- 172 тис. км
- Хмельницький
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.39 л.
- Автомат
Автомобіль доглянутий та охайний. В ДТП участі не брав. Жоден елемент кузова не фарбований. Є зимова резина на титанових дисках.
Автомобіль доглянутий та охайний. В ДТП участі не брав. Жоден елемент кузова не фарбований. Є зимова резина на титанових дисках.
Продам власне авто.У володінні п'ять років.Технічно справне.
Хороший стан. Заводиться як зараз так і в мінус 20 зимою з першого разу. Простий невибагливий 8-миклапанний мотор,їде бодро навіть на 92 бензині, ходова без проблем. Не гнила. Резина нова, масло фільтра поміняні недавно. Великий багажник, приємний розхід пального. Документи в порядку. Торг біля капоту.
ГБО вписане, гур , фаркоп, кондицiонер, переднi склопiдiймачi.
Продам власне авто, повністю технічно справне, не потребує додаткових вкладень. Перевірка на любому сто. Встановлена газова установка евро 4. Дуже надійне та економне авто.
Колеса викопані з сусідської клумби — протектор ще є, навіть до проволоки не дійшло. Двигун заводиться стабільно… якщо перед цим прочитати «Отче наш» і не дивитися йому в очі. Коробка — окрема історія. Працює як симфонічний оркестр: на кожній передачі своя мелодія. По електриці все просто: Щось світиться, щось моргає, щось живе своїм життям. ABS то є, то нема — як натхнення. Салон — після дітей, кави, філософських роздумів і стратегічних ночей десь в лісі з дівкою, з сільського клуба. По кузову — є нюанси. По документах — ще більше нюансів. По душі — машина душна. Ідеально підійде: для перекупа з фантазією для блохера з камерою для того, хто любить ризик і пригоди або просто щоб поставити на дачі як арт-об’єкт А якщо серйозно автівка в одній сімʼї з салону, переоформлення було між родичами (можу розповісти історію кожної подряпини). Пробіг оригінальний (можу частково підтвердити). Без ДТП, фарбоване одне переднє крило (на ньому поліз лак) та задній бампер. Все скло рідне. Кондиціонер працює. Встановлений адаптер для музики - є можливість слухати з «флешки». Встановлений газ, внесений в тех. паспорт. Новий акумулятор. Вів запис всіх робіт проведених з авто. Ні натяку на іржу. Встановлений дебелий захист двигуна. Торг тільки біля капота і тільки якщо мотор заведеться з першого разу. Обмін можливий на щось ліквідне: бункер або нервову систему без пробігу.
усі питання по телефону Нормальній людині торг
Перший власник, поміняний диск щеплення, фільтри, ТО газ травень, ТО ходовой, заміна клапанів, поршнів, проточування блоку в моторі. Високий кліренс, кондиціонер, подушка безпеки, офіційний газ/бензин. Технічний стан: сів та поїхав. Реальному покупцю можливий торг. Є невелика вм'ятина задніх правих дверей і сліди експлуатації авто (подряпини, сколи). Дзвонити суворо з 9.00 до 18.00.
Машина в чудовому технічному стані. Мотор працює ідеально, під капотом все як нове, коробка, ходова, все працює як нове. Під час руху нічого не скрипить і не стукає. Поставив газ 4 покоління італійського виробника. Переключається на газ автоматично, на газу розхід приблизно 8 л. Є комплект зимової резини на дисках. Машина зручна і комфортна. Сів і поїхав. Перекупам не дзвонити, віддам реальному покупцеві тільки з повним переоформленням. Якщо цікаво дзвоніть, все розкажу детальніше.
Автомобіль у гарному робочому стані, ідеально підходить для щоденних поїздок як по місту, так і за його межами. Простий в обслуговуванні, дешевий в ремонті та дуже витривалий. Характеристики авто: Рік випуску: 2011 Двигун: 1.4 л (Бензин) Коробка передач: [: Механіка 5-ступінчаста] Привід: Передній Пробіг: 72000(рідний). Я другий власник Стан кузова: У рідній фарбі, без гнилі та серйозних ДТП (присутні незначні сліди експлуатації відповідно до віку). Салон: в нормальному стані, в авто ніколи не палили. Технічний стан: Ходова не стукає, двигун працює рівно, масло не бере, коробка перемикається плавно. Обслуговувався вчасно. Опції: центральний замок, сигналізація, подушки безпеки (Airbag), обігрів заднього скла Встановлена мультимедія, блютус, навігація, дзвінки, камера заднього виду. Є фаркоп Додатково: Автомобіль повністю готовий до зими/літа. Два ключі, комплект килимків, чохли на сидіннях. Два комплекти гуми на залізних дисках. Ідеальний варіант для тих, хто шукає чесне авто на кожен день.
Автомобіль в хорошому стані. Вчасно обслуговується. Всі питання по телефону.
Продам власне авто. Не погано збережене на свої роки, замінене масло та фільтра. Технічно машина вкладень не потребує, сів та поїхав, експлуатується кожного дня. Надійний та економний варіант для міста і не тільки. Готовий до перевірок, торг присутній біля капота.
Машина на бадьорому ходу. Є нюанси по кузову, вм?ятина на багажнику. Стоїть новий мотор, з пробігом 140 000. Пишіть, дзвоніть.
Продам хороший автомобіль, обслугований. Я другий власник в Україні. Повне переоформлення. 1.4 бензин, газу ніколи не бачила. Торг присутній. Кондиціонер холодить.
Авто в гарному стані Дзвоніть/ пишіт6
Авто куплене у 2007 році в автосалоні міста Артемівськ він же Бахмут я другий власник у 2024 році мінявся ГРМ і помпа, тормозная ,антіфріз. у січні 25 року було зроблене ТО ст заміною ремінь генератора і свічок . Машина в доброму стані ніде не бита без іржі.Стан як Нова!
Машина в хорошем состояние делать не чего не надо в машине есть климат контроль,мульти руль ,подушка безопасности ,подогрев боковых зеркал ,центральный замок ,била замена масла в двиготели ,в коробки ,антифриза,машина полностью обслужена новий влоделиц будет доволен автомобилем ,Есть не большой торг звонить по номеру **********.!!!!!!!
пробег радной фаркоп с завода газ вписан в техпаспорт система баракуда ржавчины нет
ГБО заводське, авто зібраний на заводі в Румунії, куплений в салоні "Соллі Плюс" На парковці 8 років тому інша автівка зачепила мою праву фару і залишила подряпини на крилі поруч з фарою (в'їхали несильно, навіть бампер не тріснув, але фару я замінив та крило поруч з фарою - пофарбували). Поліцію не викликали, тож ДТП немає. Окремо комплект зимової гуми Kumho на дисках (+300у.о.)
