- 185 тис. км
- Свалява
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
телефонувати за номером
телефонувати за номером
Авто в чудовому стані, багато чого зробилось, ходова ідеал, 255 тис прибула на Україну, страховка свіженька, рідна краска в ДТП не була 100%
Opel Zefira 1.9d 7 місний автомобіль, економний, рідний пробіг 282000, за детальною інформацією дзвоніть. Можливий торг!
продам Opel Zafira B в хорошому стані тонована в круг, гума зима перед 23 рік зад 21 новий акумулятор, кондиціонер заправлений грм, помпа замінені 10000км тому масло мінялося 6 тис, можна буде замінити, масло в коробці мінялося з грм зимою робили : заміна теплообміннника прочистка печки ( дує дуже добре ) заміна шківа, обгонної муфти генератора, ремінь місяць тому реставрувалася турбіна ( гарантія на 2 роки, є всі документи ) вихрові заслонки видалили випуск, впуск, егр вичищені помилок немає каталізатор намісті, загруженість 40% все купував дороге з деталів, грошей не шкодував має підкраси, так як була притертість фото маю, нічого критичного небуло будь які перевірки ціна без торгу
Машина на повному ходу технічно справа все праць є як із завода салон, сідушки нормальні, всі питання по телефону.
Термінових вкладень не потребує.Олія фільтра замінені.Ходова розвал зроблено.Рума зимова.
2150 - кінцева ціна. Це щоб приїхати і забрати. Менше не буде вже. Обмін не цікавить, бо я вже маю машину іншу і цю не спішу продавати. Торт тільки з реальним покупцем, який приїде, подивіться, забере. Оформимо на місці. Моя любов і серце! Перевезла на цій машині пів свого життя і віддам в руки тим, хто хоче мати стару лошадку, яка послужить ще комусь. Я купила її і берегла, як могла. Її потрібно ремонтувати, звісно! Чим більше вкладете, тим довше послужить. Я викладаю все чесно як є - немає чого ховати. Приходить, дивіться. Я до сих пір на ній гасаю. Пробіг я не знаю, лампи всередині ніколи не горіли. )) Та мені і так було супер! Тут 7 сидінь, якщо хочете, 5 - якщо не хочете) Містка! Перевозила на ній: людей, холодильник, шведську стінку, ліжка, купу речей, пралку, дрова, дерева. Та сам рогатий туди влізе!)) Обіцяю, ви не будете сумувати з нею! Завжди виручить, якщо треба десь повезти шось містке, чи людей! Пишіть, я вам відео скину. Якщо ще треба. Так, вона старенька, та в добрих руках отримає друге життя! Газ/бензин, що економніше. Газу заливаю на 1000, бензин на 300 і їзджю тиждня два! А то і три. Коли як. Є всі паски безпеки. І на двох розкладних теж. Радіо працює через раз. Задній дворник відсутній. Ручник не працює. Треба ремонт. Я їздила так. Є трохи ржавчини. Є трохи десь подряпини. Ясно, машина старенька. Я роки півтора тому бахнула нею новеньку ауді. Вирівняли місце удару. Все гарно далі працює і виглядає. То до питання, чи були ДТП. Я вперше викладаю тут об?яву, бо вперше продаю авто!) Тому пишу все як є, питайте, як ще шось не написала))
Авто в одних руках 5 років Авто на ходу Все ок Є ще комплект зимової резини Адекватний торг
Продам зефіру, машина обслужена нічого робити не треба, сів поїхав перший власник на Україні. Партронік зад перед мультікермо.два комплекта резини нова зима 17 диски, літо 16 .більше інформації по телефону.
Деталі за номером Слава
Продам авто. Двигун, ходова обслуговані. Поварена, окрашена, ще не полірована. Стан гарний, без рижиків, гнілі. Салон чистий, кого цікавить, дзвоніть
Опель зафіра 2.0 дизель 2003 рік випуску
Авто в хорошому стані, по ходовій зроблений, замінений радіатор і охолоджуюча рідина. Замінений радіатор кондиціонера, стійки і амортизатори передні. Замінені колодки і тормозні диски. Нові подушки двигуна. На машині є одна маленька вм'ятина , готовий скинути ціну для її ремонту, або зробити. Машиною їжджу кожного дня на роботу. До продажу не готовилася, тому на фото все як є.
Автомобіль на повному ходу їздить щодня, замінені задні стопа, нова літня резина, запаска титанова,тоновані задні вікна, клімат контроль працює.Сірий колір
