- 238 тис. км
- Одеса
- Дизель, 1.96 л.
- Автомат
комплект шин зимові
комплект шин зимові
Продаю маловідомий в Україні мінівен (у Запоріжжі крім мого зустрічається ще один), але насправді вартий уваги автомобіль, насамперед щодо економічності, зручності і просторому салону. Комфортному огляду за дорогою сприяють великі переднє і заднє вікна та підвищена посадка на сидіння ( за висотою наближена до посадки в кросовер). Все це створює гарну атмосферу керування таким автомобілем. До 2019 року авто експлуатувалося одним власником в Італії, у вересні 2019 куплене мною в Литві. На даний момент автомобіль у хорошому стані. 23.02.24 замінено ланцюг ГРМ, водяну помпу, натяжні ролики, фільтри, моторну оливу. Прочищені форсунки. Двигун працює ідеально. Салон майже як новий. Лакофарбове покриття кузова на 4+. У багажнику вмонтований компресор підкачування шин (див. На фотографії). Тоновані задні вікна. Титанові диски R16. 2 ключі запалення. Відеореєстратор з двома камерами. Світло фар — ксенон. Двостороння Сигналізація Магнум з прив'язкою керування з мобільного (+ новий запасний брелок-пульт). Додаються: комплект на всі сидіння літніх чохлів, передні зимові з підігрівом від запальника, чотири зимові колеса, докатка.
Дуже хроший сімейни автомобіль , Обслуговувався завжди вчасно, масло, всі фільтра замінені. Клімат контроль працює, літом дуже виручає. Пробіг рідний, не сручений, гарний стан салону , їздив батько
Opel insignia рестайлінг. випуск кінець грудня 2014 року, пригнана з Європи до України в кінці 2018 року за 7років пробіг біля 30тис. Гаражне зберігання. З 2020 року в одного власника, не бита, рідне лобове скло, екологія на місці, не димить не коптить, олія оригінал gm не бере, турбіна працює, маховик не стучить, щеплення в порядку, при купівлі замінений ущільнювач масляного насоса (проблема цих авто) двигун a20dte 103квт 140 к.с. На 6ст. механіці Комплектація: - діодні ходові ліхтарі - підігрів керма - підігрів передніх сидінь - двохсторонній клімат-контроль - круїз - контроль - заводський біксенон - омивачі фар - підсвітка поворотів - дотяжка багажника - датчик світла/дощу - сенсорний екран - датчики тиску коліс - заводський фаркоп - всесезонна резина 235/55/17 +повнорозмірна запаска в такому ж размірі. Адекватний обмін з моєю доплатою на дизельне легкове авто/ паркетник свіжіше. АМЕРИКА не цікавить!!!
Продаю власне авто, яким володію майже 6 років. Ходова вся нова ( ричагі сайнеблокі пружини опорнікі і т.п) є відео та фото. Нове щеплення поставив минулого року (є відео та фото) Нові гальмівні диски та колодки ставив зимою. Перебрані супорта. Обезшумлена є відео. Новий радіатор кондеціонера. Фарбований був тільки передній бампер. Всі стекла цілі окрім лобового, замінив бо було тріснуте.є відео. Два ключі. Помилок немає. Масло мотор небере. Леди в фарах та ПТФ. Фари затягнути в бронеплівку. Два комплекта гуми з дисками. Всі гайки крутив сам, руки ростуть правильно. Причина продажі. Хочу теж опель інсігнія тільки після 20-го року. Авто гарне ціле та без проблем. Хто шукає живе доглянуте авто то це ваш варіант, автомобілем новий власник буде задоволений!
Продаю Opel Insignia кінець 2014 року 2.0CDTI. Машина доглянута та обслужена. Взимку куплений новий акумулятор з гарантією на 3 роки. Також було замінено 1тис км. тому теплообмінник. 200 км тому було замінено радіатор кондиціонера та залито фріон. До наступної заміни масла близько 5 тис.км. Машина обслуговувалась на сервісах та має всі виписки та чеки. Кожних 4 місяці була хімчистці сидінь. Стан сів - поїхав. Торг присутній. Також перевірки на сервісі. За детальною інформацією звертайтесь за телефоном Причина продажу: Виїзд закордон
Авто пригнане в 2018, один власник в Україні.Деталі по телефону.
