- 258 тис. км
- Стрий
- Дизель, 1.9 л.
- Автомат
Плюс комплект зимової резини.
Плюс комплект зимової резини.
Вітаю, пропоную вашій увазі авто ,яким володію більше 4 років, Опель інсігнія 2010 року випуску. За час володіння автомобілем отримував тільки позитивні емоції. На даний момент без капіталовкладень! Пробіг підтверджено сервісною книгою.
авто доброму стані
Опель в гарному стані, вкладень не потребує місткий багажник який можна збільшити склавши задній ряд сидінь встановлено гбо 4 покоління та вписане в тех. паспорт підігрів сидінь електро регулювання дзеркал омивач фар нове щеплення Новий грм свіжа олива промита система охолодження та замінений термостат Новий теплообмінник, це все було замінене в недавньому часі економне авто яке не дороге в обслуговуванні
Продам авто в гарному стані.Машина в гарному стані.Масла, фільтра, ремні поміняні.Мотор масла не бере.Салон охайний.Торг присутній.
Автомобіль в гарному стані! Повністю обслужений,вкладень не потребує!Клімат працює, два ключа. Можливий продаж в кредит(лізинг)!
Свіжо пригнаний автомобіль з Німеччини,розмитнений,сертифікований і готовий до продажу і поставки на облік в хорошому як візуальному так і технічно у стані на дуже хорошій комплектації.В машині все працює клімат холодить,стікла всі рідні
Доброго дня вашій увазі Opel Astra J 2010 року 1.4 простий надійний і економний двигун. Авто в ідеальному стані перший власник пригнана з Нідерландів . По авто замінено : Ремнінь Помпу Масло в двигуні Фільтра Охолоджуюча рідина Натяжний механізм. Авто обслужене повністю . За більш детальною інформацію звертайтеся за телефоном.
Авто в гарному стані на свої роки. Все працює.
Продажа власного авто,володію ним з 2022 року,в гарному стані Авто в дорозі кожен день Сажевик ,каталізатор на місці Коробка 6ст (механіка) Є комплект зимньої гуми на дисках Розумний торг біля капота
Продам доглянутий сімейний автомобіль — Opel Zafira B 2010 року. Надійний та економний 1.8 бензиновий двигун, працює рівно, без сторонніх звуків. Механічна коробка передач — проста та надійна в обслуговуванні. Авто в хорошому технічному та візуальному стані, вкладень на даний момент не потребує. Кузов без серйозних пошкоджень, салон чистий та охайний. ✔ Просторий 7-місний мінівен — ідеально для сім’ї або подорожей ✔ Хороша комплектація ✔ Кондиціонер працює ✔ Електросклопідйомники ✔ Тоновані вікна ✔ Великий багажник ✔ Економна витрата пального Автомобіль регулярно обслуговувався, їде комфортно та впевнено. Документи в порядку, будь-яке переоформлення. Детальніше по телефону. Торг біля авто.
Продам Opel Vivaro у хорошому стані. Авто повністю на ходу, кожен день використовується. Двигун працює рівно, коробка передач без зауважень. Ходова частина обслужена, нічого не стукає.Салон чистий та доглянутий, не прокурений. Кузов у нормальному стані для своїх років,добре підходить як для роботи, так і для сімейних поїздок чи перевезень. Просторий салон.Вчасно проводилось обслуговування, мінялись масла та фільтри. Документи в порядку. Можлива перевірка на будь-якому СТО. Деталі по телефону. Додатково є Вибасто автономний обігрівач
Машина в чудовому стані, обслужена.
Продаю власне авто , я власник офіційно . В автомобілі була проведена ревізія 5тис.км тому і замінені: масло , фільтра , колодки по кругу ,задні тормозні диски ,супорта , грм в комплекті, ручнік, заправлений кондиціонер. Потрібно замінити лобове скло бо тріснуло. Загалом автомобіль радує розходом 5,5л. і добре тримає дорогу .
Опель Зефіра 2010рік пробіг 220тис.дизель
ГРМ - поміняв, масла, фільтри-поміняв.
опис відсутній
Продам сімейний автомобіль Opel Zafira щойно з Німеччини в зразковому стані (рідна фарба), з надійним та економічним двигуном 1.6 бензин, 7 місць, авто повністю обслужене , не потребує ніяких вкладень. По кузову як струна, без ржавчини, вмятин, царапин, двигун, трансмісія, ходова частина в ідеальному стані, гума s+m r16 майже нова, каталізатори присутні, стекла рідні, салон як у нового авто, все в оригіналі, ювілейний випуск. Автомобіль розмитний та сертифікований , готовий до постановки на облік, авто варте вашої уваги, всі деталі за телефоном . Торг !
Гарне авто, в минулому році зроблена уся ходова частина, встановлено фаркоп,тонування по кругу, з того часу авто проїхало 8 000 км, вмонтований заводський компресор, парктроніки перед і зад, 7 мість,підігрів сідушок,лінзовані фари з автокорекцією,4 стіклопідйомники,круїз контроль,комплектація космо,гарна зимова резина на легкосплавних дисках,в 21 році повністю оброблене , дуже класний і практичний білий колір,виглядає авто просто шикарно,авто пригнане в 21 році з тих пір в одних руках ( переоформляв на дружину,тому три власники) в автомобіль вкладено чимало коштів ,усе робилось на совість як для себе,тому хто купе не пошкодує.Продажа у звязку з потребою коштів на закінчення будівництва( не зовсім планована) В автомобілі гарне поєднання. 1 Двигун 1,8 а не 1,6 якого невистачає 2 Коробка механіка,а не робот який є проблемний 3 Рестайлінг ,де забрані мілкі проблеми і добавлена оцинковка кузова Сів і поїхав ,деталі по телефону.
