'я важко їздити на механічній КПП.
Авто у гарному стані можливий торг біля авто Замінено повністю щеплення 1000 км назад по ходовій все ок По тех паспорту 7 місць але третього ряду не було ще як я купляв
Продається від 1 власника в Україні. Авто в доброму стані. замінено масло. фільтри, колодоки, реставрація турбіни і т.д. Додаткова інформація по телефону. Свіжа страхівка на рік
2.0 турбо дизель, 173 кс, коробка автомат Гарний стан, обслужена, нова гума, світлий салон шкіра, луджень кузов, панорамна криша, нові стойки пружини, аморти,ричаги.
Продам сімейне авто.Максимальна комплектація.Двигун сухий.Працюе ідеально.Коробка айсін,працює добре,переключає плавно.'.Проведена повна заміна масла в коробці передач.Кліма працюе.стоїть вєбасто,сім місць по техпаспорту.Вналічії п'ять сидінь.Два комплекти колісних дисків,нова зимова гума 2024 року.Новий акумулятор.Повний комплект Єва коврикі.Покупцю в падарунок великий бокс на дах.будуть питання відповім.пробіг чесний не скручений.
Машина в гарному стані, технічно обслужена. Експлуатую кожного дня. Пошкоджена водійські двері , наїхав на арматуру. Також втратив нижню губу бампера. Всі подробиці по телефону, по машині розкажу все що цікавить. Авто дизельне, в описі помилка.
После покупки мы подготовили машину к дальней езде: - заменили передние колодки и диски - новый интеркулер - полное обслуживание кондиционера - замена фильтров (салонный карбон, воздух, топливо, масло) - новое масло с Мотюль Проехали на машине почти 5000 км. с момента покупки. Это не разочаровало, и он может с уверенностью продолжать свое путешествие. Очень удобный и вместительный.
Авто в хорошому стані.В наявності 6 сідушек.Проблемні місця на фото (на жаль болячки всіх espace) Ходова зроблена (нові стійки, пружини, стійки стаба) заміна демпфера і зчеплення. По двигуну зауважень немає, працює добре, як на бензині так і на газу. 500 км назад поставив нові газові форсунки (баракуда) Газ вписаний. Авто володію майже 5 років.
авто під ремонт. повністю перебрана коробка передач, в наявності є всі запчастини крім фар, бампера та капота. порогі зроблені. кузов з оцінковки. на українських номерах. газ вписан.
авто в нормальному стані, як на його роки/ є незначні дефекти по кузову/масло замінене
всі питання по телефону! з документами все в порядку.
