- 141 тис. км
- Біла Церква
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.6 л.
- Не вказано
Автомобіль офіційний,куплений в салоні в 2006р.другий господар,пробіг відповідає дійсності ,по кузову є незначні сліди експлуатації
Автомобіль офіційний,куплений в салоні в 2006р.другий господар,пробіг відповідає дійсності ,по кузову є незначні сліди експлуатації
Продам власне авто. Стан сів поїхав. Додаткова інформація по телефону.
Пропоную вашій увазі моє власне авто. Використання 6 років. Кузов авто в гарному стані, жодна деталь не фарбувалась, без ДТП, корозія відсутня. Обслуговування вчасне на одному СТО. Двигун працює добре. Салон чистий не протертий відповідає пробігу авто . Авто має гарну комплектацію: Круїз контроль ; Кондиціонер. Простий у використанні та надійний автомобіль з вмістким багажником. Відмінно підйде як перший автомобіль.
Авто мало 2-х власників: з 2001 по 2009 перший власник (родич), з 2009 по тепер 2-ий власник. Пробіг 140 тис., тому що авто експлуатувалось тільки по необхідності. Зимова гума (поставили нову 2 роки тому). Є парктронік, склопідйомникі, підігрів передніх сидинь. Всередині обшивка салону синьо-сірого кольору, пластик всередині виглядає як новий.
Продається гарний кабріолет нещодавно привезений з Германії . Було замінено масло в моторі масло в коробці фільтр двигуна фільтр салону масляний фільтр. ГРМ помпа ремінь генератора заправлений кондиціонер поміняний антифриз нові свічки .поставлене нове газове обладнання .дах працею ідеально АКПП працює добре. 2 комплекти гуми на титанах і металеві диски .кому цікаво щось питайте дзвоніть на viber або WhatsApp бо можу бути за кордоном
Автомобіль експлуатувався бережно, ТО проходило вчасно, нарікань не має. На додаткові питання відповім в телефонному режимі.
Продам Рено Гранд Модус довга база привезений з Німеччини,авто в рідній фарбі,двигун простий надійний економний 6-7л бенз на/100км .Ремінь грм помпа натяжний тосол замінені .Нова зимня гума яку можете бачити на фото
Продам власне авто, яким володію більше 2-х років. Автомобіль технічно справний, має дефекти по кузову (видно на фото), але без корозії. Двигун та КПП працюють чітко, по ГБО встановлені швидкісні форсунки. ГБО вписане в техпаспорт. На 200 тис.км було проведено велике ТО з заміною ременів, помпи, антифризу, гальм. рідини, мастила в КПП, свічок та котушок. Ходова в доброму стані, нічого не сукає. АКБ замінено місяць тому. Кондиціонер працює. Є комплект літньої гуми на оригінальних литих дисках, сезонів на два ще вистачить. Про авто знаю повністю все, так як всі роботи виконував самостійно. Авто знаходиться в с. Олександрія, при огляді на місці буде можливість заїхати на яму. Авто варте уваги, і буде радувати нового власника ще не один рік, а причина продажу - потрібне більше за розміром авто. Допомоги в продажі не потребую, тому майданчики та автобізнесмени - не витрачайте свій та мій час
Продам власне авто 2012 р.в. Сімейне авто придбане в грудні 2021 року в тому ж стані як на фото. Двигун к9к, 636, 110к.с. Заміна масла до 10 тис.км., оригінал Ельф. Технічно справна, є питання по ЛКП кузова, місцями сколи і царапки. Передпродажну підготовку не провожу, все як є, на це і торг. Ходова, двигун, електрика, трансмісія в справному стані, екологія на місці. Авто експлуатується кожен день, дім/робота/школа. Про авто постійно дбаю, провожу своєчасне ТО, стан - сів і поїхав. Авто на зимовій гумі. Продаю у зв'язку з переходом на автомат. Дзвоніть домовитись про зустріч, все розповім, покажу. Тільки чесний продаж порядним людям!
