- 247 тис. км
- Львів
- Бензин, 1.15 л.
- Не вказано
Газ-бензин,газ вписаний в тп. Зроблена ходова. 2 комплекти гуми з дисками. Зв'язок через повідомлення Viber, What's App ( не маю можливості відповідати на дзвінки)
Власне авто. Пригнане з Німеччини в 2023 році. 1.6 газ/бензин, автомат. В рідній фарбі. ТО кожні 6-7 тис. км. Топова комплектація : клімат-контроль, поворотні фари, круїз контроль. Авто без питань, будь-які перевірки. Газ вписаний. Економне. Повний комплект резини, нова зима та літо.
Продам Рено Клио 2 1999 р.в. Автомобіль на ходу, потребує заміни амортизаторів багажнику, та заміни замка запалювання (можливо ще встигну це замінити). Є певні момент по кузову, на фото є. Детальніше за телефоном
Свіжопригнаний.кузов без жодної ржавчини. Чистий непрокуренний салон. 4 подушки безпеки . Адаптивні фари ,противотуманки. двигун недимить турбіна дуе впевнено. технічно гарний стан,нічого не стукае. Росхід 4.3 на 100км. Заводська тоніровка. Растаможена на українській реєстрації .два ключі. Нові гальмівні колодки (ремса) і стійкі стабілізатора. Проведено повне т.о. з заміною ременя ГРМ. Помпи. роликів . Ременя генератора. Всіх мастил і антіфріза.
Дуже гарний стан. Авто повністю обслужене і технічно справне. Було замінено к-т ГРМ з помпою, термостат, антифриз, олива в двигуні, всі фільтра, олива АКПП з промивкою гідроблока, встановлено додатковий радіатор охолодження АКПП. По кузову майже все в рідній фарбі, один підкрас, лобове скло заводське не посічене. Друге авто в родині, продається по причині дуже малого використання, за рік проїхало меньше 3 т.км. На всі питання стосовно авто відповім по телефону.
В ДТП не був Ходова частина нещодавно зроблена Двигун та коробка працюють добре Є дрібні косметичні нюанси по кузову (на їзду не впливають) Авто чудово підходить як для міста, так і для поїздок за межі. Дуже економний у витраті пального.
все справне, страхування,діагностика
Продаю свій автомобіль — гарне, надійне сімейне авто. Два комплекти гуми, нещодавно було ТО, по ходовій частині машина обслужена. Пару тисяч кілометрів тому була реставрація форсунок. Якщо не відповідаю на телефон, можна написати в Telegram або Viber. ТОРГ ТІЛЬКИ БІЛЯ АВТО!!!
