- 240 тис. км
- Львів
- Дизель, 1.9 л.
- Ручна / Механіка
Opel Zafira 1.9CDTI 120к.с..Дуже гарне авто косметично, візуально та технічно.Авто без роботи, від слова зовсім,всі системи авто працюють добре,та не потребують вкладів,бо доглянуті та обслужені.Одним словом сідай,катайся, отримуй задоволення!! Всі знаємо та пам'ятаємо ,що є гарні авто ,а є таке собі,так от, гарне дешевим бути не може!,усі кому треба "халяви" з сумнівним станом,на сайті є багато інших пропозицій вам туди.Кого зацікавило, телефонуйте,радо відповім на Ваші питання .Усім Миру,Добра,Здоров'я та терпіння.Україна понад усе!!!!!
