- 551 тис. км
- Чернігів
- Дизель, 2.3 л.
- Не вказано
2й хозяин, машина с салона, обслужена своевременно. Никогда битой не была.
Повністю обслужена. Деталі за телефоном
Перший облік саижо пригнана
Рено гранд сценнік пригнаний з Нідерландів В гарному стані Все працює Нова резина Новий АКБ Торг біля машини
Машина в хорошому стані 2літровий бензин газ імпортний коробка автомат 4ти.ступеневий витрата по місту 10л газу перегоню куди надо в будь яке місто
Авто повністю обслужене, деталі за телефоном
Продам свою машинку. в хорошем состоянии. В такси не работала, тяжести не возила. Куплена в салоне в Украине. Официальное. Первый хозяин. Без ДТП, пара мелких косметик на бампере. губья до продажу не малювалися. Аэрография делалась для души, лет 7 назад. Аэрография еще и отличная защита от угона. Пройден ТО и Тех осмотр, делалось для себя. Технически исправен, не требует вложений. Подготовлена для длительного переезда. Продаем в связи с обстоятельствами Подробности в Viber или Telegram.
Авто кожен день на ходу. Салон (Privilege) двузонний клімат, АКПП, двигун працює рівно, масло не бере, дуже різкий!!! машиною будете задоволені. На усі запитання відповім за телефоном!!! Усім гарних продаж та покупок!!!
Автомобіль придбаний з салона у 2012р., один власник. Машина у хорошому стані, більшість часу зберігалась у гаражі. Переважно використовувалась для коротких поїздок по місту, тому має невеликий пробіг. Є незначні подряпини на задньому та передньому бампері, без вм’ятин. Салон доглянутий — без плям, дірок чи інших пошкоджень, не потребує хімчистки. Є природні потертості на кермі та ручці передач від використання. Технічний стан справний, авто регулярно проходило обслуговування. Не потрапляло в ДТП, не фарбоване, усі деталі рідні — жодних зовнішніх замін не проводилось. У комплекті — літня резина на оригінальних дисках та зимова на металевих.
Продам Рено Меган 1.5 диз. 6ступка. .Росхід близько 5-6 л на100км. Автомобіль в нормальному стані. Поміняно ГРМ, щеплення з маховиком.ходова зроблена. Два ключі, безключовий дост. старт стоп. круізконтроль. склад дзеркал, клімат.Я власник ,любий вид переоформлення.
Продаю власний автомобіль у хорошому та збереженому стані. Найнадійніший, простий та економічний двигун у лінійці - 1.6-літровий бензин К4М. Ідеальний варіант як для міста, так і для далеких поїздок. Є всі чеки і документи по обслуговуванню (на фото). Нова гума Michelin, кондиціонер заправлений. Сів і поїхав Торг у капота. Телефонуйте
Машинка в ідеальному стані Комфортна Стильна Містка Дуже економна що дуже важливо в цей час Клімат-контроль Кнопка START-STOP Обслужена від А до Я Пройдено чергове ТО Заміна масла фільтрів ДІЛОВЕ СТАВЛЕННЯ до авто 2 к-та гуми Літо нова Своєчасне обслуговування Грошей на авто не шкодувалося Моторчик один з найкращих К9К Заміна ГРМ на 244 тис ролики помпа антифриз Моторчик мурчить як кішка Ходова як м'ячик Кузов у вогні Оцинкований Просторий зручний салон Місткий багажник Прекрасний сімейний варіант Грошей на авто не шкодувалося Гідний автомобіль Ну ДУЖЕ доглянута Гаражне зберігання дбайлива експлуатація Розумний торг біля авто ВСІМ ДОБРА І МИРУ
Продам сімейне авто пригнане з Швейцарії.Авто в гарному технічному і косметичному стані,встановлене гбо 4 покоління.
Продам гарне авто для міста або по за ним ,свого бізнесу,праці .Кузов в гарному стані без іржі в рідній фарбі (крім двох елементів.)Мотор працює гарно.Росхід 5.5. по місту.Максимальна комплектація на той час.Підігрів скла,зеркало регулюваня склопідйники .Панорамна криша.Круіз(обмежувач).Кондиціонер заправлений і замінений радіатор.Більше інформації за телефоном.
Новий акумулятор, масла та фільтра замінені. Також поставлена нова гума.
Авто на ходу. Без проблем заводиться та їде. Мотор дуже жвавий та надійний. Коробка працює плавно та без нарікань. Аварій не було. Пробіг не кручений. Стоять 17 оригінальні колеса. Встановлене LED світло на фарах. Лампочки якісні, не кітайщина. Також стоіть магнітола 2-DIN з підтримкою Android Auto та Apple CarPlay. Працює добре. Підключена камера заднього виду. Знаходиться авто в Новій Дофінівці. Цікавить обмін на дизельне авто на автоматі.
збільшений кліренс4 -5см,захист двигуна,зимова резина,новий акумулятор,нова ключкарта,цікавить обмін на сітроєн10-12 р в,універсал з доплатою до 3000т
Пропоную своє авто на украіні 3роки. В хорошому стані. Літом замінено грм повністю. На авто мінялись сайленблоки передні задні, шарові, наконечники. Замінив масло і фільтра.Ніщо нестукає. Задні і передні тормозні колодки.Кондиціонер працює добре. На авто грошей нежалів. Корозіі немає. Велике просторе авто. Детальніше по телефону.