Продаю власне авто. Авто завезено мною особисто та розмитнено 07.2018р. Авто в доглянутому стані. Використовувалось за межами міста. Своєчасне обслуговування та ремонт (всі акти виконаних робіт наявні). Без ДТП.Є невелика потертість заднього крила. Тепер поміняла масло і всі фільтра, замінено масло в АКП.
Авто в гарному, доглянутому технічному стані, повністю обслужене, готове до будь-яких поїздок та перевірок. Рідний, не кручений пробіг! Приганялась з Німеччини. Пробіг в Україні відсотків 70-80 це траса. Двигун працює рівно, заміна масла кожні 8 тисяч. 20 тисяч км тому замінено масло в КПП. 07.04.26 виконано діагностику ходової, на даний час робити нічого не потрібно. На обслуговуванні не економив, авто варте уваги. Будь-яка перевірка на вашому СТО вітається.
Продається опель астра G гарний стан 2014 рік випуску двигун 1.7 потужний та економний масла не бере новий акамул. При 25 град. Морозу заводив легенько з першого разу є два ключі двох сторонній клімат контроль АBS антибукс та інше вся електрика працює нова зимова ризина на таких дисках є літня не бита не фарбована оригінальний пробіг 344 тис.ціна 6700 присутній торг звертатися за номером
розмитнений. є сертифікат. модельний рік 2015. хороший технічний і візуальний стан. не фарбований. АКПП японської фірми AISIN. комплектація COSMO. оригінальний пробіг. сервісна книжка. два ключі. кого цікавить - телефонуйте.
Продам свій автомобіль 2014года. Авто у відмінному технічному стані. Пройдено планова ТО, заміна масла в АКПП повністю обслужена 310000км. Заміна ГРМ 280000км, Масла двигуна, фільтра паливний, масляний, повітряний і салон на 310000км. Двигун 121кВ, 163 коней. Опциональная 17ті гальмівна система (спереду 324мм диски все з винтеляции). преміум акустика 7 динаміків, електро кришка багажника, електро сидіння з підігрівом передніх, комбінований шкіра + велюр, Опциональний зимовий пакет, підігрівом керма, лід габарити передніх і задніх, топовий AFL світло (адаптивний динамічний біксенон, поворотний 8 режимів). Голосове управління + сенсор екрану + тачпад, електро ручник, датчик світла і дощу.всі питання по тел.
Авто в доброму стані, всі кнопки працюють, гарна гума, тільки повне переоформлення.
авто в рідній фарбі,без рижиків, на гарній комплектації,детально по телефону
Авто у сім?ї 7 рік є фарбовані деталі , рідного пробігу 229 тис на приборці 172 гонщик який гнав нащось крутив хз. Грм роліки вкладиші резинки : всі розхідники замінені ходовка ідеал тормозні диски колодки теж замінені були ще 50 тис назад аато без проблемне салон як новий , гарний вариант вартий уваги,ТО зробив тиджень тому масла фільтра. Задня ляда з доводчиком, докатка та повний рідний комплект дорожній у наявності, лінзи навігатор тощо гарна комплектація механіка 6-ст
Продам авто у гарному стані
Продам власний автомобіль, у моєму користуванні 6 років. Машина доглянута, експлуатувалась бережно та завжди вчасно обслуговувалась. Технічно без жодних нюансів, двигун працює рівно, помилок немає, цеп в двигуні замінювався, коробка працює відмінно, недавно замінив щеплення, підвіска без сторонніх звуків Кондиціонер заправлений, працює Розхід дизеля мінімальний, по трасі 4л по місту 6л в адекватному спокійному режимі Кузов в гарному стані, жодних фарбованих деталей немає, салон чистий, охайний та не затертий Резина в хорошому стані 22 року Жодних вкладень не потребує!! Причина продажу - оновлення авто Знаходжусь в Луцьку, готовий до перевірок на любому СТО
