- 268 тис. км
- Кам'янка-Бузька
- Дизель, 1.46 л.
- Ручна / Механіка
Авто в хорошому стані продам в хороші руки!!!
Авто в хорошому стані продам в хороші руки!!!
Марка/модель Renault Kadjar Рік випуску: 2016 Тип палива / Об'єм: Дизель / 1461 см? Потужність двигуна: 81 кВт (110 к.с.) Коробка передач: Автоматична /Механічна
Продам Megane з хорошою комплектацією. В машині є безключовий доступ, комбінований салон, підсвітка салону з можливістю вибору кольору і багато іншого.17" диски, 2 комплекти шин. Потужний двигун і дуже економічний.Авто обслуговувалось на совість і вчасно.Пригнано з Польші.Я перший власник.На всі інші питання відповім по телефону.
Продаю свій автомобіль, без підфарбування, в оригінальній фарбі. Максимальна комплектація BOSE, крім панорами. Пригнаний з Нідерландів у 2018 році. Авто у відмінному стані, економічне, не потребує вкладень. Один власник (по документах 2 власника, бо пригон та перша реєстрація була на іншу особу). Авто доглянуте, гаражне зберігання, сів та поїхав!
Продаю власний автомобіль у гарному стані. Без ДТП, технічно справний — сів і поїхав. Оригінальний пробіг, доглянуте авто, вчасно проходило всі ТО. Комплектація: повна — клімат-контроль, круїз, парктроніки, підігрів сидінь, мультимедіа, Bluetooth, електросклопідйомники, легкосплавні диски тощо. Комплект літньої та зимової у подарунок. Автомобіль доглянутий, комфортний у місті та на трасі. Причина продажу — переїзд у іншу країну. Телефонуйте або пишіть — готова до огляду у будь якому сервісі. Торг можливий
Продам своє надійне авто. вкладень непотребує, ходовка перебрана. Всі питання за телефоном
КАДЖАР-ЕКСКЛЮЗИВ! Двигун К9К (132,5 к.с.,98 кВт,325 кр.момент) Заводські налаштування двигуна!,не перешивався,не красився,не підкрашувався,не полірувався! Екологія на місці! Мультимедіа розмовляє,знає де встановленні відеокамери,по всій Україні та Європі,і не тільки знає про відеокамери! Колір сірий металік-хамелеон,присутні ще кольори: темно-зелений,темно-синій,чорний. Прицепне,яке закидається під бампер не видно його (не використовувалось)Лобове скло з підігрівом,Вебасто немає,але після запуску двигуна,рівно через 15 секунд дує теплом! Резина зимова 2024 року,також є літня Мішлен 2025 року! Салон як новий,без перебільшень! Реальний середній розхід 5,3/5,7 літра. Пробіг реальний та правдивий,перевіряється по базах України та Нідерландах. Сам паркується,є панорама,передні сідушки з підігрівом,працюють всі кнопочки! Шумоізоляція не така як в стандартних Каджарах,набагато краща! Музика BOSE з саббуфером! Авто у відмінному стані,нічого робити не треба,тільки їздити і вчасно проходити регламентне ТО! Зв'язок через ВатСап,Вайбер,Телеграм.
Свіжо пригнаний з Франції, перший власник, стан як новий, оригінальний пробіг, вкладень не потребує. Мультикермо, карта-ключ (2шт.).
Продається Renault Megane III, 2012 – дизельний універсал з надійним двигуном K9K. Авто не потребує вкладень, все працює. Було проведено масштабне т/о. Встанвлена нова рейка керма, замінене щеплення. Замінені олива та фільтра.
Продам Renault Scenic 2, 2005 року, 5- ти місний, дизель 1,5, в ДТП не була, кузов м'ятий видно на фото, салон потребує уваги (провисла тканина стелі). Технічно в доброму стані, клімат робочий, камера заднього виду. Із останнього проведено ремонт подвіски, ТО на 270т.
машина на повному ходу вкладень не потребує ходова зроблена . все працює.
Гарний авомобіль увесь в рідній фарбі без гнилі рижиків і сколів.Мотор К9К працюе як новий .Коробка ходова в відмінному стані .Салон охайний не розірваний не прокурений.На такі кошти дуже достойне авто . Аргументований торг присутній тільки біля авто.На обмін як у всих 8500 $;
В хорошем состоянии для своих годов)))
Продам сімейне авто. Пригнана з Німеччини. В Україні другий власник. Авто в доброму стані ( сів і поїхав). Звісно є дрібні недоліки, машина 2007 року, але є і торг! Авто не гниле, оцинкований кузов, рідна фарба. Ходовка повністю зроблена, замінено ДМРВ. Авто робив для себе, тому всі запчастини купував дорогі і оригінальні ! Відразу відповідь на постійне питання ))) Продаю, бо купив нове авто.
Продам гідний автомобіль, витрата радує, стан хороший! Телефонуйте, все розповім, покажу! звоните на номер
Авто в робочому стані. Вкладень не потребує.
Гарний сімений автомобіль , у користуванні 2 роки, дуже задоволенний авто , причина продажу купівля більш свіжої машини. Масла не бере , резина нова , ТО завжди робиться !
