- 170 тис. км
- Одеса
- Дизель, 3 л.
- Автомат
Дизель 3 литра Сама максимальна комплектація панорама кожа и так далі Продаю авто в хорошому стані. Купував для себе. За час використання авто показало себе тільки з хорошої сторони, багато чого замінено і багато чого зроблено,машина постійно на ходу (вчасно робилось ТО) камера заднего огляду 3 тис км тому повна заміна фільтрів та масла як в двигуні так і в коробці до цього теж було проведено багато робіт для комфортної ізди) Авто у доброму стані, по технічній частині без зауважень, коробка працює плавно без ривків (дійсно сів і поїхав) вкладень не потребує!.
