- 253 тис. км
- Житомир
- Дизель, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Встановлений новий акумулятор,була заміна масел і фільтрів.
Встановлений новий акумулятор,була заміна масел і фільтрів.
Продам свій Opel Astra h, 2015 року, універсал, 1.6 дизель на механіці, на свій рік в хорошому стані, не гнилий, в мене вже майже 5 років, поміняний ланцуг грм на 190 тис км. Реальному клієнту торг
Продам OPEL CORSA 2015р.в з пробігом 68 тис.км хороший стан їздила жінка ходова та резина ідеал, гаражне зберігання. Більше деталей по телефону.
Продам свіжопригнане авто з Німеччини.Авто повністю обслужене, поміняні масла та фільтра, кондиціонер заправлений.Авто взагалі без підкрасів, повіністю рідна фарба.По авто зроблено поліровку та хімчистку.Авто повністю готове до експлуатації, вкладень взагалі не потребує Комплектація: •круіз •мультируль •кондиціонер •аукс блютуз юсб •еко режим •електропакет •задні партроніки •в подарунок даю ще одні колеса(зимова гума) Готовий до будь яких перевірок.Що візуально що тезнічно авто в дуже гарному стані
Авто в отличном состоянии.Пройдено полная,официальная диагностика на станции Opel.Авто с Бельгии.расход трасса 4.4город 5.Все масла ,фильтра заменены .Новый гелевый акомулятор.Запаска.два ключа
Авто в гарному стані, повністю в рідній фарбі без корозії! Було замінено ГРМ ,нове щеплення, та всі розхідники! Кому цікаво телефонуйте!
Opel Insignia кінець 2015 р., повністю обслужений, мотор та ходова в ідеальному стані, повністю в рідній фарбі, два ключа.
Продається авто в гарному стані пригнане з Нідерландів повністю обслужене. В рідній фарбі. На зимовій гумі. Авто вартує Уваги!!!!!!!
До вашої уваги авто 2015 року Opel Combo в збереженому стані та з відмінним салоном. Авто пригнане з Німеччини та повністю переобладнене має сертифіковану категорію, салон з комбінованих матеріалів ,також зроблено шумоізоляцію. Авто не використовували для перевезень , виключно для поїздок на дачу та в місто. Кузов збережений. Все замінено, сів та поїхав.В наявності два ключа.Віддаю з зимовою гумою.Якщо вас зацікавив даний варіант , звертайтесь відповім на ваші запитання.
Автомобіль свіжо пригнаний , в ідеальному стані, в максимальній комплектації, розмитнення, сертифікат є в наявності, пробіг оригінальний
Авто 2015 року , чесний пробіг, куплялась для себе,вчасно обслуговувалась, є сервісна ще з Німеччини, збережений гарний стан, є дрібні подряпини характерні для нормального зносу машини.
Один власник в Україні,гарний стан,є сервісна книжка,що робилось по авто,було декілька перереєстрації між мною і моєю дружиною,два ключа,продаж у зв'язку з виїздом з країни,терміново! Зверніть на вайбер!
Пробіг рідний, екологія стоїть! ГРМ замінили, масло міняв кожні 8т. По кузову все рівно немає ні сколів, ні підкрасів, у рідній фарбі. Авто дуже економне та комфортне, клімат, датчик дощу, світла.
Opel Insignia 2015, 2.0 CDTI (170 к.с.) Надійний, доглянутий автомобіль. Двигун B20DTH — з безпроблемним маслонасосом, замінено ремінь, ланцюг, відшита екологія (без DPF, EGR, AdBlue), замінено задні тормозні колодки, замінено інтеркуллер (новий), замінено прокладку клапанної кришки, свічки накалювання, масло Motul та фільтри, замінено опорні подушки з підшипниками. Авто не димить, коробка, ходова та електроніка без зауважень. Чистий салон, кондиціонер працює, омивач фар, велика сенсорна магнітола. На зимовій резині. Реальний пробіг. Готове до поїздок авто без вкладень. Торг!
Авто в чудовому стані. На даний час все обслужене та поміняне. Нічого не рипить та не скрипить. Оригінальний поріг. Свіжопригнане. Авто варте уваги, хто придбає не пожаліє. Торг при огляді. Звоніть, домовимося.
Авто в хорошому стані Всі деталі по тел
Пригнана з Німеччини в мене 3 роки.
