- 263 тис. км
- Новодністровськ
- Дизель, 2 л.
- Ручна / Механіка
Все працює авто на ходу!!! Все по телефону!!!
Все працює авто на ходу!!! Все по телефону!!!
Авто в робочу стані, все працює, розхід приємний, телефонуйте)
Продається Opel Corsa 2011 1.3 CDTI. Економне авто з витратою палива приблизно 4-5л на 100км, доступне в обслуговуванні. Авто повністю обслужене, в гарному технічному стані. Мотор працює ідеально, ходова в класному стані, нічого не стукає не гепає, коробка в ідеалі, авто їде чудово. По кузову є зовсім не критичні косметичні дефекти(на фото видно) та тріщина на лобовому склі, але скло рідне, не мінялось. Сідушки не затерті, не порваті. Присутній мінімальний торг, переоформлення. Чудове авто за свої гроші
Чистий пасажир, довга база, було багато зроблено в авто, кому цікаво звоніть розкажу.
Продам своє авто, не перекуп. 12 місяць 2011 року, модельний рік 2012. Машина завжди обслуговувалась вчасно і грошей не жалів, зроблено все що потрібно, сідай і катайся. Замінено ГРМ 10 тис км назад, щеплення, гідрокомпенсатори, термостат та багато іншого...двигун сухий, масла не доливаю ні грама від заміни до заміни. Масла, фільтра замінені, кондиціонер заправлений на сьогодні нічого робити не потрібно, клієнту все покажу і розкажу, веду записи) Стан ходової , двигуна на відмінно, лакофарбове в хорошому стані на свої роки. За машину не стидно, хотілось би віддати в хороші руки , щоб доглядали за нею як і Я. Причина продажу проста, покупка більшої машини, а не скинути проблемне авто. Скажу ще раз, авто своє, покажу по місту в любий час. Губи їй не намивав і нічого не приховую , катаюсь кожен день. Середній розхід літом з кондиціонером по місту до 6 літрів, траса менше 5.
Машина в ідеальному стані, Мінівен 7 місць. Пробіг 220 тис.км.оригінальний не скручений. Машинка як нова, Не бита, не крашена. Без єдиного підкрасу. Один власник в Україні. Обслужена, На 220 тис км.Замінено ремні, ролики, масло і фільтра. Форсунки всі 4шт.зроблені. Ходова зроблена нічого не стукає. Кузов як новий ціленький,немає жодного підкрасу.без сколів і царапин Салон чистенький не затертий. Мотор чистий без потьоків, не димить і не сапунить. Мінівенчик дуже м'який і комфортний,практичний в користуванні і в їзді. Новий власник буде задоволений. Машина своя,власник по техпаспорту. Любий вид переоформлення.
Продаю сімейну ластівку, бус ВАРТИЙ ВАШОЇ УВАГИ, в класному стані, максимальна потужність, чесний пробіг, в свій час брався для сімейних подорожей. Стан - сів і поїхав, не потребує вкладень. Всі ТО зроблено. замінено щеплення. Замінені передні гальмівні диски та колодки. В подарунок э задні гальмівні диски. Замінені всі рідини - мастило в ГУРі, Антифриз, мастило в двигуні. Біля кожного сидіння є USB для мобілного телефона для зарядки. Також в салоні є Вебасто для окремого автономного опалення. Замінені ролики на бічних роздвіжних дверях. Готовий до будь яких перевірок. Продаю в зв'язку з намірами придбати Опель Мовано свіжої моделі 22/23 року Торг розумний у капота.
Деталі за телефоном
авто в гарному стані,вкладень не потребує,новий власник буде задоволений
авто в відмінному стані двигун 2.0 TDI, повністю обслугований Хід без питань. всі питання по телефону дивитися в Мерефі Торг біля капота
Авто в гарному стані, технічно все справне та регулярно обслуговувався. По кузову є деякі косметичні нюанси, які видно на фотографіях, на технічний стан автомобіля вони не впливають. Деталі по телефону.
Власне авто з дуже економним та потужним двигуном. Машина обслужена та доглянута, ланцюг поміняно, кондиціонер заправлений 2025р., АКБ - нова осінь 2025р. Літня резина додається, відїздила один сезон. Є незначне пошкодження заднього бампера. Сажовий вирізаний на 280 тисячах. Оригінальні рейлінги.
Машина в доброму стані. Поміняно ГРМ, помпа, радіатор, ходова повністю зроблена. Рідні скла, шкіряні сидіння, пам'ять сидінь. Пробіг рідний. Авто не готував до продажу, планував ще їздити, але змінились плани. Автомобіль доглянутий, новий власник буде задоволений!!! З усіма питаннями звертайтесь на WhatsApp.
автомобіль в хорошому стані, ходова двигун КПП працює без нарікань. хороший сімейний автомобіль!
Продам свій автомобіль 2011 рік 2.0 дизель Автомат По кузові є незначні сліди експлуатації Повна комплектація Титани R19 Машина повністю обслужина вкладень не потребуе сів і поїхав. Масло замінено Ходова зроблена Детальніше по телефону Можна обмен на авто кросовер Honda CR-V або MITSUBISHI Pagero Wagon до 2008 року.
+**********
Свіжо пригнаний в хорошому стані
Продається Opel Zafira 2011 року випуску в хорошому стані
Свіжий. Не фарбований. Довгий. 2.5 дизель. Хороший технічний стан, автомобіль повністю на ходу. Просторий салон та містке вантажне відділення. Комфортний у керуванні. Автомобіль готовий до експлуатації без додатковий вкладань. Набирайте !
