- 240 тис. км
- Баштанка
- Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Автомобіль в гарному стані. Салон як новий. Чудовий сімейний автомобіль. Не димить масло не їсть. Пригнана з Німеччини в Україні перший власник. Тільки переоформлення .
Автомобіль в гарному стані. Салон як новий. Чудовий сімейний автомобіль. Не димить масло не їсть. Пригнана з Німеччини в Україні перший власник. Тільки переоформлення .
Свіжопригнаний автомобіль із Німеччини. Весь у рідній фарбі. Рік випуску 2009. Рідний та підтверджений пробіг. Є всі сервісні документи з моменту першої реєстрації в Німеччині. Сім місць, гарна комплектація з кліматом та датчиками світла та дощу. Дуже гарно в ходу та дінамично з гарним двигуном 1,8 , витрата бензину по трасі 6,5 літрів, масло не бере особисто проїхав на ньому більше тисячі кілометрів. Повністю розмитнений та готовий для постановки на перший облік, сертифікат в наявності. Замінено масло в двигуні, перезаправлено клімат-контроль
Свіжопригнаний автомобіль з Німеччини. Розмитнений, сертифікований готовий до постановки на облік !! Оригінальний пробіг 100% є підтверджуючі документи Мотор коробка та ходова працюють без зауважень . В авто все працює !!! Один косметичний підкрас!!! Деталі за номером телефону.
В продажі свіжо пригнане авто із Германії в ідеальному стані 1.6 бензин, по авто нема жодних нюансів та помилок, машина в рідній фарбі, два ключа сервіска в наявності. Сертифікат зроблений, авто чекає на нового власника))) Торг на каву!
Вітаю! Свіжепригнане авто з Німеччини. Купувалось особисто з новим тюфом( тех.огляд). Машина в гарному,збереженому стані , як по техніці так і по кузову...НЕ ФАРБОВАНА! Всі вікна-рідні. Нові амортизатори,пружини та інше...(див.фото) В Україні усунені всі недолікі для подальшої експлуатації , олива та фільтра замінені. Є фото з Німеччини.Є доставка... - Колір - Чорний Додаткова інф. за талефоном. У разі відсутності зв'язку , телефонуйте та пишіть (вацап,телеграм,вайбер) Дякую!
Продам Opel Zafira 1,8. Бралась для сімейних поїздок,була свіжопригнана,пробіг був 203 т.км використовувалась нечасто. Заміна масла кожні 5 тис. км Замінені: радіатор, гальмівні диски та колодки Замінені ГРМ,ролікі та шестерні розподільчого валу Зимою авто не використовувалось. У гарному стані,підходить для тих, хто шукає надійний великий,сімейний варіант автомобіля.
Доброго дня, авто в гарному стані , без підкрасів. З оригінальним пробігом , є підтверджуючі документи. Сліди використання присутні , є царапини. І додадкова зимова резина.
продаю власну машину, по кузову, моторі проблем ніяких немає, кондиціонер працює, всі питання по телефону, адекватний торг
Автомобіль знаходиться в Чехії. Стан близький к ідеалу. Коробка відремонтована. Ходова частина перебрала. Вихлопна система нова (каталізатор теж новий). + нова задня гума. Тяги з наконечникам нові. стійкі теж замінені. Додаткові питання задавайте за телефоном. Власник і авто знаходяться в Чехії. якщо є питання - дзвоніть на вайбер чи вотсап. ********** Олександр
Авто в доброму стані , кондиціонер робить, мотор в дуже гарному стані ( самий удачний мотор),шестиступенева коробка, салон трансформер.Розмитнений. Беріть не пожалкуєте !
Авто обслужено. 3000 тис.км тому було замінено масло, оригінальний ремінь. Щеплення замінено 5000 тис.км тому. Шини титани літо 205 55 R16 2025 року Зима структура з ковпаками 205 55 R16 2021 року. Всі вікна рідні Екологія присутня. Потрібно тільки замінити лобове, має тріщину. Я власник, любе переоформлення.
Сімейне авто в гарному стані. Просторий салон , 7 місць , великий багажник. Є кондиціонер . Оббивка добре збережена. На фото одягнені чехли . Центральний замок . Антиблокувальна система ( ABS ) . Система стабілізації ( ESP ). Імобілайзер . Сермо кермо . Бампер трішки пошкоджений. Можливий торг .
Продаю надійне сімейне авто, 7 місць, економне в експлуатації, пригнане з Польщі в 2022 році, перший власник в Україні, усі недоліки видно на фото, технічно справна, по конкретних питаннях звертайтесь на вайбер, або телефонуйте з 10:00 до 20:00.
Продам або обмін, надійне та не вибагливе авто. В своєму класі економне, вмістке сімейне авто яке підходить під будь-які потреби. По документах я власник, строховка дійсна до кінця року. 7 місць
Авто 6 років тому було мною розмитнення з того часу наїзду приблизно 25-30 тисяч двигун масло не бере помилок немає по кузові є рижики а саме на порогах де стики і на дверці задній є один авто не фарбоване і не бите вУкраїні дтп також не було
