- 490 тис. км
- Березне
- Дизель, 1.89 л.
- Ручна / Механіка
Всі деталі по телефону
Всі деталі по телефону
Продам власного ІІІ Мегана 2011 р.в. двигун 1.4TCe 130 к.с. працює без нарікань, у серпні замінено розхідники. Я другий власник в Україні. Автомобіль використовувавсь для сімейних поїздок у межах області. В ДТП не був. Машина з турбіною дуже різка й маневрена.
Автомобіль пригнаний для себе з Італії. Забрав в одного власника і є єдиним власником в Україні. Авто без ДТП в рідній фарбі, по підкрасах, лиш косметично бампера. Пробіг 120% оригінал. Автомобіль: комфортний, маневрений на дорогах ,легкий в управлінні, економний, надійний,в хорошому стані,коробка автомат,заливається тільки якісне пальне, масла,вчасно обслуговується на СТО. Повністю обслужене, масла фільтра, по мотору, коробці замінено. По ходовій все обслужено: тяги, стойки... По колесах: на оригінальних гарних дисках, з комплектом літніх та зимових шин, один сезон відїзджено, як нові. Вкладень 0!!
Авто Меган 2 в редком кузове Полтора года назад пригнана с Польши, я второй владелец, по документам все порядок, на мне генеральная доверенность. Много по машинке было сделано и заменено. Обслуживалась вовремя и должным образом, качественными запчастями. Установлен новый радиатор охлаждения, заменён антифриз, тяга стабилизатора, передние амортизаторы, пыльники, прокладки двигателя, все фильтра заменены, перебран стартер, залита новая тормозная и масло. Стоит хорошая резина. Так же на одну фару установлена линза с галогеном и ангельскими глазками RGB, управление цветом с телефона. До второй не дошли руки, отдам в придаток с автомобилем. В целом - мотор работает без нариканий, как часики. Машинка юркая, экономная. Город 7-9 Трасса - 4-6 При спокойной езде. Разгоняется при нужде очень уверенно, обороты набирает бодро, вплоть до визга покрышек. Много потрачено времени, много вложено, ибо вс? для себя делалось, сейчас из-за ситуации в стране - возникла потребность в другом автомобиле. Вариант стоит внимания. Есть моменты по косметике, ничего критического. В целом техническое состояние - достойно своих годов. Лучше писать в чат или в вайбер, не всегда могу быть на связи. Обмен приветствуется.
машина в хорошем состоянии вложений не требует ГРМ ролики помпа поменяны предоставлю чеки менялась 3.000 назад автомобиль в родной краск
Авто у відмінному стані. Пригнане з Бельгії. Замінено масло Elf 5w30, фільтри, ремінь ГРМ, помпа. Деталі за телефоном. Розумний торг лише біля капоту.
Продам хороше надійне авто
машина в європі звонити вацап або вайбер
Авто в гарному стані, замінений передній бампер двигун живbй підвіска ціла втановлене ГБО 4поколиння газ
Автомобіль пригнаний з Швейцарії з оригінальним перевіреним пробігом 123 500 км. Випуск 22 червня 2012 року, із цепом ГРМ на увесь термін експлуатації авто. Коробка механіка 6 ступенева. В ДТП не була, є мілки подряпини на кузові. Може бути як комфортним представницьким авто, так і робочою конячкою в бізнесі. Обміну немає, тільки продаж.
Автомобіль в гарному стані сів і поїхав подробиці по телефону
Продам, обміняю на бус - спрінтер або лт.
Авто в гарному стані, є ГБО БРС четвертого покоління, деталніше по телефону
машина вгарному стані доглянута поміняне масло всі фільтра герем пітшипники всі 4 напередніх іназадніх колесах резина літня єннзначні нюанси по кузову масло небере їде добре всі питання по телефону звоніт на вайбер або на номер зимова ризина немного скину
1,6 бензин, пригнаний з Голандії, 7 місць. Все замінено, поміняно. Нові зимні колеса Nokian бонусом. Без торгу! Ціна мінімальна.
Щойно пригнане. Авто купувалось для власних потреб, але трішки змінились плани. Є незначні подряпини на кузові. А так стан майже нового. Акумулятор 97%, при рівномірній їзді запас ходу десь 180 км. Авто в максимальній комплектації. Резина зимова на оригінальних дисках. Можливий незначний торг.
Продам Renault Grand Scenic 2010 року. Комфортний сімейний мінівен у гарному стані, економний та просторий. Ідеальний для подорожей і міських поїздок. Деталі та огляд за телефоном: ********** або **********
