- 1200 тис. км
- Київ
- Дизель, 12.8 л.
- Автомат
Можу бути не в мережі. Зверніть WhatsApp
Можу бути не в мережі. Зверніть WhatsApp
Продам надійний та дуже економний автомобіль на легендарному двигуні К9К Замінені фільтра, масла та ГРМ По всіх питаннях телефонуйте ТОРГ МОЖЛИВИЙ!!!
Продам надійде сімейне авто, 2004 рік випуску , двигун 2.0 бензин , на звичайній коробці автомат , двигун працює рівно , їде гарно , коробка перемикає плавно без ривків без пинків , Ходовка у нормі , хороша гума , салон гарний не зачуханий , кондиціонер заправлений та працює , нанорама працює справно, має задні партроники , приіжайте на огляд, авто знаходиться у с.Варковичі Якщо не в мережі дзвоніть на ватцап
Рено Лагуна 2002, 1.9 дизель. Авто на повному ходу, запускається, працює без зауважень. Салон цілий, гідропідсилювач, склопідйомники. Нова гума. Економний двигун. Переоформлення! Можливий обмін на ваше авто та доставка. Кого цікавить - пишіть, скину відеоогляд!
Перша реєстрація 2018 рік! Офіційний повністю цілий автомобіль з мінімальним підтвердженим пробігом. Повністю цілий кузов без жодного фарбованого елементу. Жодних подряпин по кузову. Автомобіль з історією виключно по офіційному дилеру. Останнє ТО зроблене в листопаді менше 1000 км на офіційній станції! Все обслуговування відповідно регламенту. Всі відмітки в сервісній книзі! Гарна комплектація: клімат-контроль, безключевий доступ, парк-тронік, підігріви сидінь, повний електро-пакет, мульти-кермо та інше. На автомобілі встановлена майже нова зимова гума Continental, є діюча страховка та тільки зроблене ТО - по автомобілю взагалі НІЧОГО робити не потрібно. Автомобіль в відмінному технічному те естетичному стані. Готовий до любих перевірок на будь якому СТО.
Авто в гарному стані. Технічна частина добра, їде гарно. вкладень не потребує. кондиціонер робочий. титанові диски . Детальніще теоефонуйте
Не фарбований! Renault grant scenic 2005 року з самим надійним 1.9 турбованим дизельним двигуном технічно авто без вкладень, новий стартер, генератор, замінені всі резинові патрубки на охолодження, авто в дуже хорошому стані. За більш детальною інформацією телефонуйте за номером
Продам ВЛАСНИЙ автомобіль!!!! В чудовому стані,вкладень не потребує. 15 тис.назад було багато чого заміненого, передні амортизатори,опорні подушки,ГРМ,антифриз,шестерня фазорегулятор(оригінальна),рульові наконечники з тягами,стійки і втулки стабілізатора,прокладку клапанної кришки,заправка кондиціонера,передні колодки,була проведена реставрація фар замінені всі лампи наЛЕД, світло дуже гарне. В авто все працює,кожна кнопочка. Більш детальної інформації надам за телефоном. Переоформлення. Автобізнесмевів прохання не турбувати. Авто в Україні з 2022 року. Я другий власник. Дуже економічне 6-7літрів розхід ,і комфортне авто,новий власник не пошкодує. Продаю так як це третій автомобіль в сім’ї. Пробіг 100 відсотків оригінальний. Вся в рідній фарбі,звісно є сліди використання,так як авто не з салону
Авто офіційне, без ДТП, не фарбоване. Передпродажна підготовка не проводилася. Результати діагностики: Двигун - потребує капітального ремонту. Трансмісія — добре. Ходова частина - потребує капітального ремонту. Рульова частина - потребує капітального ремонту. Гальмівна система - потребує капітального ремонту. Комфорт - кондиціонер потребує ремонту. Гума - знос 55% Тільки повне переоформлення. На всі запитання відповідаю через месенджери (WhatsApp, Viber, Telegram), Пн-Пт з 9:00 до 18:00. БЕЗ ТОРГУ!
Гарне авто.В теперішій час знаходиться в Німеччині. Можлива доставка в Україну.
на свої роки автомобіль не поганому стані. Всі дукументи в порядку, не має тільки страховкі, пробіг 348 тисяч. все інше за телефоном.
До вашої уваги, пропоную авто, яке не потребує вкладень. Гарне, безпечне,комфортне, ідеально підходить для сімейного користуваня.
Цей автомобіль у мене - від червня 2019-го року. Купував її з пробігом 247000 км. За цей час машина пройшла 61 тис км. Встановив ГБО, не вписане в техпаспорт. Машина жива і в дуже хорошому стані. Працюю з дому, тому більшість тривалих поїздок були у вихідні. Я багато що вдосконалив у цій машині. Поміняв звичайне кермо на шкіряне від дорожчої комплектації. Встановив рідний круїз-контроль і контроль (обмеження) швидкості. Знешумив дах, двері, днище, багажник, затонував задню півсферу. Усі вставки в салоні зі світлої тканини замінив на такого ж кольору мерседесівський дермантин - практичний, легко миється. Збільшив кліренс на 3 см: встановив передні амортизатори і задні пружини від Рено Сценік. Коли рідний пластиковий термостат потік, замінив його на дюралевий від дволітрового двигуна. Замінив усі лампи на світлодіодні, крім дальнього світла (галогени). Фари відполіровані і заброньовані захисною плівкою. На початку експлуатації поміняв: ремінь ГРМ із роликами, фазорегулятор та свічки запалювання. В процесі експлуатації міняв: паливний насос, радіатор охолодження двигуна, бендикс, втягуюче реле, гумові прокладки у впускному колекторі. Оливу в двигуні міняв через 8-9 тисяч. Машина не має проблем із двигуном, коробкою, ходовою та електрообладнанням. Кузов без корозії. Автомобіль має повторне косметичне пофарбування капота - на передній кромці були сколи, лівих передніх та задніх дверей і заднього лівого крила. Задні ліві двері і заднє крило мали пошкодження і були усунуті ще до того, як я купив це авто. Автомобіль весь час на гаражному утриманні. Салон після хімчистки, добре збережений, в дуже хорошому стані. ЛФП вкрите рідкою керамікою (гідрофобний результат - на фото). Автомобіль без неприємних несподіванок. Допускаю мінімальний та обґрунтований торг. Детальніше дивіться прикріплене відео та мій блог тут у Garage AutoRia "6 років із Renault Megane 3".
Доброго.авто в чудовому стані, брав дружині. Машинку підбирали в Луцьку. По машині поміняв багато чого є накладні по деталях. Є відео з сервісу де все робилось(комплект ГРИ,стійк, наконечники…) по пробігу не крутили 170 є тюфи, машина в мене рік.Усім добра. Нуль, дев?ять шість нуль чотири вісім дев?ять три вісім вісім. БЕЗ ТОРГУ
Рено Меган 2 1.4 газ/бензин по авто замінено щеплення та повний комплект ГРМ з помпою нещодавно пересипана ходова частина авто в нормальному робочому стані 2 комплекти гуми штампи і легкосплавки по ЛПК є деякі питання без криміналу корозії гнилі звонить все розповім.ТОРГ У КАПОТА
