- 250 тис. км
- Одеса
- Дизель, 1.9 л.
- Ручна / Механіка
Продам власне авто Рено Гранд Сценнік 2011 рік, дизель об'ємом двигуна 1,9, в гарному стані, нова літня гума, зима шинпована на дисках в гарному стані, авто обслужене замінені всі розхідники будь яких вкладень непотребує. Комфортне та зручне в керуванні. Торг присутній. За детально інформацією звертатись **********
Автомобіль придбаний в 2018 році. В 2019 році було встановлено двигун 1.9 dci з легкового автомобіля Рено Сценік 2014 року (з розбірки в м. Кременчуг) з невеликим пробігом. Реальний пробіг по двигуну менше 200 тис. км. Автомобіль використовувався при необхідності для короткочасних поїздок як резервний. Поточні ремонти і обслуговування проводились своєчасно. Фактично в автомобілі 5 місць, є другий ряд сидінь. Знаходиться на вул. Луговій, (Оболонь, біля ТЦ Караван). Автомобіль в робочому стані. Двигун працює рівно й тихо. Новий акумулятор з гарантією 2 роки. Торг.
До Вашої уваги Сценік 3. Авто користуюся 3 роки , жодних проблем не літом не зимою.приганялося з Нідерландів . мотор 1.9 ( такі ставилися на буси трафік і віваро) масло не бере,не димить не каптить.Сажевий фільтр на місці.Вкладиші нові.поршня кольца нові оригінальні .нове щеплення( демпфер диск вижимний ) робочий циліндрик.Нові задні супорти . Авто має клімат.безключовий доступ 2 ключі( карта)камеру заднього виду парктроніки перед і зад.дотяжка всіх вікон.датчик світла .дощу.електро дзеркала з підігрівом.6 подушок безпеки. панорамний дах з люком. шторки на задніх дверях.шторка багажника.домкрат ключ запаска на місці. їхати одне задоволення.дзвоніть домовимось. Площадкам і перекупам не турбувати( будьласка) Всім вдалих покупок.
Хороший сімейний автомобіль. Багато чого зроблено. вайбер. Деталі по тел. Обмін на тягач з моєю доплатою.
Авто в робочому стані. Сів і поїхав. Цікавить обмін на повнопривідний авто, позашляховик або авто по більший, мікроавтобус. Авто 7 місць. Коробка 6 ступка.
Машина в хорошому стані не має слідів корозії, не бита, гаражне зберігання завжди вчасно обслуговувалася також є додаткові запчастини.
Renault Kangoo 1998 1.9 Дизель,Пасажир Повністю справна,на повному ходу,технічно працює,а так все гуд. Приємний салон,є музика гарна,електро стекло підйомники,центр-замок,титанові диски і хароша зимова гума,тисячу чи дві назад була заміна розходників,перестали працювати поворотнік,причину не шукав іщє і люк на задку приклеїний скотчем ,бо вже перу раз злетів при 120км/год і трошки затрьохсотився,а так машинка хароша,це моя бойова подруга ,не разу не підвела,більше уже чим пів року відганяла по Донбасу ,700км в одну сторону без проблем і остановок доїжає,на Українській реєстрації,переоформляється,без Торгу
Продам Renault Scenic 2 2008р 1.9dci(130к.с),коробка 6ст.Легендарний 1.9 двигун який є мега надійним ,потужний і економічний.Пройдено велике ТО :замінено гальмівні диски і колодки перед+зад,масло+фільтри,ГРМ замінено на пробізі 230.000км,замінені передні амортизатори,радіатор кондиціонера новий. Машина в стані сів поїхав.Два комплекти коліс і два комплекти килимків). За більш детальною інформацією звертайтеся за цим номером
Авто у гарному стані Двигун 1,9 TD Расход 5 л по місту Клімат, CD, центральний замок МКПП 6 ступ
Продам авто на Українській регістрації.Гарний стан і технічно повністю обслужений.Авто в особистому користуванні шостий рік.На даний момент авто знаходиться а Австрії.
Авто кожний день на ходу Пасажир Моторчик працює рівно без зауважень По ходовій все добре По кузову все як на фото Дно авто ціле Детальніше телефонуйте розповім
Продам авто повністю на ходу Пороги переварені По кузову мінімальні сліди експлуатації По мотору без зауважень турбіна дує все працює рівно По ходовій нормальний З документами повний порядок
Renault Laguna 2 рестайл в нормальному стані, хороша комплектація. По машині багато чого зроблено: нові передні стійки, задні гальмівні диски, гальмівні колодки по колу, замінене мастило в КПП, ремінь ГРМ замінено 9 тис. По кузову зауважень немає, окрім притертості на третьому фото видно. Додаткові питання по телефону
********** Сергій
Продаю власне авто яким володію 2-ва роки, перший власник в Україні. Автомобіль пригнаний з Франції. Авто в гарному стані Грм міняний 20000км тому. Масла (фільтра) 200км назад замінив. Стійки нові , нові передні сайлентблоки, пильники, опорні подушки, підшипник, зетки, все міняв в комплекті нове (є рідні стійки також робочі). Сажевий фільтр присутній, машина збережена в оригіналі , доглянута. Акумулятор брав 1рік тому (Bosch Silver ). Нічого не стукає Мотор тягне гарно, коробка- переключення відмінне. Авто в гарній комплектації довго таке шукав собі тому доглядав за нею, продаю тому що обставини змушують. Салон не прокурений так як в сім'ї немає курців). Відмінне сімейне економне авто, не дороге в обслуговуванні . Детальніше по телефону.
!!!! ШАНОВНІ АВТОЛЮБИТЕЛІ.. . ДЦІ ДВИГУНИ ЛЕГКО ЇДУТЬ ПІВМІЛЬЙОНА КМ.. 1.9 ДВИГУН ВІД ТРАФІКА!!! сів поїхав ... технічьно ідеальна... 1.9 самий надійний простий і потужний двигун без сажовика сама максимальна комплектація.. 3D sound... складная дзеркал. передні і задні парктроніки. датчики тиску коліс.все працюэ.. салон незачуханий не пірваний в ідеальному стані.. 7мість.. в багажнику 2 сідушки.. є косметичьні цяточьки.. не суттеві.. дзвоніть запитуйте все розповім.. машина своя.. все як для себе доглядалася.. КОГО ЛЯКАЄ ЧЕСНИЙ ПРОБІГ МОЖУ СКРУТИТИ ДЛЯ ВАС ОСОБИСТО СКІЛЬКИ ЗАБАЖАЄТЕ 👍😁
Автомобіль у хорошому стані, доглянутий та повністю на ходу. Салон чистий і охайний, не прокурений. На фото видно недоліки. Чудовий варіант для тих, хто шукає комфортний та надійний автомобіль за адекватну ціну. Телефонуйте а краще пишіть, не завжди буваю на зв’язку(на службі)
