- 230 тис. км
- Одеса
- Бензин, 2 л.
- Автомат
Авто в досить непоганому стані, замінено всі лампочки на білі у салоні, економне, встановлені Led-лампи переднього та дальнього світла, підігрів заднього скла, підігрів зеркал заднього вигляду, досить економічне авто по трасі. Кузов оцинкований, не гниє! Нова ходова, нові колодки, новий акб, замінені всі росхідники, замінено щеплення, коробка 5-ти ступка. Дорестайлінг.
Машина дуже у хорошому стані.. всі питання по телефону..
продам особистий автомобіль,пробіг оригінальний по кузову видно сліди експлуатації розповім по телефону детальніше ,машина в мене 3 роки , проводилась заміна задніх супортів, свічок накалювання , передіх амортизаторів , поставилили KYB з опорними підшипниками, кермових тяг і наконечників на TRW, магістралі зчеплення з роподільником тиску , поставив оригінал і замінив гальмівну рідину , також замінений вижимний підшипник на SACHS і статер Valeo ,зчеплення поміняли до мене на LUK, мастило тільки Elf,фільтра Kneht-mahle, передня гума нова Fulda, також віддам зимову нову Winda, і рейлінги на дах , продаю бо потрібен автомат
Автомобіль в гарному технічному стані.
Продається практичний і економний Renault Scenic 2007 року у стильному чорному кольорі. Під капотом — 1.5 турбодизель, який радує невеликою витратою пального та впевненим розгоном. Передній привід забезпечує хорошу керованість у будь-яку погоду. -Пробіг — 480 000 км, але двигун і ходова ще на ходу, готові до нових подорожей. -Передні склопідйомники для вашого комфорту. -Просторий салон — зручний для сім'ї чи роботи. -Техніка перевірена, сів і поїхав. Так, салон має невеликі сліди часу, але це відмінна можливість зробити його під себе та додати індивідуальності. Ідеальний варіант як другий сімейний автомобіль або робоча “конячка” для щоденних завдань. Реальний стан на фото. Торг присутній. Продаж від власника, не перекуп.
ПИШІТЬ. Будь ласка, краще пишіть, бо більшу частину часу на роботі! Тому швидше і краще буде написати ніж дзвонити! Продаю власне авто. Торг є але АДЕКВАТНИЙ! Авто дійсно хороше і їзде без проблем. Ідеальне авто як для першого авто так і для продовження. Але є нюанси і їх хватає. - потрібно робити пороги, бо вони дуже в плачевному стані АЛЕ новесенькі хороші пороги я вже купив, тому віддам їх разом з автомобілем без доплат. Потрібно просто найти час і людину яка їх поварить. - На передку біля фари є вмятина, хоч вона і не маленька але її особо сильно не видно. Ну і цій машині уже скільки років, це норма! - є нюанси по аркам Технічна частина, а тобто двигун, коробка і тд. все ідеально працює. Машина дуже різва і дуже радує на трасі і в місті. Є газ вписаний. Є люк. Є регулювання дзеркал. Кондєй вроді і є а вроді і не працює, я до нього не ліз, може там просто заправити його нада, не знаю, мені це не цікаво було. Є блютуз в магнітолі. Є центральний замок. Є електро скло підйомники на передніх дверях Я б і не продавав, але потрібно виїхати закордон. З машиною віддаю також дуже дуже багато різних деталей + трохи масла + охолоджувальну рідину + велику каністру омивайки хорошої + якщо нада буде то куча покришок як і хороших так в не дуже + пороги новенькі хороші + карти дверей і тд
Додатково встановлено двостороння сигналізація, металевий захист двигуна.Замінено зчеплення.Торг у машини. Новий АБ. В одній семье с 15 року.
Авто пошкоджене вибуховою хвилею.Перед цим замінені ремені,роліки,масла,фільтри,антіфріз,задні колодки.Авто на ходу.
Продається Рено Сценік 7-місний 2016 рік випуску. Авто обслужене, замінене зчеплення, замінені свічки, відреставровані форсунки, замінені колеса, зроблена ходова і розвал сходження. Є перевірка з Рено офіціалів - всі виявлені дрібні нюанси виправлені. Готовий до будь-яких перевірок.
Трафік в супер стані все працює бездоганно повний ел. пакет лед світло туманки теж лед датчик дощу та світла камера заднього виду парктронік титани нова резина підігрів сідушок Кондиціонер заправлений працює машина після повного т о новий власник буде задоволений торг біля авто
