- 228 тис. км
- Суми
- Газ пропан-бутан / Бензин
- Ручна / Механіка
Авто було перевернутим без удару, двигун заводиться в робочому стані. Всі деталі за тел: Андрій.
Авто було перевернутим без удару, двигун заводиться в робочому стані. Всі деталі за тел: Андрій.
Продам своє надійне авто. вкладень непотребує, ходовка перебрана. Всі питання за телефоном
Продам авто в хорошому стані, автомобілем користуюся кожний день, максимальна комплектація BOSE, сох 91%, два комплекта коліс, є незначні недоліки, замінений компресор кондиціонера на новий оригінальний. Заміна здійснена з промивкою всієї системи та заміною необхідних деталей.Можливий невеликий торг. Для детальної інформації пишіть. На дзвінки не завжди маю можливість відповісти. Мамкиним бізнесменам торгашам з дибільними пропозиціями торгу не писати!!!
рено гранд сценік.2010р.1,5диз.5+2місць.пригнана з Німетчини,в рідній фарбі.ц 7,950 торг присутній.Віннницька обл.м.Теплик.т.
В березні 2025 пригнаний з Європи, по Україні практично не їздив, і зараз шукає шукає нового власника ідеальний автомобіль для міста, простий та зрозумілий у керуванні, нічого зайвого на панелі. В дорозі ви чуєте тільки тихий шелест шин по асфальту, приємне муркотіння комп’ютера при рекуперації та шум вентилятора при роботі теплового насосу під час зупинки. По приїзду в Україну проведено ТО, поміняно масло в редукторі. Купляй, та насолоджуйся рухом, у тебе буде 2 ключа, зарядний пристрій від розетки та море задоволення від користування авто.
Продам дане авто в гарному робочому стані ! Всі подробиці за телефоном
Авто в гарному стані, двигун працює рівно,кузов без зауважень,оцинкований.Всі розхідники мінялися вчасно.Для деталей та огляду телефонуйте.Масло та фільтри нещодавно замінені .Автоцивілка - дійсна ще 11 місяців.
Авто в гарному стані, обслуговуване. Авто комфортне та находу По всім питанням телефонувати **********
Продам своє власне авто в Україні я перший власник. Авто в доброму технічному стані робити нічого не потрібно сів і поїхав . Кого цікавить гарний полнопрвідний автомобіль дзвоніть за деталями торг присутній.
Комплектація Intense. Авто без жодного підкрасу в рідній фарбі та рідними стеклами. Салон в дуже гарному та збереженому стані. Пригнана з Нідерландів. Підтверджений офіційним сервісом пробіг 185 тис.км. Найнадійніше поєднання ресурсного двигуна R9M (з однією турбіною) та 6-ст. механічної КПП. Технічно без питань. Запускається при будь якій температурі з пів оберту. Враховуючи розміри та вагу невелика витрата пального. Щойно замінені всі оливи (Kroon Oil) та фільтра. Для підтвердження старі розхідники у багажніку. Додатково комплект літніх ковриків. Майже нова зимова гума GoodYear. Комплектація включає: - LED оптика; - моніторинг сліпих зон; - підігрів лобового; - великий R-link; - камера задньго виду; - підігріви передніх та задніх сидінь; - фаркоп (заїджає під бампер); - безключевий доступ; - складання дзеркал; - попередження про зіткнення; - панорама; - круіз; - кругові перктронікі; - та інше.
Авто в норм. Состоянии последние две зимы не ездили..газ пропан установлен и вписан в2023 г. Кондиционер работает.сстеклоподьемники на 4 окна..датчик света..датчик дождя..я хозяин.. переоформление любое...торг..
Продам Авто в гарному стані • Вкладень не потребує • Масла/фільтра замінені на 247000 • Ремінь ГРМ/Помпи замінені на 223000 • Візуальних дефектів по кузову немає • Салон в хорошому стані • Авто від власника, можливий невеликий Торг біля капоту • Плюсом на даному авто встановлений та підключений Фаркоп • За інформацією звертайтесь за номером телефону + **********
Чудовий сімейний автомобіль у відмінному стані. Кожного для на ходу. По машині жодних проблем немає, все працює ідеально. Без ключовий доступ, два ключа. Сів і поїхав, без будь-яких додаткових вкладань!!! Всі питання по телефону. **********
Всі питання по телефону.
гарне авто
