- 260 тис. км
- Київ
- Дизель, 2 л.
- Ручна / Механіка
доброго дня пропоную до вашої уваги opel vivaro 2011 року в ідеальному стані вкладень жодних не потребує більш детально за номером телефону.
Продам класний втомобіль в хорошому стані.Пригнаний з Німеччини при 190т.км. Замінені всі рідини та паски,на 310т.км.пробіг 311т.км. автомобіль обслужений, вкладень не потребує.. 6-Ступенева коробка передач. Дуже добре авто, надійне та економний розхід.
Гарне сімейне авто, у нас в користуванні з 2019. В доброму стані є незначні сліди експлуатації, без ДТП. Деталі по телефону вацап, вайбер.
1.6 заводський газ. 140 кінських сил. Салон в чудовому стані, мотор, коробка і ходова без зауважень. Два комплекти резини, чохли на сидіннях. замінено всі ремені та роліки. масло замінено 3 тис тому.
Машина з салону, має одного власника, куплялась в Донецьку. Без ДТП. Додатково встановлено ГБО 4го покоління. Обслуговувалась вчасно та додаткових вкладень не потребує. Салон одягнений в чохли (на останніх фото можна побачити як виглядає салон без них)
Продам авто в дуже хорошому стані. Готова до перевірки на будь-якому СТО. Повністю обслужена. Немає ніяких технічних несправностей. Нова літня гума. Продаю у звязку з переїздом за кордон
Авто повністю в технічно справному стані, кондиціонер працює добре, тільки зроблено ТО, помилок ніяких не має, можлива продаж з ПДВ
Продам авто Opel Astra 2011 року. Авто в доброму стані. За детальною інформацією звертайтесь за телефоном. Якщо не відповідаю пишіть в соцмережі.
Авто в дуже гарному стані, куплена в одного власника в Швейцарії, який купив в салоні 2013р. приїхала в Україну 2023р. Тут проїхала за три роки 11 тис км. В більшості на електриці, влітку на батареї від одного заряду проїжджає 60 км. зимою 40 км. дальше включається гібрид… дуже економне, режим їзди можна вибирати вручну, хочеш електр. можна двз. є чотири положення їзди, спокійної їзди проїжджає приблизно без підзаряду на 30 л. бензину з електрикою до 1000 км. є ще літня резина на оригінальних дисках не плутайте Опель - Амперу з Шевроле вольт, це схожі но не цей автомобіль.. Ампера йшла на експорт в Європу від (General Motors) а шевроле внутрішній ринок США це тіпа порівняння девʼятки з балтикою.. хто розуміє той знає)) авто не красилось не полірувалось все рідне, продається бо стоїть як експонат)) продаж не спішний, авто варте уваги, стан майже нового.
Авто купувався з салону, я другий власник. Оригінальний пробіг Авто повністю обслужене. Замінений ГРМ, всі масла і рідини Вкладень не потребує. Вся в оригінальній фарбі, є не значні сліди експлуатації. Продаж не терміновий, прохання автобізменів не турбувати.
Автомобіль в хорошому стані,вкладень не потребує.Мотор,коробка без зауважень,ходова зроблена.Авто в рідній фарбі,замінені всі тормозні диски і колодки.Салон в доброму стані.Всі інші запитання по телефону.
Машина в хорошому стані. 500 кілометрів тому отримав новий цеп мотора, новий масло і всі фільтри в моторі, новий масло в коробці, нові шини. Салон оригінальний пасажир. Кондиціонер і пічка спереду і заду ,ідеально працює... Машину сам собі привіз з Європи і розмитнив як для себе.
Авто в хорошому стані , перший власник , машину купували в салоні 2011 року , рідний пробіг , дуже гарно обслуговували автомобіль
За детальну інформацію звертайтеся за номером телефону **********
Авто в хорошому стані, 7-ми місний, двигун не димить, масло не бере, до коробки зауважень не має, ходова обслужена, додаткова інформація по телефону.
авто сів і поїхав, ходова зроблена, замінено масло та всі фільтра , перекупам не задовбувати
Продам автомобіль у гарному стані. Всі деталі по телефону
