- 202 тис. км
- Кривий Ріг
- Бензин, 2 л.
- Ручна / Механіка
Машина в гарном стані.**********Если не отвечаю пишите в Вайбер
Машина в гарном стані.**********Если не отвечаю пишите в Вайбер
Авто у хорошому технічному стані,повністю обслужено тільки зробив то,сайленблоки стійки стабілізатора,по більш детальному питанню телефонуйте.Сервісна книжка два комплекта резини з дисками.Торг реальному покупцю біля капоту,по двигуну пробіг 180т
Автомобіль від власника! Повністю технісно справний, нова ходова, гарний кузов, багато чого зроблено по авто! Телефонуйте!
Renault Scenic 2010 рік 1.5 дизель механіка Хороша комплектація двозонний клімат-контроль мультируль безключовий доступ система Start Stop LED приборка тонірування електроручник електроскло та електрозеркала Автомобіль у гідному стані сів поїхав хороша гума титанові диски Будь-який вид переоформлення
Хороше комфортне авто. Варити не потрібно. Замінено передні крила, потребують фарбовки під колір. Кондиціонер , пічка гріє. Масла від заміни до заміни 100 грам. Газ вписаний. Економна , 6,2л. бензину на 100 або 7,5 газу. Зимові шини в подарунок. За три з лишнім роки періоду експлуатації мною від покупки жодних серйозних несправностей не було. Авто ніколи не підводило. При своєму малому об'ємі двигун має 95 коней, що відчувається при їзді, при тому економія пального.Хто зацікавлений, дзвоніть, пишіть.
Технічно гарне авто.Непогана комплектація.По кузову є мілкі дефекти ,але враховуючи рік авто та його вартість то досить все пристойно.
Я 2 власник. Тільки переоформлення. Свіжа автоцивілка 30.12.2025 року. Можливий і цікавить обмін на інше авто. На всі питання відповім по телефону. Можливий торг, на обмін як і у всіх дорожче. Двигун від Вольво на 5 циліндрів. Мастило від заміни до заміни не бере і грама. Elf 10 w 40. Потрібно прикласти руки по деяким моментам. Авто не нове. Авто знаходиться в Чернігові.
1 Власник !!!Мінівен!!!Стан НОВОГО АВТО! НЕ ФАРБОВАНА ЖОДНА ДЕТАЛЬ КУЗОВА! ( Рідна оригінальна фарба). Кузов оцинкований!!! САМА МАКСИМАЛЬНА КОМПЛЕКТАЦІЯ ! Авто в ОРИГІНАЛІ, як зовні так і в салоні! Рідний пробіг!!! Експлуатація та купівля з 09.2009 року. Стан ідеал, КУЗОВ без жодних натяків на корозію! Обслуговувана на 5+! останнє ТО на 107тис., км.,(велике ТО) було здійнено на офіційній СТО по коробці передач та ремінь ГРМ замінений, на 115 тис. замінено масло в двигуні,колодки, АКБ, ремінь на генератор, всю ходову частину перевірили і т. д., всі стекла по колу рідні, сонцезахисні заводські шторки,кондиціонер, під рульові пелюстки, круїз контроль , двигун 4-х циліндровий надійний атмосферник, R камера, LED лампи, AUX, MP3, USB,CD, мультируль, серворуль, підігрів сидінь, столики на сидіннях, нове запасне колесо, ел.зеркала, сидіння трансформери( рівна підлога), новий акумулятор, 2а ключа запалювання,Нова гума CONTINENTAL, 2а комплекта ковриків( Нових), в живу авто виглядає краще чим на фото, дуже комфортне,економне, вмістке, надійне, не дороге в обслуговуванні авто, жодних вкладень не потребує, в авто коштів не жаліли все обслуговувалось тільки на офіційних СТО згідно регламенту, детальніше по телефону, все відповідає опису, дзвоніть з радістю відповім на ваші питання.
Автомобіль повністю справний, є 2люки,ідеальне авто для бездоріжжя, комфортний при використанні,доглянутий, маленький пробіг, так як більшість часу стоїть, є незначні моменти по фарбі(вигоріла фарба) арки та пороги без корозії, в ідеальному стані Є тріщина на лобовому склі
В продажі повністю обслужений, та не потребуючий вкладеннь автомобіль RENAULT LOGAN Технічно автомобіль повністю справний, без зауваженнь до будь якого агрегату. Тільки но замінив свічки запалювання, високовольтні дроти, катушку, тормозні колодки та обслужив перебрав супорта та позмащував супорта. Автомобіль на свій вік у досить достойному стані, доглянутий, обслужений, обслуговувався і дороблявся для себе (тонування керамічною плівкою, проводилось професійне полірування кузову щоб автомобіль завжди був у відмінному «настрої», також полірувалися фари та захистилися антигравійною плівкою. За додатковою інформацією та фото пишіть, дзвоніть
Автомобіль у відмінному візуальному та технічному стані. Кузов без дефектів, корозії та аварійного минулого. Механічна коробка передач.Салон чистий, охайний, всі функції та кнопки працюють належним чином. Повністю обслужений седан, який не потребує вкладень. Кузов повністю в оригіналі, без жодного підкрасу та ДТП. Рідкісна версія з люком та безключовим доступом. Надійний дизельний двигун 1.5 dCi з дуже малою витратою палива. Два комплекти гуми, зимова і літня.
Автомобіль повністю цілий. Без жодного фарбованого елемента. лобове скло рідне!! Максимальна комплектація інтенс + 4 склопідйомники підігрів сидінь сенсорний екран навігація круїз-контроль автоматичне світло автоматичні склоочисники керування музикою на кермі підключення телефону до магнітоли без ключового доступу - два ключі картки - два комплекти килимків - два комплекти гуми - дорога зарядка з wi-fi та застосунком на телефон.
Один власник, автомобіль пригнаний з Нідерландів. Стан чудовий, на облік став у 2023 р.
