- 214 тис. км
- Чернівці
- Дизель, 2 л.
- Автомат
Opel Insignia у дуже хорошому стані...більше інформації-по телефону..
Opel Insignia у дуже хорошому стані...більше інформації-по телефону..
Ролс-Ройс на мінімалках!! )) Класний мінівен з затишним салоном та надійною обслуженою технікою!!! Перший власник в Україні, моя Мерівка приїхала в 22 році з сонячної Ніцци з пробігом 130к.км. Обслужена до дрібниць!! - хоча вона й не підводила жодного разу ,але душі і коштів в авто не шкодував. . Писати по техніці особливо нічого ,адже двигун мільйонник від Isuzu працює бездоганно , споживав пальне Puls від ОККО та виключно мастило Motul. Кузов ціленький - звісно ,що є дрібні сколи та якісь царапини ,але то дрібниці. Мерівка зараз на дорогій зимовій гумі від Goodyear на оригінальних легкосплавних дисках. Машинка доглянута і варта уваги !! Телефонуйте , відповім на всі запитання!
Opel Astra J свіжопригнана. 1.6 бензин простий амосферний двигун на який ставиться ГБО. Пройдена сетифікація. В авто працює все!!! Всі деталі по телефону.
авто в отличном состоянии, вложений не требует.
Авто у гарному,доглянутому стані
Хороша машина , 1 власник в Україні 3 в Бельгії з який я і був третій , ніяких нарікань , продаж через покупку іншого авто.
Продається власне авто, пригнане рік тому, автомобіль після повного ТО, та не потребує вкладень. Нова зимова гума, по ходовій, мотору коробці, обслужена до дрібниць, салон у відмінно в стані, майже як новий, 7 місце авто. Хороший торг на місці, всі остаточні питання по телефону.
Продам Opel Astra j 2011року. Економний і динамічний дизельний 1,7 двигун заводиться і працює дуже добре. Машина в дуже хорошому технічному стані, кузов повністю без корозії, лакофарбове покриття без царапин і сколів, салон чистий, цілий, доглянутий і не прокурений. По ходовій нічого не стукає і не брязкає, коробка переключається плавно і без ривків, все скло включно з лобовим рідні. Авто повністю обслужене і не потребує капіталовкладень, нещодавно замінено масло і всі фільтри: масляний, повітряний, салонний і паливний, замінено ремінь ГРМ, замінено антифриз і стоїть новий акумулятор. Нова зимова резина. Автомобіль надійний, сімейний, красивий, економний і дешевий в експлуатації. Кого зацікавило, телефонуйте. Торг присутній
Автомобіль стоїть в Польщі деталі по вайбер пишіть відзвоню
продам авто технічно в непоганому стані машина обслужена по ходовій та моторній частині питань немає є моменти по кузову також можу розглянути обмін
Додам літню резину на 17 дисках, багажник на дах з релінгами. Машина після капітального ремонту двигуна. Відповім на всі ваші питання, телефонувати на вайбер
Авто в хорошому стані оригінальний пробіг,екологія вся намісці з нюансів чути двохмасовий маховик (демфер) торг присутній!!!
Автомобіль в Києві , в гарному стані. Мотор 1.4 газ/бенз. Кпп-5ст.механіка . Салон чистий. Ходова не стучить. Кузов цілий. С документами порядок . Торг у капота
Продаю своє авто,у дуже гарному стані.Салон алькантара,датчик світла,,6 подушок безпеки,мультіруль,дорогі легкославні диски під колір кузова.Мінялось нещодавно мастило,фільтра.
Авто пригнане із закордону два роки тому, екологія вся на місці. Масла фільтра все міняється завчасно машина збита не гримить. Акамулятор новий розхідні матеріали міняються завчасно згідно регляменту. Машина кожен день у експлуатації тому до продажу не готовилась. Стікла по кругу всі рідні. Торг на хімчистку буде. -Дачики дождя -Партроніки заді, із переді -Клімат (дує добре) -Круїз
Є невеликі нюанси з косметики, у двох місцях трохи ударний поріг, і нюанс із сидінням водія. Вирізаний каталізаторталій
Продаю влісний автомобіль . Автомобіль в горному стані побити нічого не пртрібно, стоїть нова літьня резина. Продаю тому що хочу придбати щось на повному приводі.
Опель Інсігнія. Ручна кпп, 2.0 дизель на 110к.с., Обслужена, переущільнений двигун, усунута проблема з датчиком рівня масла(не потіє), замінено ущільнувальне кільце маслоприймача. Має декілька незначних підкрасів
