- 416 тис. км
- Шепетівка
- Дизель, 1.96 л.
- Автомат
Авто повністю обслужене
Авто повністю обслужене
Автомобіль свіжо пригнаний зі Швейцарії! РІДНИЙ ПРОБІГ , екологія вся присутня, вся сервісна історія у офіційного дилера Автомобіль вкладень не потребує Всі питання по номеру телефона
Авто в хорошому технічному та візуальному стані. Вчасно проходило обслуговування, всі розхідники замінювалися згідно регламенту. Двигун працює рівно, коробка передач без зауважень, ходова частина обслужена, зокрема поміняні у 2025 році: передні стойки пружини, опорні підшипники. Замінено комплект грм при пробізі 275000. (Всі квитанції на руках). Автомобіль у хорошому стані доглянутий салон, сидіння без плям, авто повністю на ходу. Додатково зимові колеса на дисках. Продаж у зв’язку з придбанням іншого авто. Реальному покупцю можливий аргументований торг біля автомобіля. Вкладень не потребує
Автомобіль в чудовому стані,вкладень не потребує зовсім,ходова нічого не стукає,ричаги цілі,стойки опори і пружини передні нові,турбіна суха,двигун масла не бере від слова зовсім,заводиться з пів оберта,клімат працює,в машині працює все,літня резина контіненталь,30 процентів зносу,диски рідні r 18,є зимня резина яка проїхала 7 тис.км 2026 року,за додаткову плату.Страховка до кінця року.Продаю бо поїхав за кордон,звонити на номер
Автомобіль в хорошому технічному стані. Двигун працює чітко, масла не бере, заводиться чудово в морози. Замінили прокладки теплообмінника, масло. Ходова обслужена. По кузову без корозії, є один підкрас на задньому крилі. Страховка є. Резина зимова. Продаж автомобіля від власника, переоформлення в сервісному центрі, або через дію.
Опель Астра, 2013г.в, рестайл.,365тис.км(рідний), 1,7 дизель, 6 ступка, два ключі, два комплекти коврів та резини, обслужена, економна, лед світло, фари в броне плівці, торг, переоформлення в тсц.
Продам Opel Astra H. Мотор 1.6 16V 115л.с. Хороше, економне та доглянуте авто. Гарний збережений стан, деякі елементи потребують підфарбування, електрика все працює. Цілий автомобіль в оригінальній фарбі, був трохи підфарбований капот. Ход та мотор в ідеалі. Жодних вкладень не потребує. Чистий 10.2013року 2 ключі. Більше інформації за телефоном. Viber, What'sApp,
Автомобіль зареєстрований на підприємстві. Продаж з зняттям з обліку.Холодильник працює. В ДТП не була. Двигун масло не бере.
Машина в ідеальному стані салон як новий повністю обслужена у офіційного дилера куплена офіційно дилера є вся історія обслуговування комплектація спорт
Авто технічно обслужене, замінено фільтра масло Газ вписаний в техпаспорт. По кузову є невеликі сліди експлуатації. Детальніше по телефону Продаж у звязку з придбанням іншого авто.
Код товара: 76991 Можливий обмін на будь-яке авто (Trade-in), питання з обміну виключно за телефоном. Компанія "Автопарк" гарантує професійний супровід угоди та її безпеку. Надаємо кредит та лізинг на вигідних умовах. Можливе дострокове погашення. Повну інформацію дивіться у нас на сайті. У продажу Opel Insignia 2013 року, 2.0 дизель, механічна коробка передач, передній привід. Автомобіль поєднує в собі економну витрату пального, хорошу динаміку та комфорт у керуванні. Просторий салон, приємна керованість і хороший стан роблять цю Insignia чудовим варіантом як для міста, так і для далеких поїздок. Можлива перевірка на будь-якому СТО, телефонуйте для детальної інформації, записуйтесь на тест-драйв.
Opel astra H 2013 Оригінальний пробіг Нова літня гума 2024 року Восени робилась гбц Нещодавно замінив КПП, та всі комплектуючі до нього(щеплення, підшипники і т.д)
Авто на укр.реєстрації Можливий обмін на мікробус
Продаю власне авто, повністю обслуговане, нічого робити не потрібно, є комплект літньої резини
Авто на повному ходу. Стан дуже хороший. Всі питання за телефоном.
Продам опель астра в хорошому стані всі питання за номером телефону **********
Автомобіль технічно в ідеальному стані, є весь список робіт, який виконувався по авто за останні 6 років. Передня частина та всі двері поклеїні в бронеплівку (вартість 1000 $), стоїть гарне світло ams з лінзою вартістю 250$, по салону майже ідеальна як для своїх років, є дотяжка багажника. Двигун масло не бере взагалі, працює рівно, на дорозі веде себе впевнено та дуже комфортно, дуже приємна витрата палива, по трасі зі швидкістю до 130 витрата 5,2-5,5 літра, по місту з кондиціонером 7-7,4. З машино віддам два комплекта дисків, зима 17" резини вистачить можливо ще на сезон, літо 16" резина теж на сезон. В машині їздив в основному з дитиною, ніколи не давав машині люлей. Машину в сім?ї дуже люблять, продаємо лише через те, що потрібні гроші. З продажем не поспішаю.
