- 333 тис. км
- Луцьк
- Бензин, 1.4 л.
- Ручна / Механіка
Авто в хорошому стані. Технічно справне, вкладень не потребує. Детальну інформацію надам по телефону.
Авто в хорошому стані. Технічно справне, вкладень не потребує. Детальну інформацію надам по телефону.
Автомобіль не заводиться, а так все працює в належному стані.
Торг біля авто
авто в відмінному стані доглянуте як нове страховка свіжа масла замінені я власник ,є два ключі,газ 4 покоління,працює як на бензині так і газу,кондиціонер працює на відмінно,можу навіть на обмін з доплатою.
Продам автомобіль Renault Clio Symbol, 2008 г.в. 1.4газ/бензин. Автомобіль повністью обслужений. Залишилось тільки їхати))) Автомобіль в хорошому технічному стані. Без корозії та з нормальним салоном. Пишіть на вайб чи ватсапп. Можливий обмін на електромобіль, з моєю доплатою. або на авто з АКПП
Надійним комфортний автомобіль дуже економний мотор кпп в гарному стані Масла фільтра мінялося все вчасно, Ніколи не підводив.
Продам своє авто у відмінному стані Renault Clio Symbol. Я другий власник. По двигуну, ходовці все в ідеалі. По електриці все працює, все світиться. Кузов не гнилий, без рудиків є нюанси з ЛКП. Гума літо 60%, зима майже нова. Є чохол на авто. Кондиціонер працює, новий АКБ, електро дзеркала, електросклопідйомники передні, сигналізація, ГБО 4, подушка безпеки на місці, 2 ключі. що змінювалося за останні 2 роки (10000км): стартер, ГРМ, помпа, ремінь і ролики генератора фільтра, олія LiquiMolly, олія в КПП, антифриз, олія в ГУР, радіатор кондиціонера, радіатор охолодження, патрубки радіатора, термостат, глушник, резонатор, трос газа, трос зчеплення, колодки перед/зад, диски гальмівні передні, центральні замки 4шт, пильовики шрусів, пильовики рульової рейки, задні та передні амортизатори, опори передні, задні пружини, стійки та втулки стабілізатора, передні важелі, ремкомплекти супортів, підшипники ступиць 4шт., подушка ДВС задня, і багато чого по дрібниці.
Перший власник, гаражне зберігання, машина на ходу, кондиціонер та пічка працюють на відмінно. Повністю нова задня гальмівна система, попереду нова літня гума, 3 зимні колеса, аптечка, вогнегасник, масла які залишилися та інше - йде в комплекті.
Машина в хорошому стані. Стоїть газ 4 покоління, вписаний в техпаспорт. Тільки переоформлення на нового власника. Всі подробиці по телефону. Можливий обмін з вашою доплатою.
Продам renault symbol 2007р на повному ходу, двигун працює добре, не димить не стукає, працює як на бендзині так і на газу. Розхід 7,5/100 газу. Кузов оцинкований, без жодного рижика. Було замінено: - траса гура - радіатори охолодження, кондиціонера та пічки - фара (так як на старій зламане кріплення самого ліхтаря, стара фара в мене, можу показати - компрессор кондиціонера - передні стойки - задні тормозні колодки - патрубок високого тиску кондиціонера - рульова тяга з накінечником - ліва шарова - задні салейнблоки - комплект грм Компрессія на всіх циліндрах по 14. Стан сів та поїхав. За додатковою інформацією дзвоніть 09******74, 05******80 Для ЗСУ віддам за 3000$
Авто у хорошому стані.Один власник . Недоліки можна побачити на фотографіях.
Авто на ходу. Встановленні парктроніки. Масло замінене 1500 км тому назад. Замінені такі деталі: шарові опори, радіатор охолодження, радіатор пічки, бензонасос,термостат з металевим корпусом, датчик коленвала, датчик температури, датчик холостого ходу, ремінь генератора з натяжним роликом, передні та задні гальмівні колодки (ручне гальмо працює), відрегульовані клапана. Стоїть нова літня резина 175/70/R13 ( також віддам нову зимову резину). Є тріщина на лобовому склі, облізлий лак (капот, дах, задні крила), є тріснута шпаклівка на кузові. Страховка дійсна до січня 2026 року На дзвінки можу не відповідати тому пишіть сюди або в вайбер
продам авто в доброму стані надійне економне в обслуговуванні , розхід 6 л на 100 км за детальною інформацією дзвоніть
Продам власне авто! Рено Кліо Сімбол 2 ,2006 р. 1.4 (16 кл ) Газ-Бензин. В гарному технічному стані! Деталі по телефону
Продам власний автомобіль, який протягом чотирьох років експлуатації в любу пору року завжди був на ходу. По двигуну, КПП та по ходовій все добре, по кузову присутні сліди експлуатації, які на швидкість не впливають. Авто вчасно завжди обслуговувалось, замінювалось те що було потрібне. В комплекті будуть зимові колеса на штампах, та літні на титанах. Присутній торг біля капоту!
Авто в чудовому стані, не гниле не бите, замінено масло в коробці, передні саленблоки стійки стабілізатора, передні аморти, рульові наконечники, шарові, два комплекти гуми, клімат холодить та гріє
Всі деталі по телефону.
