- 296 тис. км
- Кривий Ріг
- Бензин, 1.39 л.
- Ручна / Механіка
Продаю свого Меганчика. Авто в гарному технічному стані , не гнила , ходова в порядку, масла , фільтра змінювалися регулярно. Приємний росхід палива 7л на 100 км. На ходу майже щодня.
Продаю свого Меганчика. Авто в гарному технічному стані , не гнила , ходова в порядку, масла , фільтра змінювалися регулярно. Приємний росхід палива 7л на 100 км. На ходу майже щодня.
Продам свій автомобіль! У доволі хорошому стані, не фарбований кузов подвійне оцинкування, шумоізоляція дверей та багажника, газ 4 покоління працює ідеально, два комплекти резини на дисках у хорошому стані, хороша музика, блутуз, кондиціонер заправлений, акумулятор новий, всі ремені масла фільтри замінені, сів і поїхав, таких машин у такому стані небагато, вся сервісна історія з актами, перекупщиків прохання не турбувати! Всім мирного неба!
Авто повністю на ходу,зроблена ходова,ризина добра,.
Renault Logan 2011 1.4 (самий простий та безпролемний) Автомобіль дуже економічний як по запчастинам так і по витраті палива. Кондиціонер працює , передні склопідйомники , гур , бортовий пк , кузов не гнилий. Відрегульовано клапана та замінено фільтр салону Встановлено газ 4-го покоління. Сервісна книжка та 2 ключі. Є підкраси та коцки , на лобовому є тріщина. Обмін 3500$+ Astra G або Мото 600сс з документами.
Продаю власне авто в гарному стані, доглянуте. Гума зимова/літня, два ключі Двигун масло не бере, економічний, витрата палива 7.5л. Фари в антигравійній плівці.
поміняне масло, зчеплення, ремень грм ,ролик, помпа
Продам машину в гарному стані, мотор масло не бере, ходова перебрана. Нюанси по кузову, все на фото. Документи в порядку. Торг біля капота. Всі питання по тіліфону.
Авто в хорошем состоянии по кузову есть мелкие нюансы , лак немного полез , остальные вопросы по телефону .Киев
Перший власник. Авто використовувалось регулярно, без нарікань . Мастило та фільтра салону замінювались кожні 8 тис.км. Остання заміна була на пробігу 159970 км. Були замінені ремінь ГРМ, помпа, задні амортизатори, передні стойки, рульові наконечники, рульові тяги, сайлентблоки. З моменту на сидіння були в чохлах. Недоліки по кузову видно на фото.
Продам Renault kangoo в гарному стані. Я другий власник, авто купувалося новим в салоні в Україні, оригінальний пасажир не перероблений з люком ззаду. Встановлено гбо Є корозія в одному місці знизу на двері водія, на кузові є сліди експлуатації, по дну авто немає ржавчини. По ходовій спереду мінялися деякі деталі. По мотору все добре, масло не їсть , пробіг реальний. Загалом мінялося багато чого по машині. Їздить кожен день. Я власник, переоформлення тільки через дію або мрео. Торг присутній невеликий
Авто після ДТП,з документами порядок,зі зняттям з обліку.
Продам своє авто. Комплектація з гідропідсилювачем, кондиціонером та електросклопідіймачем. Чесний рідний пробіг, кузов оцинкований, днище промовілене. Багато чого зроблено (фото є) +встановлена сітка для захисту радіатора (з заводу небуло) , шкіряна оплітка на кермі, модельні чохли дорогі. Нещодавно була заміна ременя грм з помпой. Газ вписаний. Ніяких вкладень не потребує. Є невеликий нюанс ро бамперу-фото додаю теж. Торг невеликий аргументований реальному покупцю. Можливий обмін Ціну знизили, бо уїджаємо закордон
Продається Рено 2010року. Офіційний! Купувався у авто плаза Вінниця . В доглянутому стані, гаражне зберігання, пробіг реальний 173т. Не фарбована. Питань по двигуну ,коробці та ходової немає. Салон не затертий в гарному стані. З останніх робіт замінено ремінь ГРМ,помпа,масла,фільтра. Ходова перебрана замінено задні пружини, передні стійки, та інші комплектуючі.Машина знаходиться в Липовці та по вихідним можна бути в Вінниці. Всі питання по телефону. Площадкам та посередників прохання не турбувати.
Зроблена Ходова, всі масла та фільтри змінювались вчасно и якісним маслом. Новий бензонасос газ налаштований Коробка перебрана Щеплення нове Світло Лед Зручний,комфортний, сімейний автомобіль
Гарний авто в експлуатації з 2012 року регістрації на ТОВ ціна може бути з пдв . Зроблено повне то у квітні 2026 року авто коштує своїх грошей
Економна, дешева в обслуговуванні . По кузові один підкрас.
Автомобіль в хорошому стані, економний,не потребує вкладень. Кузов має заводське лудження, без корозії.
