- 281 тис. км
- Борщів
- Бензин, 1.23 л.
- Ручна / Механіка
Автомобіль не битий/не фарбований Хороший пробіг Розмитнений
Автомобіль не битий/не фарбований Хороший пробіг Розмитнений
продаю Опель зафіра Б, пригнаний з Німеччини, в Україні з січня місяця цього року, автомобіль у хорошому стані, клімат контроль двох зонний, всі розхідники замінені, рідний пробіг. Двигун – 1.6 Бензин
Авто в доброму стані, працює гарно, коробка двигун в нормі, не крашена всі деталі в рідному окрасі, всі вікна рідні, авто доглянуте та не потребує вкладень. Детальна інформація за номером. ТОРГ присутній.
Продам Opel Insignia A 2010 рік Sport Tourer з двигуном a20dth. в гарній комплектації. Зроблено багато чого: - ходова частина повністю перебрана, стійки перід зад замінені(нові); - перебрана паливна апаратура; - замінені вкладиші (корінні та шатунні); - комплект ГРМ; - масляне кільце замінено на втулку; - екологія на місці; - АКПП після ремонту на гарантії; - два комплекти резини; Лакофарбове покриття має незначні сліди експлуатації.
Продаю власний автомобіль Opel Insignia 2011 року випуску. Надійний та економічний 2-літровий дизельний двигун (CDTI) у парі з класичним автоматом працюють без нарікань. Автомобіль перебуває в нашій сім'ї тривалий час. Основний водій моя дружина. Стан автомобіля та салону в гарному стані. Двигун заводиться чітко, коробка перемикає плавно, ходова частина не потребує вкладень. Пробіг реальний. Виглядає презентабельно, у насиченому чорному кольорі. Є незначні потертості на задньому бампері (видно на фото), які відповідають віку авто та не впливають на їзду. У ДТП не був. На фото видно, що передній значок та рамка потребують заміни. Ми придбали нову передню рамку та новий значок. Вони є в наявності та будуть передані новому власнику. За бажанням покупця готові до будь-яких перевірок на СТО. Автомобіль знаходиться у (с-ще Маньківка). За детальнішою інформацією телефонуйте або пишіть у месенджери. Торг можливий біля капоту.
Продається Opel Astra H 2010 року випуску у відмінному стані з універсальним кузовом і сріблястим металевим кольором. У ньому просторий салон і великий багажник. Салон чистий та доглянутий, авто не має видимих пошкоджень чи подряпин. Автомобіль оснащений всім необхідним для комфортного водіння: сучасна аудіосистема, кондиціонер і зручні сидіння. Він також забезпечує високий рівень безпеки завдяки численним подушкам безпеки та антиблокувальній системі гальм. Авто готове до експлуатації та не вимагає додаткових вкладень.
Продам автомобіль Opel Zafira 1,7D 2010р. Автомобіль по україні майже не їздив(більше розкажу по телефону) Новий ГРМ, нова вихлопна, нові тормозні диски і колодки. Більше питань по телефону **********!
Opel Insignia Sports Tourer 164к.с Пропоную відмінний автомобіль!! Машина в доглянутому стані . Мотор , коробка в відмінному стані. Працює кожна кнопочка . Машина дуже швидка та економічна . Машина задута по кузову в круг. Пороги та низ авто задуті анти гравійкою . Салон в відмінному стані . Гарна музика , дуже комфортне авто, клімат контроль . Продаю машину тому що купили електричку По кузову є нюанси на фото видно . торг мінімальний!!
Другий власник в Україні, історія обслуговування за останні 8 років. Економічне авто, середній розхід 4.8 л. ДП. Додатково було встановлено: оригінальні передні та задні бризговики, сітка розділювач салону та багажнику, центральний підлокітник. Фаркопа не було і немає. Є комплект зимової гуми на залізних дисках з ковпаками та болтами. Два ключі. Дзоніть/пишить на Вацап, Сигнал, Вайбер бо поганий зв'язок.
Користуюсь 6-й рік. Власник. 6 ти ступка! Економна. Сімейна . Телефонуйте
Є пошкодження з боку ,зимою вирвало під крильник комп'ютер показу,що не працює задні партроніки і не доходить до кінця панорама ,а так все працює.
автомобіль в хорошому стані небита некрашена без рижиків. 2 ключа .кондиціонер працює
Опель зафіра б.Повна комплектація.Замінене зчеплення і демфер.
***Opel Astra H 2010 1.4 бензин/газ*** ***Один власник в Україні, привезений для себе з Німеччини з пробігом 165т. км.*** ***Було проведено велике ТО: замінено ланцюг ГРМ (GM оригінал), помпа та всі рідини на пробігу 172т.км. та встановлено ГБО.*** ***Заміна масла кожні 8-9т.км., тільки Motul*** За детальною інформацією телефонуйте.
Сімейний автомбіль економний,Небитий не фарбований,було замінено ремінь грм,генератор новий,вижимни,ходова мотор коробка все внормі.Клімат заправлений працює.
Продам хороший автомобіль все працює.Витрати палива місто 6-7 л по трасі 5-6, їде дуже добре,двигун не димить масла не їсть , коробка робот без нарікань пинків та інших дефектів . Стоїть хороша гума є зима та літо,.Акумулятор новий .На машині їздила я жінка , дитина в садочок з садочку та на роботу по місту, є пару потертостей видно на фото, бампер ззаду дві цяточки. Також тріснуте переднє скло на чому скину по ціні, не міняла в зв'язку з тим щоб не виникло питань чи була машина в аварії. Продаж у зв'язку з покупкою нового дорожчого авто Оформлення.
Машина в хорошому стані. Сів поїхав. Торг.
‼️‼️замінено ГРМ і масла фільтра‼️‼️Продам власне автор, автомобіль в чудовому стані без ДТП все в рідні фарбі нічого не гримить нічого не димить масло заливав Motul 5w30 заміна була 7-8 тис була заміна прокладка масляного насоса літна нова резина на титанових дисках r17 зимова r16 на жилізний дисках місяць тому було замінено передні стойки з одбойніками та поворотними підшипниками було замінено задні амортизатори та передні салінблоки речага замінений новий акамулятор машина в чудовому стані і вложеню не потребує за деталями телефонуйте
-Дмитро **********
