- 246 тис. км
- Коломия
- Бензин, 1.8 л.
- Ручна / Механіка
Авто у відмінному стані. Щойно пригнана з Нідерландів. Розмитнена, сертифікована. Повна сервісна історія.
Якщо не виходить додзвонитися на тел.пишіть у вайбер
Продається автомобіль в хорошому стані. Автомобіль вчасно обслуговувався . В червні поточного року була заміна масла і фільтрів. В грудні минулого року був ремонт ходової. Стоїть нова резина ( літо ) 2026 року. Ще є зима на інших дисках . В наявності є 2 ключі . Більше детально надам інформацію по телефону
Продам власне авто. Було в дтп, 7 місць, на ходу кожен день бензин 1.8 Ecotec MT (140 к.с.) Горить чек: подушка безпеки, + інше (непрацють кнопки на мультируль і сигнал) пошкодженя на бампері і трісчина 5 см.
На повному ходу.. не потребує вложень. Все працює. Вебасто стоїть в авто.
Якщо ви шукаєте дійсно живу та доглянуту зафіру не від авто бізнесмена, то вам сюди! Найкраща комплектація для ручної КПП! Можна довго описувати переваги саме цієї автівку, але краще подивитись. Новий господар не пожаліє не на хвилинку. торг виключно на каву! автівка коштує кожного долару!
Авто придбано в 2024 році. Перший власник в Україні. Повністю обслужено. Після придбання багато чого замінено, у тому числі у двигуні. Пробіг реальний, є звіт car vertical. У випадку додаткових питань, пишіть у особисті.
Продам сімейне авто,я перший власник,авто пригнане із нідерландів під замовлення,-має єлектропакет (електродзеркала з підігрівом,електросклвпТакож в комплектаціі є датчик колодок,датчик якості масла та кількості масла,лобове скло антиблік та антиульрафіолет захист.По мотору питань масло заміна кожні 8 тис,по ходовій в минулому році заміна стойок,з підшипниками та салєнблоками,заміна амортизаторів задніх,-вкладень не потребує,-по кузову є косметичні питання у зв.язку з віком авто.В комплекті з авто є літня резина (другий сезон,стан як нова)та комплект зимовоі гуми на шипах Нокіан хакапеліта8 в гарному стані.Авто ніраз за п,ять років не підводило,за цей час навіть єдина лампочка не сгоріла))все рідне і працює,Страховка дійсна до кінця року.Це авто стане вам надійним помічником,який не потребує постійних вкладень і турбот.Машина кожний день в ходу,буду радий до будь яких перевірок та питань,з радістю відповім вам)Торг обов,язковий))))
Добрий стан. Тільки приїхала з Німеччини. Один власник. Сервіска є. Не фарбована! Є пара рижиків, не значних. Два ключі. Кліма працює супер. Їде добре, справжня OPC!
Продам хороше сімейне авто.Авто в хорошому стані так як на фото.Авто семимісне,машина кожного дня на ходу.За детальною інформацією звертайтесь за телефонами вказаними в описі(********** Олег) прохання дзвонити після 17:00
Автомобіль в гарному стані. Салон як новий. Чудовий сімейний автомобіль. Не димить масло не їсть. Пригнана з Німеччини в Україні перший власник. Тільки переоформлення .
Свіжопригнаний автомобіль із Німеччини. Весь у рідній фарбі. Рік випуску 2009. Рідний та підтверджений пробіг. Є всі сервісні документи з моменту першої реєстрації в Німеччині. Сім місць, гарна комплектація з кліматом та датчиками світла та дощу. Дуже гарно в ходу та дінамично з гарним двигуном 1,8 , витрата бензину по трасі 6,5 літрів, масло не бере особисто проїхав на ньому більше тисячі кілометрів. Повністю розмитнений та готовий для постановки на перший облік, сертифікат в наявності. Замінено масло в двигуні, перезаправлено клімат-контроль
Свіжопригнаний автомобіль з Німеччини. Розмитнений, сертифікований готовий до постановки на облік !! Оригінальний пробіг 100% є підтверджуючі документи Мотор коробка та ходова працюють без зауважень . В авто все працює !!! Один косметичний підкрас!!! Деталі за номером телефону.
В продажі свіжо пригнане авто із Германії в ідеальному стані 1.6 бензин, по авто нема жодних нюансів та помилок, машина в рідній фарбі, два ключа сервіска в наявності. Сертифікат зроблений, авто чекає на нового власника))) Торг на каву!
