- 340 тис. км
- Чернівці
- Дизель, 1.9 л.
- Ручна / Механіка
Автомобіль Рено лагуна 1.9 дизель 2003 року, пробіг 340000тисяч пробігу, по кузову в рідній фарбі, ходова частина все поміняно.
Автомобіль Рено лагуна 1.9 дизель 2003 року, пробіг 340000тисяч пробігу, по кузову в рідній фарбі, ходова частина все поміняно.
Автомобіль добре збережений, охайний, чистий. Економний у використанні пального. Є кондиціонер. Машина доглянута, пильнована, все робилося вчасно. Комфортна в їзді, зручна як для міста, так і для дальніх поїздок. Салон акуратний, авто варте уваги. Сів і поїхав!
Детальніше по телефону
Продам Renault Twingo, економ варіант, як перший автомобіль для навчання їзді чи для використанні в роботі. Витрата в змішаному режимі місто/траса 7 л на 100 км. Ходова, двигун в нормі, по кузову є пошкодження які видно на фото. Переоформлення, зняття з обліку, з документами порядок.
Продаю своє авто у повністю робочому стані. Доглянуте та обслуговане вчасно. Гаражне зберігання. Кузов оцинкований в рідній фарбі. Всі питання по телефону)))
Автомобіль на повному надійному бойовому ходу, в експлуатації кожен день. По двигуну,автомату і ходовій частині автомобіля зауважень немає.Кузов має сліди зносу відповідно своїм рокам. На автомобіль встановлені диски R17, завдяки чому має високий кліренс. Є два свіжих,гарних комплекти, літньої та зимової гуми. Газове обладнання працює без нарікань. Додатково встановлено великий монітор мультимедії з камерою заднього огляду. Авто має шкіряний салон, в гарному стані. Є підігрів передніх сидінь та повний електро пакет. Клімат контроль працює без зауважень. Масла та фільтра замінені 20.03.26. Автомобіль в стані - сів і поїхав. Додаткові питання за телефоном **********.
Продам рено эспейс 3 2000р.в. 2.2 td стан відмінний все працює. Масла не бере витрата 9 місто 7 траса . 7 місць рівна підлога підходить як для сім'ї так і для роботи. Сидіння 2 і 3 ряди складаються. Є можливість швидкого знімання сидінь.
Авто в дуже гарному стані як зовні так і всередині, в рідній фарбі, нова гума, нова рідина та масло, нічого робити не треба, сів та поїхав,стоїть в гаражі без потреби вже 4 рокі. З пропозицією забрати за 1000-1500 не треба дзвонить, продається не спішно….
Свіжопригнаний автомобіль. Відмінний технічний і візуальний стан. Розмитнений та готовий до реєстрації на першого власника в Україні. Оригінальний пробіг. Чистий 2017 рік. По двигуну, коробці та ходовій жодних зауважень. Чистий збережений салон. Гарна всесезонна резина 2024 року. 2 ключі. Хороша комплектація - безключовий доступ - старт стоп - автоскладання дзеркал - датчик світла, датчик дощу - вибір режимів руху - декоративна підсвітка салону - парктроніки перед, зад - автопарковка - круїз контроль - асистент сліпих зон - камера заднього виду - навігація - еко асистент - датчики тиску в шинах - бортовий комп?ютер - мультикермо Та багато інших корисних функцій, для комфортного керування автомобілем. Готовий до перевірок Можлива доставка під дім. Всім вдалих покупок.
Продам власне Рено замінені всі масла фільтра мотор круте гарно їде комфортно ходова тільки зроблена ідеальний бюджетний варіант продаж від власника Переоформлення любий вид
авто після дтп
Перший власник в Україні, автомобіль в гарному стані, всі питання по телефону.
Продам рено меган 2003р випуску в прекрасному стані. Була пригнана мною з Польщі в лютому 2024року. В Польщі авто весь час було тільки в одного власника,який купив її в офіційного дилера Рено ще у 2003 році. З того часу машина завжди регулярно проходила т/о, є сервісна книжка. Двигун працює ідеально,рівно,тихо,не димить,не коптить,масла не бере. Коробка механіка,гарно переключає передачі. Ходова не стукає, не скрипить, машина м"ягко їде. Кузов без гнилі і корозії,не битий,не крашений. Недавно замінив моторне масло, всі фільтра і тормозні накладки. Без вкладень. Деталі по тел
- продаж тільки переоформлення, не співпрацюю! - Стан наближений до ідеального. Пригнаний з Німеччини (авто було в одній сім'ї) у серпні 2024 року в Україні перший власник. Автомобіль мені подарував на 20-річчя люблячий дідусь (оформлений на нього, так як я мав перші права, прізвища однакові ). - Косметичне фарбування одного елементу кузова ( в Німеччині). - Після купівлі було зроблено велике ТО (див. фото); - Жодних питань щодо технічного чи зовнішнього стану немає, двигун дуже економічний, масла від заміни до заміни не їсть, кожні 7500 км замінювали тільки ELF по регламенту, двигун дуже жвавий, працює тихо, тяга чудова, куліса кпп не роздовбана, дуже приємно перемикається. - Пробіг 115 тис. км - рідний, до купівлі перевіряли всіма існуючими засобами, бо теж, як і ви ставили його під сумнів, ви також можете перевірити (від Car vertical до детектора брехні). Експлуатував дуже обережно, за два роки наїздив 15 тис км, насолоджуючись відчуттями від водіння. - Ціна відповідає стану автомобіля, торг тільки обґрунтований під час огляду! - 2 ключа, руль якісна еко шкіра, також зберіг оригінальний а також оригінальну подушку безпеки руля (на ньому добре зберіглась структура, за фото звертайтесь, по машині зроблено багато дрібниць по кожній збереглися фото, що вказує на любов до автомобіля і не жаління грошей і часу!). - Ржі, рижиків, і натяку НЕМАЄ! - ЛКП збережено дуже добре! Всі стекла РІДНІ. - Кондиціонер заправили у травні, працює ідеально видає 8 градусів - До магнітоли вставлений блютуз модуль, без колхозних планшетів до неї можна приєднатися з телефону Автомобіль оснащений - Стеклопідіймачі всіх вікон з автоматичним підняттям (з ключа також!) - Датчик світла - Датчик дощу - Бардачок з охолодженням - Підігрів бокових зеркал - Підігрів сидінь - Круїз контроль - Шторки - Кнопкою запуску двигуна - Подушки безпеки в круг Що значно виділяє його серед конкурентів (дай Бог у Гольф 5 будуть задні стеклопідіймачі) ) Знаходжусь ЖМ Радужний
Рено Лагуна 1 хорошому стані 1.8 16v ходовка зроблена нічого не стукає не гримить ГБО-4 покоління Кузов оцинкований, клімат, кондеціонер,голосове меню Деталі за телефоном Дзвонить писать на вайбер рідко на мобільному зв'язку **********
Renault Clio 2003 року у задовільномі стані,кожного дня на ходу.Всі розхідники замінюються вчасно,є моменти по ЛКП(на фото).Дно не іржаве,кузов цинкований з заводу • нарікань немає,зимою заводиться без проблем • Відмінна стереосистема, 2 комлекти резини(зима/літо) ,гарна шумоізоляція, в салоні нічого не стукає/скрипить,сам салон не пропалений • Переоформлення, детальна інформація за номером телефону
