- 280 тис. км
- Львів
- Дизель, 2.3 л.
- Ручна / Механіка
Авто в дуже хорошому стані. Більше деталей по телефону.
Авто в дуже хорошому стані. Більше деталей по телефону.
Продам автомобіль, перший власник. Автівка в нормальному технічному стані. Є нюанси по кузову.
Авто в гарному стані. Все працює без нарікань. В рідній фарбі. Мастило поміняне. Ходова нова. Гума майже нова. Зимова гума шипована на алюм дисках. На лобовому склі є тріщина ,але на огляд не впливае.
Автомобіль в кожиного дня у експлуатації хороший стан технічно впорядку повністю обслужена після виликго ремонту :замінено демферний маховик комплект зчеплення троси куліси новий стартер аккумулято турбіна комплект грм усі технічні рідини детальніше розповім по у телефонні розмові присутній мінімальний торг
Авто 2016р випуску, придбане з салону у 2017р 2 власник, машина стоїть в гаражі, не бита, не фарбована, рідний пробіг, не потребує додаткових вкладень.
З Франції, був пошкоджений передній бампер і радіатор, фарбована
Технічно справний і доглянутий комфортний автомобіль .
renault kangoo 2009 року по документах пасажир ,фільтра масла поміняні ,ролики ремні замінні на 250 000 ,ходова перебрана , кондиціонера нема ,по кузову є дефекти, автомобіль щодня на ходу
Стоит газовая установка 4 поколения. Машина в родной краске, стекла тоже. Покупалась официально в салоне, по кузову требуются косметические работы. Серьёзных ударов не было, технически исправна, безопасность целая. Возможен обмен на электромобиль (на обмен дороже). Все вопросы по телефону
Продам авто Renault kangoo 2011 року ,У гарному стані , машина обслужена .Мотор 1.5 дизель Оригінальний пасажир ,всі подробиці по телефону
Пригнаний з Франції в 2025 році особисто, все працює, розхід 4 л/100 км, доглянута, їздила жінка, торг біля авто.
Авто у чудовому стані, по ходовій зауважень немає, їде тихо не гримить не стукає, дзвоніть питайте торг присутній.
В 2013 пригнаний з Франції, пасажир. Я другий власник з 2019 року. Брав авто було 210 тис. км. Тоновані всі вікна (крім переднього). Встановлена захист двигуна. В 2023 році зроблено капітальний ремонт двигуна. Обкатка двигуна пройдено. Масло фільтра замінені. Кузов оцинкований. Літня+ зимова гума. Два ключа. Історія обслуговування авто в додається за свій період. З переоформленням.Сів і поїхав. Всі питання в телефон.
Продається авто - Рено Мастер 3покоління, жовтень 2011року випуску (фактично експлуатуються с 2012року). Далі буде опис максимально все як є по авто. Автомобіль повністю в робочому стані, сів і поїхав. Основні агрегати, двигун і коробка працюють без нарікань. Заміна масла і усіх фільтрів була проведена на 370тис.км. База довга L3H2, довжина грузового відділу 3,75 м, висота 1,85м Перший власник з моменту приїзду в Україну. Основні роботи, які були проведені в минулі два роки: Заміна зчеплення з маховиком повним комплектом фірми ЛЮК на 350тис.км.(старий комплект, по необхідності може віддатися новому власнику) Заміна стартера пів року назад(старий також віддається по необхідності) Заміна лівої напівосі в повному зборі і правого шруса окремо, десь рік назад. (Ліва напіввісь може бути віддана, але там тільки вал в нормальному стані) Заміна насоса гідропідсилювача керма, термостата, водяної помпи, ремня та роликів навісного обладнання десь рік назад. Заміна задніх амортизаторів (Каяба), та задніх подушок під ресори десь 1,5 роки тому. Заміна турбіни приблизно 310тис.км. Ходова робилася постійно раз на рік(дороги у нас гарні). З того, що зараз потребує авто: Передня ліва сторона - заміна амортизатора (стукає) та підшипника ступці (шумить). Нові запчастини є в наявності - віддаються з машиною(підшипник SKF, амортизатор TRW) Потрібна заміна Реле свічок накала (свічки накала стоять Нові!!!) Не працює зі сторони водія склопідйомник. На лобовому склі є багато тріщин, скло потрібно міняти! Це все по Авто! На авто зараз стоїть зимова резина, яка проходила 1,5 сезони, майже нова. Літня резина віддається, проїздила 3 сезони, зношення 50%. Всі інші питання по телефону, або біля автомобіля під час перегляду.
Доглянутий автомобіль. Багата комплектація, гарний стан. Постійно в експлуатації та не потребує додаткових вкладень.
Авто з міжнародних перевезень. Обслуговування вчасно і на власному сервісі (є всі виписки по обслуговуванню). Регулярна заміна мастил та регулювання клапанів.Працює на Польщу та Прибалтику зі шторою, перегрузів не возить (до 20 т). AdBlue працює і ніколи не «глушилося».Дуже економічне авто (20т-28л). Гідравліки ніколи не мав. Розмір коліс стандартний. 2 паливних баки, холодильник, цифровий тахограф,GPS.Можливий обмін на вантажний фургон, автобус. Площадкам не турбувати. За додатковою інформацією та фото телефонуйте.
Продається власне авто в дуже гарному стані, все працює ідеально! Довга база. Всі деталі по телефону!
Продам робочоге авто , в хорошому стані, доглянуте . Продаємо у зв?язку з розширенням компанії , потрібне більше авто .
