- 200 тис. км
- Київ
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.4 л.
- Ручна / Механіка
Володію машиною три роки, друга власниця в Україні! Все в рідній красці окрім капота. Стоїть ГБО. На даний час вже стоїть літня резина на титанових дисках, замінили помпу і рідини, передні гальмівні колодки, масло і фільтра свіжі, присутня вся історія обслуговування. Дуже економне авто,особливо якщо їздити на газу! На всі запитання залюбки відповім по телефону!) Реальному покупцю віддам комплект дисків на зимній резині☺️
