- 255 тис. км
- Івано-Франківськ
- Дизель, 1.96 л.
- Ручна / Механіка
Купляв для себе в Польщі у місцевої жінки в 2020 році. Вони приганяли його з Бельгії. За ці роки володіння я наїздив біля 20тис. км. !!! Авто не на ходу після останньої поїздки. В процесі руху почалась вібрація в двигуні. Зупинився, після цього не заводилась. Вибила помилка Service Trak. Світиться чек двигуна. Піддомкрачене колесо на включеній передачі прокручує мотор. Тому він не заклинив, але що сталось, не знаю. Буду дописувати сюди результати наступних тестів. Комплектація середня. Шкіряний салон в нормальному стані (є подряпини на водійському сидінні, видно на фото) Біксенон із якісно загерметизованими фарами для збереження блоку розжигу від вологи, яких мені довелось поміняти. Детектор світла і дощу. Навігатор, для тих, кому не подобається користуватись телефоном. Робочий кондиціонер. 2 комплекта нових коліс куплені разом в жовтні 2025: Зимові - на сталевих дисках 400км пробіг. Літні - на титанах 2500км пробіг. ТО кожні 8-10тис. Масло GM. Жодного разу не доливав між ними, ніколи нічого не текло. Кольцо маслонасоса мінялось одразу після покупки на оригінальне. Комплект ГРМ мінявся якісними комлпектуючими. Масло в коробку також міняв, хоч по паспорту воно має їздити все життя автомобіля. Турбіна суха, без масла в непотрібних місцях. Завжди їздив обережно. По трасі більше 140 не їздив. Тормозні супорта обслуговувались кожної сезонної зміни коліс. Гальмівна замінена. Свічі накалу мінялись на нові. Вся електроніка за винятком підігріву сидінь працює. Екологія не вирізана. Тепер по недоліках. Є подряпини. Був невеликий контакт в районі правої задньої дверки (видно на фото) і старі сліди на правій стороні бампера ззаду (купляв з ними). Також якісь невеличкі подряпини від гілок чи камінчиків. Ніяких ударів зі згином елементів не було, тільки вм'ятина на арці. Два ключі та фірмова книжка. Є записи сервісу з Європи. Сам також веду всі записи по деталях і сервісах в програмі. Звертайтесь з питаннями.
