- 303 тис. км
- Умань
- Дизель, 1.46 л.
- Ручна / Механіка
Гарний стан авто. Відео реєстратор з камерою заднього виду, килимки Eva, накидки на сидіння.
Гарний стан авто. Відео реєстратор з камерою заднього виду, килимки Eva, накидки на сидіння.
Звіт карвертікал по запиту в зручні месенджери. Авто перевірене та пригнане з Норвегії в вересні 2024. Передмаксимальна комплектація (до найповнішої не вистачає акустики Bose). В авто наявний порт CCS2, автопарковка, підігріви дзеркал, керма та передніх сидінь, безключовий доступ, датчики світла, дощу, розпізнавання знаків, асистент утримання в смузі, круїз-контроль, лімітер швидкості, парктроніки 360, посилені тени обігріву, датчики сліпих зон, carplay та android auto. Відразу проведене ТО в офіційного дилера, замінена олива редуктора, фільтр салону, дозаправлений фреон R-1234yf в систему клімату, в листопаді 2025 замінені охолджуючі та гальмівні рідини про що я відповідні наряди виконаних робіт. Повна наявна енергія аккумулятора 51,5кВт/г (на скріншоті). Авто обслужене та готове до будь-яких перевірок, все в рідній фарбі, всі системи працюють в штатному режимі. З косяків є коцка на лівій пасажирській дверці (є на фото, імовірно підтампониться) та тріщина на оббивці водійського сидіння (болячка цих авто). Авто перебувало у власності лише приватних осіб, є копія норвезького техпаспорту (не лізинговий аукціон). Страховка з додатковим покриттям до жовтня 2026. Більше деталей за другим номером телефону. Причина продажу - бажання пересісти в більше авто. Символічний торг біля авто. Реклами не потребую
Авто в доглянутому стані повністю обслужане .вкладень непотребує сів і поїхав два комплекта коліс зима літо.
2019 (з салону), пробіг 76 тис. Система Start-Stop, клімат контроль, круїз контроль, ТО проведено в автосалоні кожних 10 тис. Один власник. Витрати палива 4-6 л. на 100 км. Коробка передач - 5 мех. Шини R 16 + комплект зимової шини. Можливий торг. **********
Продам Renault Logan 1.5 dCi (K9K) ? Двигун: 1.5 dCi (K9K), дизель (працює ідеально), ? Витрата пального: 5.5 л/100 км ? Коробка передач: механічна, ? Стан кузова: не фарбований, усі вікна рідні ? Салон: просторий, охайний ? Кондиціонер: заправлений та працює, ? Обслуговування: автомобіль повністю обслужений, замінено мастило в двигуні та МКПП, ? Ремінь ГРМ замінено 20 тис. км тому ? Автомобіль у відмінному стані — без жодних вкладень ? Все працює, нічого не гримить і не стукає ? Надійний, економний, готовий до будь-яких поїздок ? Перевірка на вашому СТО — без проблем ? Телефонуйте/пишіть, домовимось про перегляд
З 2018 року авто обслуговується на Рено Центрі. Усі великі ТО виконані.
RENAULT MEGANE 2012 року, 1.5 дизель, механіка, передній привід. Автомобіль у дуже гарному та збереженому стані! Надійне, комфортне та економне авто, яке чудово підходить як для міста, так і для далеких поїздок. Машина доглянута та регулярно обслуговувалась, тому на даний момент не потребує жодних вкладень! Двигун працює рівно та тихо, коробка передач перемикає чітко, ходова частина без зауважень. По технічній частині автомобіль повністю справний та готовий до експлуатації! Салон охайний та добре збережений, всі функції працюють справно! Розхід пального: Місто: 5–6 л/100 км Траса: 4–4,5 л/100 км Змішаний: ~4,5–5 л/100 км Комплектація: клімат-контроль, круїз-контроль, мультимедіа, мультируль, електросклопідйомники, електродзеркала, бортовий комп'ютер, датчики світла та дощу, легкосплавні диски та багато іншого! Авто в наявності на нашому автомайданчику у м. Шептицький (Червоноград). Тут ви зможете оглянути авто, пройти тест-драйв, отримати консультацію та допомогу з оформленням документів. Також у нас є обмін авто, швидкий автовикуп і допомога з продажем твого автомобіля – усе швидко, чесно та без зайвих клопотів! Пишіть або телефонуйте – з радістю відповімо на всі запитання!
Aвтомобіль у гарному стані,обслугований.Реальному покупцеві можливий торг.Можливий обмін авто з нашою або вашою доплатою.Можлива доставка авто до вашого регіону!
Aвтомобіль у гарному стані,обслугований.Реальному покупцеві можливий торг.Можливий обмін авто з нашою або вашою доплатою.Можливий пригон авто до вашого регіону!
ID: 61168 Renault Koleos 2010 — надійний, комфортний та дуже практичний компактний кросовер, створений у міцному союзі Renault та Nissan. Автомобіль побудований на базі перевіреного Nissan X-Trail, що гарантує йому чудові позашляхові властивості. Модель оснащена витривалим та тяговитим 2.0-літровим турбодизелем , який працює в парі з надійною механічною коробкою передач.
Володію автомобілем з квітня 2021 року. За цей час були проведені наступні роботи: - заміна свічок накалу; -заміна супортів всіх чотирьох (2025 рік); -заміна амортизаторів (перед -Більштайн, зад - Каяба, 2025 рік); - заміна пружин задніх 2025; - заміна щеплення з виделками перемикання швидкостей; - заміна блока керування КПП (нове, виробництво Continental); - встановлена камера заднього виду; - клімат-контроль (перевірений в червні 2026 року); - літня гума R17 на літих дисках; - зимова гума R16 на штампованих дисках
Ідеальний автомобіль для користування в місті, для людини, якій потрібен нормальний багажник!!! Повністю обслуговувався на СТО Ямаха та Дизель СТО! Все що могло зламатись - вже ламалось і відремонтоване! Вкладати в двигун, вже не потрібно! За 20000грн зроблені фари, нова дорога оптика, чистий пластик і захисна плівка із гарантією 2 роки! (Зроблено в січні 26 року) В салоні комплект чохлів та килимок у багажнику! Якщо не беру слухавку - пишіть в месенджери!
Рідний пробіг, не бита, в хорошому стані. В листопаді 2025 року замінено на оригінальні амортизатори з сайлентблоками, в травні 2026 року замінено тормозні колодки, в також замінено ремінець генератора. додаткових вкладень не потребує. бонус- зимові шини. Перекупам не турбувати. Реальному покупцю - розумний торг.
Продам власне авто, автомобілем володію півтора роки, за цей час було замінено амортизатори по колу, опорні подушки, сайлентблоки ричагів, та задньої балки, також перед зимою замінено акумулятор. По автомобілю робити нічого не потрібно. Всі інші питання по телефону.
Жива машинка, ходовка двигун кпп турбіна в порядку, доки в порядку.. авто на фото у пилюці так як стоїть у гаражі, більше деталей по телефону..
Надійний та економний автомобіль,Авто в хорошому технічному та візуальному стані, повністю на ходу, вкладень не потребує. Двигун працює рівно, масла не бере. Ходова в хорошому стані Салон чистий, не прокурений
