- 342 тис. км
- Теребовля
- Дизель, 1.87 л.
- Ручна / Механіка
Авто від власника в хорошому технічному стані, детальніше за телефоном..
Авто від власника в хорошому технічному стані, детальніше за телефоном..
На свої роки в хорошому стані на даний момент без капіталовкладень.За детальною інформацією телефонуйте . Було зроблено ремонт двигуна і ходової Можливий обмін моїх двох авто на вашу одг
відмінний стан вкладень не потребує обслужена все працює
Продаю власний автомобіль Було встановлено после рестайлинговий мотор с пробігом 240тс привезений закордону, зроблена реставрація турбини,мотор масло не бере немае потеков на моторе як у більшости 1.9, перебрана топливна система є питання по кузову на рахунок маленьких царапин але це можно відполіровати. У машини панорама, підігрів седінь,дзеркал,круіз контроль, abs, електрозеркала, датчик дождю, датчик світла,безключевий доступ,клімат, Продаю тому що потрібна готівка, повне переоформлення По всім питанням звоніть по телефону Торг біля авто
авто на ходу; більше деталей по телефону; пишіть на меседжери, або дзвоніть на мобільний; торг присутній; цікавить бажано переоформлення; продаж терніновий
Машина в доброму стані, повністю обслужена та не вимагає вкладень. Вся в рідній фарбі.
Авто в робочому стані.
Детальна інформація за телефоном.
Доглянуте, надійне авто. В хорошій комплектації. Добре їде, гарно виглядає. Я привіз це авто із-за кордону на початку 2019. За цей час лише планові ремонти. В цьому році замінили два ремені і ролики, комплект щеплення, сайленблоки задньої балки і новий акумулятор. На запчастинах я не економив все брав хороших брендів. Камера заднього руху і два дін магнитола. Форкоп. Двозонна кліма. Все добре працює. По нюансам - на дисплеї горить подушка (я так купував. Всі подушки на місці, думаю десь контакт пропав) і з пів року горить пила (це вже було, минулий раз помогла механічна чистка клапану EGR) і через раз не включається круіз-контроль (треба глянути контакти). Все інше норм. Два комплекти колес на оригінальних дисках, літо 17, зима 16. Шини зима норм, літо бажанно замінити. Я машиною дуже задоволений, але вже купив іншу, тому прошу обмін не пропонувати. Торг символічний і лише при огляді.
Мотор працює без проблем. Масло не їсть. Всі деталі за телефоном.
Продам Renault Megane 3, GT Line, 2011 рік,універсал на R17 легкосплавних дисках. Єдиний власник в Україні. Перша реєстрація в Україні. Двозонний клімат-контроль(заправлений, холодить чудово) Найнадійніший та дуже економний двигун 1,9 турбо-дизель,дуже потужний,їде дуже бадьоро і має величезний ресурс. Не димить,масла не бере,коробка та ходова у чудовому стані,все мінялось вчасно. Стан-сідай та їдь. Діагностика на любому СТО. Круїз-контроль та обмежувач швидкості. Комбінований доглянутий салон.(шкіра+тканина) Електропривід та підігрів дзеркал, автоматичне складання. У машині ніколи не курили. Система екології на місті. Датчики світла та дощу+порктронік задній. Мультируль. Також є гучний зв'язок. Машинка дуже комфортна і притка. Великий та вмісткий багажник. Кузов дуже стійкий до корозії. Сидіння з боковою підтримкою дуже комфортні.
Автомобіль в гарному стані
продам renault laguna 2002рік в нормальному стані є питання по ходовій стукає з правої сторони де-не-де обліз лак кого цікавить телефонуйте в реальному покупцю гарний торг
Власник, сімейне доглянуте авто, не потребує жодних вкладень, в максимальній комплектації, жодних зауважень,шкіряний салон, 5 повноцінних місць, два комплекти коліс р-17, літо мішелін,зима, дах працює ідеально,економно авто, траса можна добитися 4л/100км ,гарний синьо-чорний металік колір
Продам надійний та економний Renault Kangoo 1.9D. Автомобіль у хорошому робочому стані, повністю на ходу, вкладень для щоденної експлуатації не потребує. *Двигун 1.9 дизель – простий, надійний та економний *Пасажирська версія, 5 місць *Просторий салон та великий багажник *Гідропідсилювач керма *Хороший технічний стан *Кузов доглянутий, автомобіль виглядає охайно *Документи в порядку, будь-яке переоформлення *Авто економне в обслуговуванні та невибагливе в експлуатації. *Деталі за телефоном. Реальному покупцю – торг біля автомобіля.
Усі питання за телефоном.на смс не відповідаю!Авто на ходу,але потребує вкладень.Власник.
Сів та поїхав, торг біля капота
Продам живеньку), в гарному стані , машинку, кузов без рижиків, в рідній фарбі, оцинкований ,замінено на нове щеплення, нова рульова рейка, нова турбіна, двигун масло не бере, масло фільтра розходніки/ замінено. До неї віддам зимові диски металічні, літні- литі + гума ( зимова та літня).
Продам авто в хорошому стані, їде добре, багато чого замінювалось. Деталі по телефону.