Продаю дане авто, оскільки ним майже не користуюсь. ТО проходив вчасно, заправка на ОККО, авто не дороге в обслуговуванні та є економним. Присутні сколи, потертості, але на їзду це не впливає)
Продам свій автомобіль. Володію ним з початку 2022 року. Двигун 1.6 16v 116к.с. Автомобіль в пристойному стані. Є незначні недоліки по зовнішньому вигляду. Акумулятор топла, купував 2 роки тому. Під час експлуатації було відреставровано багато вузлів. Стартер, генератор , головка блоку циліндрів, рулева рейка та інше. Замінено ГРМ з помпою і всіма роликами 10 тис км тому. Нещодавно перебрав тормозну систему, замінив колодки і один задній супорт. Верх торпедо кастомний, робив своїми руками. Стоїть магнітола 9" на 14 андроїді, камера заднього виду, штатні кнопки під рулем працюють, пристойний звук, gps навігація, гучний зв'язок. Місяць тому перетягутий потолок сірою тканиною, а також передні і задні стойки. Проклеїв антивібраційною обезшумкою. Заміна масла, фільтрів ремня генератора 31.01.2026. Потрібно замінити радіатор кондиціонера , бо фріон виходить за 2 тижня. Резина на літо піде, на зиму я додам комплект. Продаж з переоформленням, можна в Дії. Машина тереторіально в смт Попільня, Житомирська обл. можливий обмін на великий мінівен або грузовий бус типу Т4, Vito, Sharan, і т. д. На огляд не виїзжаю бо на службі. Дзвонити з 8:00 до 22:00
Продам власне авто Рено сценки 3. 2011 рік Авто обслужане замінене мастило та фільтра Розхід траса 4.5 місто 5.5 Тонована в коло Салон охайний сідушки в чехлах Фаркоп Дах на панорамі Більш детальна інформація по телефону
авто на повному ходу,технічно справне,мотор,коробка,ходова без зауважень,потребує косметики іто побажаню,хороша зимова резина,літо в комплекті,все інше питайте по телефону
Дата виготовлення - червень 2008 року. Дата ввезення з Австрії в Україну - липень 2021 року. Я третій власник, придбав в червні 2024 року. Замінив ходову (рульова рейка, сайлентблоки підрамника), датчик температури на вході турбіни, блок підігріву в холодну пору року охолоджувальної рідини зі свічками, ближнє і дальнє світло на ЛЕД, усі фільтра, мастило і рідини, комплект зчеплення, термостат.
Атомобіль в хорошому стані,є тріщина на лобовому склі.Другий автомобіль в родині, основна функція якого була возити дітей до школи та забирати . Авто в повній справності , легке в керуванні та дуже просторе. Продається в звʼязку з покупкою нового автомобіля . Продаж НЕ ТЕРМІНОВИЙ , будь ласка перекупи не турбувати! Всі питання по телефону.Присутній розумний торг біля капоту.
Авто купував в січні 2021 року з Європи. Я перший власник в Україні. Одразу замінив по колу пружини та амортизатори, патрубок турбіни, тяги стабілізатора, тонування. По Україні машина приїздила до 10 тис км. У березні 2022 року Машина виїхала в Австрію і перебувала до 2026 року там. Можна рахуавати що машина із Європи. Їздила по рівним дорогах та обслуговувалась на якісних станціях і заправлялась якісним пальним. В Австрії мимо звичайного ТО, було замінено ступічний підшипники, спереду і заду тормозні диски і супорта. Має майже нову гуму Michelin. Також йде комплект оригінальних дисків. Також хочу звернути увагу що укомплектована докаткою з тремачем. Так як коли я купував не було в коплеті. Не знаю чи так з заводу ішла чи перекупи вийняли. Но дуже велика рідкість була найти той тримач та ще й не за дешево. Тож зараз все в коплекті. Комплектація Bose. Безключовий доступ, Ганна акустика. Машина в гарному стані. Салон чистий доглянутий. Дизельний двигун Renault 1.6 dCi (серія R9M), що випускається з 2011 року, є надійним та економічним агрегатом потужністю від 110 до 165 к.с. (320-380 Нм). Він використовує одну або дві турбіни, вирізняється низькою витратою палива (5-7 л/100 км) та встановлюється на популярні моделі: M?gane, Sc?nic, Trafic, Qashqai. Основні характеристики та особливості: Модифікації: Існують версії з однією турбіною (наприклад, 130 к.с.) . Ресурс: При належному обслуговуванні двигун вважається довговічним. Економічність: Реальна витрата палива по місту становить близько 6,5–7,0 л, а по трасі — 4,8–5,5 л. Екологія: Зазвичай оснащений сажовим фільтром та системою EGR. Застосування: Використовується на багатьох моделях Renault, Nissan та Opel (в комерційному транспорті). Цей двигун користується популярністю завдяки гарній динаміці та низьким експлуатаційним витратам. Машина знаходиться в Україні.
Renault Laguna III GT 2.0 dCi 178к.с(найпотужніший серед 2.0dci) 4control акустика BASE Передмаксимальна комплектація. Продам власний автомобіль. 2011 рік, перший власник. Надійний та економний 2.0 дизельний двигун міліонник, працює ідеально. Авто в ДУЖЕ хорошому стані, повністю справне, обслуговувалось вчасно. Салон збережений, алькантара-шкіра,чистий, не затертий. Машина комфортна, з 4контрол дуже круто керується. Додаткових вкладень не потребує. Додатково комплект гуми на титанах. Авто ДУЖЕ мало проїхало по Україні після пригону(наявне ще одне авто).
