- 415 тис. км
- Свалява
- Дизель, 1.46 л.
- Ручна / Механіка
Автомобіль у максимальний комплектації 2010 рік, двигун 1.5 К9К. Перед- зад парктронік. Кондиціонер перевірений - заправлений ! Ходова не стукає. Двигун працює гарно без лишніх звуків. Щеплення коробка без зауважень. ГОТОВИЙ ДО БУДЬ ЯКИХ ПЕРЕВІРОК !!!!
ПРОДАМ Renault Megane 2011 • Універсал • Великий багажник • Шкіра/тканина • Економний автомобіль Робот • Дизель Практичний, економний та дуже зручний автомобіль для сім?ї. Два комплекта коліс (літо R17 титан ; зима R15 залізо ) Є можливість скласти задні сидіння і перевозити габаритні речі. Економічність * Невелика витрата пального. * Недороге обслуговування. * Доступні запчастини. Комфорт * Двозонний клімат-контроль. * Електропідсилювач керма. * Датчик дощу. * Датчик світла . * Електроскладні дзеркала. * Безключовий доступ. * Комбінований салон (шкіра + тканина) - практично та комфортно і взимку, і влітку. * Неонова контурна підсвітка Якщо відсутній звʼязок LTE, дзвоніть на WhatsApp
Продам авто Рено Меган 2012 року пригнане з Нідерландів 2018 року, авто в доглянутому стані усе ремонтувалося по необхідності. В 2024 році багато чого робилося в саме: На 282 тис міняли ГРМ+роліки + помпа, масляний фільтр, повітряний фільтр, паливний фільтр, масло в моторі, масло в коробці. На 285 тис. перебрана ходова, а саме замінено : 2 кульові опори, 2 сайленблоки, 2 пружини, 2 тяги стабілізатора, гальмівні диски з підшипниками перед - зад, гальмівні колодки. Також мінявся бендікс. На 292 тис. далі замінено фільтра, масла. Крім того осінню 2025 року встановлені дорогі накидки, перешитий руль, замінено лобове скло, він камінця була тріщина на склі. Також є чеки що було замінено. В грудні 2025 року зробив нову страхівку. Кого цікавить авто, звертайтеся, по машині поки робити нічого не потрібно, авто варте уваги, ніяких помилок на приборці немає, сажевий фільтр не вирізаний. Є нюанси по кузову, ззаду відлетіла шпаклівка, що видно на фото, і є вмятина біля значка. Далі кого зацікавило авто приїжджайте на огляд. Реальному покупцю торг біля капота.
Продаю Renault Logan 2020р. з економічним дизельним двигуном K9K.На 202 тисячі зроблено велике ТО з заміною ГРМ,помпи.За більш детальнішою інформацією звертайтесь по телефону!
Продам авто в хорошем состоянии. Авто не бито некрасиво, только передний бампер перекрашивался потому что был в сколах. Двигатель в отличном состоянии, еще никто к нему не лазил. Менялись только комплект ГРМ и масла и фильтра. Ходова все сделано заменены все саленблоки и все, что нужно было сделать сделано. Хороший электропакет. Датчики дождя и света, двухзонный климат контроль, навигация, аукс, блютуз, USB, партроники, фаркоп, семи местная, чехлы на всех сидениях (недешевые) новая зимняя резина и оригинальные титановые диски. Свет все на хороших ледах. Авто продаётся в связи с выездом за границу. Любой вид переоформления. Обращаться: нуль-девяност
Увага ціна без торгу! Авто в гарному стані. шістіступка. дуже економне, середня витрата палива 4.5 літра. двигун, паливна, турбіна коробка, ходова без нарікань. без дтп, все скло, фонарі та фари рідні. до машини додаються комплект зимової резини на дисках.
Продам свою машину Машину купував в 2017 Чистий пасажир, гарна комплектація Перший власник в Україні, машина вся в рідній фарбі, ніяких зауважень немає Своєчасне обслуговування, за машиною слідкували, пробій невеликий і рідний Вкладень не потребує взагалі, все в ідеальному стані Готовий до любих перевірок Таких авто в такому стані просто не знайдеш
Вітаю! Продаю своє друге авто, так як зараз майже не користуюсь, їзджу на іншому. Кому потрібен варіант на перепродаж, або під прибор в сервант на полку, краще гортайте далі! Машина майже вся фарбована! Також є сліди эксплуатації ! Для тих кому потрібна - надійна робоча лошадка, з великим ресурсом, зверніть увагу! Ходова перебрана, все що втомилось було замінено. Лобове нещодавно переклеєно (було затерте) Руль перетягнуто (рідний був жахливої якості). Нова літня гума 195/60/15 Обслуговувалось авто завжди вчасно, кожні 8-10 тис/км та якісними матеріалами (Kroon Oil, Mahle, Hepu) Паливо останні кілька років лише Grand Petrol або Socar. Пробіг справжній, власників лише двоє, всі переоформлення в сім'ї. Продаж - лише з переоформленням в сервісному центрі (через "дію" нажаль немає можливості) Доручень теж не буде. Торг - на морозиво, біля машини, дивлячись в ваші бестижі очі! Шановні "Автопідприємці" подумайте тричі перед тим як, займати ваш і мій час дурними пропозиціями та питаннями! Наврядчи ми домовимось! Всі інші будь ласка пишіть у Viber, лишайте контакти і я з вами зв'яжусь!
Автомобіль в чудовому стані, замінено всі розхідники, мастило, новий комплект ГРМ, нові форсунки, новий компресор кондеціонера, нові гальмівні диски та колодки, є комплект нової зимової гуми, салон чистий, замінений фільтр салону, пробіг рідний, можлива будь яка перевірка
Продам Renault Megane 3 (хетчбек, кінець 2010 р.в.), сірого кольору. Двигун 1.5 дизель, пробіг 154000 км. В Україні з вересня 2019 року. Обслуговувався виключно на офіційному СТО Renault — всі роботи задокументовані. У комплекті — додатковий комплект зимової гуми. Авто в хорошому технічному стані, без сюрпризів. Торг при огляді.
До ДТП автомобіль був в хорошому стані. Зараз на ходу. Стоїть від зими. Пошкоджене навісне та криша з правої сторони. ПО ВСІМ ПИТАННЯМ ТІЛЬКИ ТЕКСТОВО У ВАЙБЕР АБО ТЕЛЕГРАМ/ВАЦАП
Продам доглянуте власне авто в хороші руки, торг присутній, стан на фото. Автомобіль пройшов повне технічне обслуговування, має замінені розхідники (масло, всі фільтри), перевірену ходову та двигун ( по ходовій була заміна шарової опори, втулка стабілізатора, всі тормозні колодки та два троса ручника), також була заміна стартеру, та всих динаміків в круг. Авто готове до експлуатації без вкладень. Дзвоніть, пишіть домовимось. Всим гарного дня, та вдалих покупок і продаж.
Можливий обмін на рівноцінне авто перевага надається авто мінівен
Всі деталі за телефоном.
Авто в доброму стані, бережне ставлення, підходить як для сімʼї так і для роботи, купив, сів і поїхав, всі детальні питання про авто кого зацікавило по телефону, торг
в ДТП не була , кузовні елементи не мальовані , більшу частину пробігу їздила по європі
Гарне і економічне авто) Всі подробиці по телефону) Я військовий авто стоїть в гаражі я просто не маю змогу на ньому їздити(
